Wysoka Alchemia - Lekcja 4: Ekwilibrium Słońce i Księżyc w Tobie

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *Jednia. Omnia. Heksagram. Równowaga pierwiastków. Słońce i Księżyc. Złoto i Srebro. Dzień i Noc. Kobieta i Mężczyzna. Wszechprzenikanie Pierwiastków. 

Opisanie słowami tego, co tym razem zostanie przejawione, jest niepełne. Dlatego też nie podejmę tej próby. Zamiast tego z całego Serca, z całej mocy Umysłu i z całego Światła Duszy zapraszam Cię, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, do wzięcia udziału w tym spotkaniu z Magią. Nie tylko z tym, co Magia i Muzyka potrafią stworzyć razem podczas Rytuału. Ale z Magią, która rodzi się w Tobie z każdym oddechem i w każdym momencie, gdy Krew i Światło płyną przez Ciebie Życiem i Intencją, tworząc Cię takim, jakim istniejesz czytając to. 

Tego spotkania nie traktuj tak, jakby było szkoleniem. To Przejawienie. Wizja, opowiedziana Życiem w momencie, gdy się zdarza. Rodzaj alchemicznej poezji, która może obudzić w Tobie najgłębiej nawet schowane talenty i najtrudniejsze dla Umysłu zrozumienie, jeśli tylko zapragniesz. Jedno jest jasne - poznasz, czym jest Miłość i Moc. 

Pamiętaj - Życie jest święte. Codziennie celebruj siebie! A to nauczy świat, w jaki sposób się Ciebie docenia i kocha.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cykl lekcji: Wysoka Alchemia

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 55 zł

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!