Wysoka Alchemia - Lekcja 9: Miłość i Moc

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *Przygotujcie Czas i Przestrzeń i rozpoznajmy w sobie Wiedzę o najpotężniejszej substancji i energii Wszechświata. Gotowi? 

Rytuał Archanielski będzie procesem alchemicznej przemiany. Opus Magnum. Podsumuje energię wszystkich dziewięciu lekcji, połączy je w jeden przepływ, wyzwoli potężną energię manifestacyjną. Poczuj, czy tego dnia i z tego powodu pragniesz transmutować niskie wibracje, zawierające się w Twoich skalach, w czyste Złoto swojej formy. 

Usłyszycie również o Czerwieni i Bieli oraz ich alchemicznym przenikaniu się - w tym znaku równowagi Lilia jest zanurzona w tym, co Krwią, a Róża stanowi kontrast w Świetle.
Zwizualizujcie to, jeśli potraficie. 
Jin-Jang. Lilia-Róża. Księżyc-Słońce.


Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Wiedźma Anja Anna


Zapraszamy!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cykl lekcji: Wysoka Alchemia

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!