Pakiet “Sen, Magia Wizyjna, Poszerzanie Percepcji”

Pamiętaj o tym, że Moc tych Rytuałów nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nich udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartych tu Rytuałów możesz użyć zawsze!Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom tych, którzy chcą zgłębić tajniki kolejnych komnat magicznego pałacu, zwanego rozwojem duchowym. Tych, którzy pragną poczuć więcej, a jednocześnie panować nad tym, co ich spotyka i czerpać pełnymi garściami z tego, co oferuje im ich własne wnętrze oraz cały wypełniony niezwykłymi możliwościami Wszechświat. Tych, którzy wiedzą, że poza tym, co całkowicie fizyczne, namacalne i zbudowane z materii, którą postrzegamy na co dzień, istnieje również coś więcej - świat niematerialny, złożony z energii, który przy odrobinie dobrej woli i treningu możemy kształtować wedle naszych potrzeb.


Dlatego właśnie stworzyliśmy zestaw pięciu webinarów, które pomogą Ci to wszystko zrealizować, jeśli masz na to ochotę i jesteś gotów. Ich normalna cena to 517 zł, ale w tym pakiecie zapłacisz za nie jedynie 299 zł.


W skład pakietu “Sen, Magia Wizyjna, Poszerzanie Percepcji” wchodzą następujące webinary:


Z webinarów zgromadzonych w tym pakiecie dowiesz się między innymi:

- czym jest percepcja i jak dużą odgrywa rolę w naszym rozwoju duchowym;

- jakie są sposoby oczyszczania szyszynki i utrzymania higieny energetycznej;

- jak pracować nad szyszynką, by nasz organ przeznaczony do postrzegania był dostosowany, oczyszczony i działający w najlepszy możliwy sposób;

- jak ćwiczyć wizyjność na co dzień;

- jak osiągać bardziej stabilne połączenia energetyczne w stanach rytualnych, czyli jak być skupionym i jak unikać rozproszeń;

- jak nie zasypiać w stanach rytualnych, a jednocześnie wejść w relaksację;

- jak dostosować wzrok, słuch, smak, węch, dotyk i intuicję do jasnopotrzegania;

- usłyszysz o autorskich metodach poszerzanie percepcji; jak gimnastykować w życiu codziennym umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi;

- poznasz techniki medytacyjne;

- dowiesz się o metodach pracy nad DMT, w tym pracy z frekwencjami i poprzez każdy ze zmysłów;

- poznasz praktyczne porady dla osiągnięcia wewnętrznego spokoju, potrzebnego do stanu postrzegania;

- nauczysz się autorskich sposobów komunikowania się z Aniołami oraz wychodzenia uważnością poza przestrzeń mentalną;

- poznasz tajemnice snu; jak spać, aby się wyspać i nie mieć koszmarów;

- dowiesz się co to jest OOBE i kiedy go doświadczamy;

- nauczysz się podstawowej ochrony w podróżach astralnych.


A wszystko to wzbogacą, uzupełnią i domkną magiczną klamrą prowadzone przez Wiedźmę Anję Rytuały Anielskie.


***


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

 

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja

Cena: 299 zł


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?

Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.

Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.


Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.

Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 


Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?

Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.


Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 


Serdecznie zapraszamy!