Wysoka Alchemia, Lekcja 10: Jestem

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *

Istotność Imienia
Respekt i Godność
Rytuał Świadomości Światła

JESTEM.
Substancja uczucia istnienia rozlewa się Tobą i wsiąka w tkankę Wszechświata, zapisując się w Naturze tym, czym i kim jesteś. Dając Ziemi i każdemu Stworzeniu możliwość doświadczenia Ciebie i zapamiętania, co dokładnie wydarza się w Świecie, gdy dziejesz się Ty. Dając rozpoznanie Ciebie w tym, jak inni wymawiają Twoje imię i jakie nuty dźwięczą w ich głosach, gdy opisują jakikolwiek element zdarzania się Ciebie. I odnajdując rozpoznanie w Tobie, gdy po raz pierwszy z pełną uważnością usłyszysz, o czym mówi Twój głos, gdy ubierasz w niego każdy z sensów Twojego własnego imienia.


Z całą pewnością uważam Rytuał Świadomości, którego dokonałam w celu ucennienia Wiedzy w Praktykę w tej odsłonie Alchemii, za jeden najważniejszych, których dotychczasowo dokonałam w Życiu.
Jeśli jesteś na niego gotów, połącz się z jego Mocą i pozwól swojemu spojrzeniu na siebie odnaleźć pełne Światło - zarówno Światło patrzenia z Miłością, jak i dostrzegania z Mocą. Transformacja, która dokona się w Tobie dzięki tej Lekcji, pozwoli Ci nie tylko słuchać o Alchemii, zgłębiać tajniki Magii czy uczyć się Rytualistyki.
Da Ci możliwość stania się tym, do czego dążysz.
Życia w Pełni Siebie w każdych Warunkach, w każdym Miejscu i w każdym Czasie.
A przede wszystkim - otrzymasz szansę zamknięcia Bramy Przeszłości za tym, co pragniesz pozostawić pod swoim Życie, i otworzenia Bramy Przyszłości przed tymi, co zapraszasz i czego przeżywanie ucieszy Cię wręcz na poziomie komórkowym.

Jeśli Twoje oczy zaprowadziły Cię między te litery, a Serce czuje Ciepło i Światło - spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!
Wiedźma Anja Anna

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

***


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!