Wysoka Alchemia - Lekcja 5: Frekwencja, Koherencja

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *Magia i Muzyka, czyli sposoby na przekonwertowanie ciemności w Światło za pomocą substancji Wolnej Woli – RYTUAŁ FENIKSA.

A co, gdyby tak nagle udało się zrozumieć cały Wszechświat? Wszystko, przełożone na język zmysłów, opowiedziane tysiącami języków w niezliczonej ilości form? A co, jeśli udałoby się pojąć jak Mikrokosmos, którym jesteś, dyktuje Czasy i wpływa na Miejsca Makrokosmosu, mieszczącego w sobie zarówno rozumiejących, jak i każdego, kto nie stanął jeszcze przed wyborem, czy chce istnieć świadomie, bo nie wiedział, że ma taki wybór? A co, jeśli nagle, w jednej chwili, wszystko na co spojrzysz i w co wycelujesz swoją uwagę, stanie się jasne i przedstawi się Tobie, z imienia i Powodu, z Energii i Materii? A co jeśli... zrozumiesz?
Sprawdź, jeśli masz Odwagę.

Ten dzień w którym odsłuchasz nagranie może stać się dniem, który podzieli Twoją inkarnację na dwa etapy. Pierwszy, dotychczasowy, doprowadził się do punktu, w którym to czytasz, jak przed Bramę Percepcji. Jak przed Drzwi Sezamu, za którymi znajduje się całe bogactwo Wiedzy. Jak przed Portal, zawieszony pomiędzy Kiedyś oznaczającym przeszłość a Kiedyś mówiącym o Przyszłości. Jak przed lustro, w którym możesz spojrzeć sobie z oczy i zrozumieć, co znajduje się na dnie Twojego Serca i co znajduje się w Tobie, by możliwe było wypełnienie świętego zadania, z którym tu przyszedłeś. 

Dzięki zrozumieniu tego, jak kształtuje się w Czasie i manifestuje w Przestrzeni tkanka Rzeczywistości, uzyskasz możliwość tworzenia swojego Życia sekundę po sekundzie dokładnie takim, jakim pragniesz go doświadczać. A właściwie zrozumiesz, że posiadasz taką możliwość od zawsze. Jednak Wiedza pozwoli Ci uznać swoje własne, niezaprzeczalne prawo do tego. 

Wszystko we Wszechświecie ma swoją frekwencję. Czymś wibruje. Coś stanowi. Jest na coś reakcją bądź indukuje coś. Jest natury żeńskiej bądź męskiej, jeśli ma w sobie choć nutę Życia. Jest JAKIEŚ. Określone swoim stylem istnienia, substancją z której jest złożone, swoim tempem, rytmem, sposobem realizacji wobec innych istnień... 

Na piątej Lekcji z cyklu Wysoka Alchemia nauczysz się rozpoznawać frekwencje sytuacji, przedmiotów i osób korzystnych dla Ciebie oraz takich, które - wręcz przeciwnie, powodują rozpad w kierunku nicości. Jeśli będziesz otwarty i jeśli jest w Tobie gotowość, nauczysz się również nie oceniać, a doświadczać. 

Odliczanie rozpoczęte. Czy Twoja zmiana jest... TERAZ? 
Decyduj.
Ze swojej strony życzę Ci przede wszystkim Odwagi. 
Przyda się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Tam się spotkamy. 


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cykl lekcji: Wysoka Alchemia

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!