Wysoka Alchemia - Lekcja 6: Czas i Przestrzeń - zrozum ich Świętą Naturę i otwórz się na Przestrzeń i Czas Cudu

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *
Czas i Przestrzeń nieustannie przenikają się, a ich spotkania nazywamy Faktami. Nasze życie, rozpięte pomiędzy ograniczonością Ziemi i nieograniczonością Kosmosu, jest wiecznie odradzającym się Cudem. Podczas tej lekcji i Rytuału Wysokiej Alchemii masz możliwość przyjrzenia się niezaprzeczalnej Magii istnienia przez mikroskop, wchodząc w każdy atom Wody, która opowie Ci o historii Czasu, przepłynie bieżącą Rzeką oraz strumieniami wystrzeli w kierunku Przyszłości. Ale i przez teleskop, gdy obejmiesz Ziemię i jej niezmierzoną różnorodność jednym spojrzeniem, pełnym Zrozumienia i Miłości. 

Te zajęcia odbywają się na niezwykłym ołtarzu - połowę pomieszczenia stanowią stare mapy, atlasy, w kluczowych miejscach znajduje się święta ziemia z nich zebrana. Zaś druga część, poświęcona Księżycowi i Czasowi, to wskazówki i zegary, to łyżeczki do picia cennych kropli czasu, dzbanki z herbatą oraz poezja, słowa i zaklęcia. Teksty i dźwięki. W samym sercu, na styku tych dwojga, obecna jest Magia. Najprawdziwsza, najpełniejsza, najbardziej majestatyczna, ale i widoczna w każdym atomie Życia, gdy już raz spojrzysz jej w oczy. Zapraszam Cię na spotkanie ze Światłem. Jestem szczęśliwa, że mam możliwość być Twoim Przewodnikiem.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cykl lekcji: Wysoka Alchemia

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!