Wysoka Alchemia - Lekcja 8: Infinicje i Eternicje Duszy Ludzkiej

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *Ósma lekcja Wysokiej Alchemii dotyczyć będzie nas wszystkich, teraz i zawsze. Będzie o nieśmiertelnościach, o tym, co nieprzezwyciężone, o tym, co wieczne, o tym, co zostaje w momencie kiedy człowieka już nie ma i co odradza się gdy pojawia się on znów. Będzie o tym jakie wartości Nasza Dusza potrafi przenieść pomiędzy życiami i wiekami.

Dowiecie się również bardzo dużo na temat liczby Pi oraz tego jak we Wszechświecie te Wieczności przenikają się z Tymczasowością.

Tym razem przygotujcie się do tych zajęć w sposób szczególny. Wypiszcie na kartce jakie rzeczy Waszym zdaniem, jakie odczucia, sytuacje są wieczne w takim rozumieniu, w jakim macie je dzisiaj. Weźcie karteczkę ze sobą - do pracy lub tam gdzie jesteście - i jeśli wpadnie Wam do głowy coś co nazwiecie Wiecznym, Niezniszczalnym, wpiszcie na tę kartkę.

Podczas tych zajęć Wysokiej Alchemii, a zwłaszcza podczas Rytuału, spojrzycie swojej Duszy prosto w oczy. Zobaczycie co od zarania dziejów w Was płynie, z różnym pulsem, z różnego rodzaju odczuciami towarzyszącymi w bardzo różnych okolicznościach ale co jest ZAWSZE.

Dzięki temu, otrzymacie możliwość rozpoznania co jest CELEM, a co jest PRZYCZYNĄ Waszej Duszy.

Dowiecie się, co oznacza ósemka jako symbol, oprócz tego poznamy oraz jak stosować i jak działają w Rytuale znak wieczności i Insygnia Nieśmiertelności, magiczne symbole, zioła, złożenia, Sigile, kody, znaki, które w bezpośredni sposób odwołują się do czegoś więcej i czegoś wyżej. Zostanie też wyjaśnione dlaczego Człowiek mający swoje imię i nazwisko, swoje Ciało, swoją rodzinę i swoje sytuacje nie ma prawa do używania wyrazów ZAWSZE i NIGDY.

Będzie to Wasze wejście do Zwycięstwa. Ubierzcie się tak jak chcecie się ubrać na moment zwycięstwa, w sposób, który dla Was będzie oznaczał właśnie wygraną Inkarnacje oraz podsumowanie i celebrowanie tych wartości, które mamy w sobie, lecz nie każdy pamięta o tym na co dzień.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cykl lekcji: Wysoka Alchemia

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!