Wysoka Alchemia - Lekcja 7: Podstawy Kybalionu: Pływy, Wahadła, Cykle, czyli życie jako fraktalny taniec atomów

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *Zapraszamy na Siódmą Lekcję Wysokiej Alchemii. Tym razem Wiedźma Anja poruszy temat podstawy Kybalionu: Pływów, Wahadeł, Cykli, czyli życia jako Fraktalnego tańca atomów. To wszystko, co jest ludzkości programowane jako woda i powodujące pływy społeczne. Ta lekcja będzie również o Pływach, Cyklach i Wahadłach w Waszym życiu oraz w jaki sposób rozpoznać na którym obrocie Karmy i Dharmy jesteście, w jaki sposób poznać kiedy doświadczenie będzie dla Was najlżejsze, a kiedy najcięższe, a przede wszystkim, w jaki sposób wskoczyć w swoje zakresy tak, ażeby wszystko co macie w życiu do przeżycia i do przejścia było przed Was jak najpiękniej doświadczone na ścieżce pełnej Magii, na ścieżce pełnej Dobra i na ścieżce pełnej Szczęścia.

Wykład jest nietypowy, Anja wyjaśnia w nim pokrótce Kybalion, dowiecie się czym tak naprawdę jest ten dokument i - oprócz siedmiu Praw, o których Hermetycy mówią już na głos - otrzymacie jeszcze te dwa, o których nie mówią.

Jeśli masz ochotę zamyślić się nad Wszechświatem, nad Czasem i Przestrzenią, nad tym jaką rolę Człowiek pełni w świecie i jak może najbardziej na przestrzeni swojego życia zjednoczyć swoją ziemską naturę i kosmiczną strukturę, jeśli pragniesz rozwijać się w stronę Magii, Ezoteryki i jeśli dla Ciebie Alchemia jest dziedziną spełnienia i zrozumienia Wszechświata – zapraszamy.

Rytuał jest wyjątkowy, stworzony w niezwykłym czasie i miejscu. Rozpoznacie podczas niego jakiego rodzaju etapy w Waszej rzeczywistości mają teraz miejsce, będziecie mogli także odnaleźć porozumienie z Istotami Anielskimi. Tak więc przygotujcie swoje intencje.

Po Rytuale następuje wykład uzupełniający, który podsumuje Wiedzę Lekcji 7.


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cykl lekcji: Wysoka Alchemia

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

***


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".

Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!