Magia Wizyjna

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Gdy zamkniesz oczy, widzisz wewnętrzny świat - jeśli potrafisz spojrzeć. Jeśli zaś naprawdę umiesz patrzeć i widzieć, wszystko jedno, czy będą one zamknięte czy otwarte. I tak zobaczysz dokładnie to, co Wszechświat może Ci przekazać i czym w danej chwili możesz nasiąknąć. Sekret tkwi w tym, by nauczyć się postrzegać głębiej, mocniej, wyżej i pełniej.

Magia Wizyjna jest rodzajem postrzegania, który przeplata się z większością systemów magicznych, energetycznych i spirytualnych. Jest rodzajem jasnowiedzy, możliwej do poczucia oraz do zrozumienia za pośrednictwem energetycznych odpowiedników naszych fizycznych zmysłów. Jest krokiem w górę, który czynimy, gdy przekraczamy limity Ciała i wchodzimy w bezkresy i wieczność Duszy. Jest pomostem pomiędzy Ziemią i Niebem - ma swoją obecność w przestrzeni gdzie rozmawiamy z Istotami Anielskimi, zgłaśnia również nasze wyczucie połączenia z każdym istniejącym elementem Natury. Jest UMIEJĘTNOŚCIĄ - to nie gadżet, który bez Twojego wysiłku ktoś wgra Ci do głowy.

Gdy na warsztatach, pośród osób zachwyconych wizjami otrzymanymi podczas Rytuału Anielskiego, przebijają się głosy malkontentów mówiące o "nicniewidzeniu", mamy jasność, iż osoby te nie pracowały nad sobą i nie rozwijały swojej praktyki, natomiast często chciałyby po prostu drogi na skróty i wychodzą z pozycji "pokaż mi w mojej głowie światełka i fajerwerki".

Zaś wizje - każda jedna, każdy symbol i kolor - są zawsze połączeniem tego, co wewnątrz, co jesteście gotowi przyjąć i odebrać oraz tego co na zewnątrz - a więc jaka informacja jest najważniejsza dla Was na teraz i co na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha stanowi tę szczególną wiadomość. W swoich szkoleniach zawsze podkreślam, iż nie posługuję się hipnozą, choć niektórzy wyraźnie właśnie na to liczą. Z mojego punktu widzenia byłoby to niesprawiedliwe, by w tak cudownym procesie jak Rytuał Anielski wyrzucić z odczuwania całą Świadomość człowieka, jednocześnie dając zewnętrzny, przygotowany przekaz prosto w obszar podświadomy. Uważam takie techniki za niebezpieczne i nieuczciwe - Ciało, Umysł i Duch jako jedność powinny w piękny sposób współpracować, wszechprzenikać się swoimi wyczuciami i możliwościami, by człowiek mógł doświadczyć czegoś w pełni.

Stąd moja decyzja o przeprowadzeniu szkolenia z Magii Wizyjnej. Bowiem - choć to bardzo osobista sprawa dla każdego z nas, co widzimy i jak na to reagujemy - można Wam pomóc przekazując, którędy się to widzi, jak dochodzi się do zjawiska zwanego wizją, jak przygotować swój organizm i siebie do poszerzonego i pogłębionego postrzegania oraz jak pracować na co dzień z Magią Wizyjną.

Dzięki temu warsztatowi dowiecie się:
* Jak pracować nad szyszynką, by nasz organ przeznaczony do postrzegania był dostosowany, oczyszczony i działający w najlepszy możliwy sposób.
* Jak ćwiczyć wizyjność na co dzień.
* Jak osiągać bardziej stabilne połączenia energetyczne w stanach rytualnych - czyli jak być skupionym i jak unikać rozproszeń.
* Jak nie zasypiać w stanach rytualnych, a jednocześnie wejść w relaksację?
* Jak dostosować wzrok, słuch, smak, węch, dotyk i intuicję do jasnopotrzegania?
* Jak przełożyć wizję na manifestację?
* Poznacie metody pracy nad substancją wizyjną - DMT, w tym praca z frekwencjami i poprzez każdy ze zmysłów.
* Usłyszycie praktyczne porady dla osiągnięcia wewnętrznego spokoju, potrzebnego do stanu postrzegania.
* Poznacie autorskie sposoby komunikowania się z Aniołami oraz wychodzenia uważnością poza przestrzeń mentalną.

Podczas tych zajęć bardzo istotne będzie to, w jaki sposób do nich podejdziecie. Często bowiem nasze organizmy uznają jasnopostrzeganie za kosztowny proces, który nie będzie przez nas używany na co dzień, więc, siłą rzeczy - lub tez raczej, mocą rozpędzonych przyzwyczajeń - nie chcą uczyć się nowego nawyku widzenia świata szerzej.

Jeśli coś widzisz, nie możesz tego odzobaczyć, jeśli zdajesz sobie sprawę ze swoich zadań i tego, jaką Przyczynę Duszy spełniasz, często nie możesz również nie zareagować. Nasze trzymanie się poza wizyjnością jest więc wsparciem dla komfortu, a nawet lenistwa, ponieważ trzyma nas daleko poza możliwością reakcji na wiele problemów i działań Sił Ciemności. Tymczasem wykształcenie tej umiejętności jest sygnałem, że pragniemy przekroczyć te zakresy, w których jesteśmy bierni i z całą odpowiedzialnością zamieniać swój Czas na Ziemi na najlepsze rozwiązania zarówno dla nas, jak i dla Planety oraz innych ludzi i istot.

Sposób, w jaki pracuje się z Magią Wizyjną, jest u każdego nieco odmienny, lecz zasady i skuteczne ćwiczenia są te same. Jeśli czujesz, że chcesz w pełni uczestniczyć w Rzeczywistości, chcesz pomóc sobie oraz innym i jest w Tobie odpowiedzialność, przygotowująca Cię do Czynienia - dołącz do nas!

Z całą pewnością Twoje postrzeganie ulegnie rozszerzeniu, a gdy postanowisz codziennie praktykować - osiągniesz pełen potencjał swojej wizyjności i będzie dla Ciebie możliwe wszystko to, co do tej pory istniało jedynie w opowieściach innych. Stabilna, mocna wizyjność pozwala bowiem na utrzymanie w uważności rozmów z Aniołami i Archaniołami, doświadczanie Magii na co dzień, zapamiętywanie snów oraz przekazów, a przede wszystkim na pełne, ekstatyczne wręcz doświadczanie życia.

Jeśli masz odwagę by widzieć - spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. I zobacz to, co wcześniej Twój wzrok przed Tobą chował. Otwórz oczy. Otwórz siebie. Otwórz w sobie Przestrzeń Cudu i pozwól sobie stworzyć życie, którego pragniesz i o którym marzysz. Człowiek mówi - "Uwierzę jak zobaczę". Aniołowie mówią: "Zobaczysz, jak uwierzysz." Dowiedz się, którędy postrzegać by swoim wzrokiem kreować to, co pragniesz widzieć na co dzień. Przekrocz swoje limity i otwórz oczy.

Najpotężniejsza Magia wydarzy się w Tobie.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do Rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł


Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!