Pakiet “Wysoka Alchemia” (RYTUAŁY + WYKŁADY)Alchemia to święte spojrzenie, dzięki któremu oddziaływanie każdej z planet w Tobie możesz kształtować tak, by prowadziły Cię aż do osiągnięcia własnego, unikalnego Złota - Mistrzostwa. W tym pakiecie znajdziesz wykłady z Wysokiej Alchemii wraz z rytuałami, które je podsumowują i pozwalają przenieść intencje na wyższy poziom, przy pomocy magii.


***


Ten pakiet zawiera cykl dziesięciu Rytuałów, stanowiących podsumowanie i dopełnienie każdego z dotychczasowych wykładów Wysokiej Alchemii. Wykłady nadal możecie oglądać na naszym kanale za darmo. Łączna cena promocyjna pakietu Rytuałów to 355 zł zamiast 550 zł.


***


Wysoka Alchemia to nauka, która podsumowuje w sobie wiedzę z wielu dziedzin: od Mistyki poprzez Chemię, od Rytualistyki do Fizyki, od Magii aż po kres wszystkich horyzontów Filozofii. Pozwala Ci przyjrzeć się każdej ze swoich cech i transformować ją w zaletę, jeśli zdecydujesz się zapłacić za to pracą i uważnością. Pozwala Ci zrozumieć Materię i Energią na najgłębszym ich poziomie tworzenia i występowania aż po efekt końcowy. Umożliwia Ci również zrozumienie tego, że jedyne pozwolenia w swojej Rzeczywistości wydajesz Ty. I uczy, jak robić to umiejętnie, by materializować w obszarze energii widzialnej to, czego pragniesz i co uznasz za godne stworzenia.


Praca nad pierwiastkiem Boga w człowieku - ta prostsza definicja wyjaśnia, jakiego rodzaju procesy prowadzone w oparciu o wiedzę alchemiczną staną się Twoim udziałem. Lekcje, których doświadczysz w ramach Wysokiej Alchemii, mają na celu wskazanie Ci źródeł Twojej własnej, niezaprzeczalnej Mocy. Jak również przekazanie informacji, dzięki którym spojrzysz z szacunkiem na Naturę i ze zrozumieniem na strukturę Człowieka oraz Wszechświata.


Jeśli żyjesz Wiedzą, otwierasz się na Magię Rzeczywistości oraz pragniesz pełniej uczestniczyć w akcie kreacji, znanym szerzej jako życie, zapraszamy!  Na zajęciach Wysokiej Alchemii istotne jest, by każdy uczestnik zdawał sobie sprawę, że jest taki sam jak każdy inny obecny - myślącym, czującym i rozpoznającym Światło atomem wspólnego procesu, spotkania, Rytuału.


W każdym z Rytuałów Anielskich możesz wnosić swoje intencje oraz każdy z Was decyduje, na co przeznaczy swoją energię z całości szkolenia. Rytuały, które będą na Ciebie oddziaływać, są bardzo potężne i wprowadzają w głęboki stan medytacyjny. Głos, który usłyszysz, może wprowadzić Twój organizm w częstotliwości uzdrawiające oraz leczące urazy z przeszłości. Wiedźma Anja stworzyła najwyższą możliwą do przekazania w danym momencie Energię. A Ty, na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha, zrób z nią to, co dla Ciebie najpotrzebniejsze.


Przygotuj swój ołtarz lub białą świecę oraz świecę z pszczelego wosku i bądź gotów na wspólne czynienie w synergii, która podsumuje w Tobie wszystkie zebrane z tego świata i z poprzednich doświadczeń molekuły Wiedzy!


Cykl Wysoka Alchemia powstaje dla Świata. To Przejawienie. Wizja opowiedziana życiem, w momencie, gdy się zdarza. Rodzaj alchemicznej poezji, która może obudzić w Tobie najgłębiej nawet schowane talenty i najtrudniejsze dla umysłu zrozumienie, jeśli tylko zapragniesz.


Jedno jest jasne - poznasz, czym jest Miłość i Moc.


***


A oto czego dowiesz się na kursie Wysoka Alchemia:


Lekcja 1: Budowa Wszechświata!

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia1


Lekcja 2: Natura Człowieka

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia2


Lekcja 3: Zrozumienie i Wszechprzenikanie

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia3


Lekcja 4: EKWILIBRIUM Słońce i Księżyc w Tobie

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia4


Lekcja 5: Frekwencja i Koherencja

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia5


Lekcja 6: Czas i Przestrzeń

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia6


Lekcja 7: Podstawy Kybalionu

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia7


Lekcja 8: Infinicje i Eternicje Duszy Ludzkiej

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia8


Lekcja 9: Miłość i MOC

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia9


Lekcja 10: Jestem

http://www.ekademia.pl/kurs/WysokaAlchemia10


***


UWAGA! Jest to cykl szkoleń dla zaawansowanych w czynieniu i działaniu! Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu.


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w Rytuale postrzeże również Naturę Duszy i, jeśli zechce, może skomunikować się z Aniołami i swoją duchowością.


Ważne, aby od razu po zakończeniu Rytuału nie prowadzić auta.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 550 zł 355 zł


Zapraszamy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!