Wysoka Alchemia - Lekcja 1: Budowa Wszechświata

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *Na pierwszych zajęciach pływać będziemy pomiędzy pojedynczym atomem a fraktalnie rozkwitającymi w kosmicznym pędzie galaktykami, robiąc przystanki w następujących tematach:
* Budowa człowieka — przenikanie Materii z Duchem poprzez energię mentalną;
* Budowa Wszechświata - co powoduje, że rzeczy się dzieją?
* Rola Inspiracji;
* Inwestowanie energii - podstawa zrozumienia pływów, wahadeł i procesów przemiany;
* Prawa ludzkie vs Prawa Boskie.

Rytuał, którym ukoronujemy i podsumujemy naszą lekcję, prowadzony będzie w energiach Archanioła Metatrona, Archanioła Zadkiela i Postaci Mistrzowskiej Hermesa Trismegistosa. Jeśli jesteś rytualistą, przygotuj swój ołtarz i bądź gotów na wspólne czynienie w synergii, która podsumuje w Tobie wszystkie zebrane z tego świata i z poprzednich doświadczeń molekuły Wiedzy! Jeśli nie jesteś aktywnie czyniącym - przygotuj białą świecę i świecę z pszczelego wosku i przejdź z nami przez Granicę Działania! Bądź wnieś w lekcję swój Czas, zaangażowanie i chęć nauki. Płomień pasji spełnia się równie dobrze, co ten, który przemienia Materię w Energię za pośrednictwem świecy.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cykl lekcji: Wysoka Alchemia

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!