Odkryj Tajemnice Snu – jak spać, aby się wyspać i nie mieć koszmarów

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Budzisz się w środku nocy, zlany potem i przerażony koszmarem, który właśnie Ci się przyśnił. Przyspieszony puls i serce, które o mało nie wyrwie twojej klatki piersiowej! Czy to zdarzyło się naprawdę? Czy to tylko sen, pytasz siebie z uporem maniaka? Och, to tylko nocna mara, a Ty jesteś bezpieczny, bo leżysz w swoim ciepłym łóżku. To zapewne wczorajsza, zbyt szybko pochłonięta i stanowczo za obfita kolacja spowodowała ten nocny koszmar. Obiecujesz, że już nigdy więcej takich numerów przed snem. Ile razy przydarzyła Ci się taka sytuacja? Nastawiasz swój budzik zwykle dużo wcześniej. Jest tyle rzeczy do zrobienia, nie należy marnować dnia. Wyśpię się dopiero po… No właśnie, kiedy się wyśpisz? 

Żyjesz intensywnie, dlatego pragniesz szybko spać i dużo działać. Ale jak chcesz być efektywny w ciągu dnia, jeśli twój sen, czyli czas na regenerację Twojego ciała i umysłu, miał krótki czas i słabą jakość? Obiecujesz sobie, że może kolejnej nocy wyśpisz się lepiej. Zastanawiasz się, jak możesz sobie pomóc, czy zmiana trybu życia wystarczy? Może dobra dieta i trochę sportu sprawi, że wreszcie będziesz miał zdrowy sen? Może, gdy przestaniesz się zamartwiać o wszystko to, co należałoby zrobić, gdy słońce wzejdzie, to spokojnie zamkniesz oczy i udasz się w kilku godzinną podróż do krain, do których wstęp masz tylko podczas sennej wędrówki? Z całą pewnością i to nie zaszkodzi, bo - wedle powiedzenia - "jak na górze tak na dole", tak więc zależność "jak za dnia, tak i w nocy", wydaje się sensowna.

A co jeśli zdrowy tryb życia nie sprawi, że będziemy się lepiej wysypiać? Albo co w przypadku, kiedy nie stać Cię na tę chwilę na mniej intensywny dzień, bo praca, rodzina, dzieci, bo kolejny telefon, bo nieodpisane maile, niewyprowadzony pies i kot, który z głodu podrapał Ci nowe meble… Niekończąca się lista obowiązków zwykłego dnia i czasem się nie łudź, że jutro nie będziesz musiał nic… Każdy człowiek ma podwójne życie, a przynajmniej może je mieć. Wystarczy, że popracuje trochę nad ważnością snu w swoim życiu. Jeżeli czytasz te słowa, to wydaje się pewne, że jest to temat, który spędza ci sen z powiek częściej niż byś sobie tego życzył. Pytasz, co możesz zrobić, żeby się wysypiać i co mógłbyś zrobić, aby w końcu pamiętać swoje sny... Bo to przecież niemożliwe, abyś tego nie potrafił i nie mógł się nauczyć. Tak, to jest nie możliwe, abyś nie mógł wypracować sobie najwyższej jakości snu, każdej lub niemal każdej nocy. Jeśli jednak chcesz coś z tym zrobić, lepiej nie mogłeś trafić!

Świat snów oraz cała historia śnienia gatunku ludzkiego to ogromna magia. To świat, który należy zrozumieć, poczuć i zaakceptować. Podczas snu nasz organizm się regeneruje, a nasza psychika - zwłaszcza podświadomość - robi pranie, zaś my sami dostajemy wskazówki z innych wymiarów oraz innych światów. Często od naszych przewodników duchowych i spirytualnych. Bardzo istotne jest to, abyśmy przed światem snów nie uciekali. 

Większość osób, które doświadczają koszmarów, pacyfikuje swoje śnienie poprzez leki, czyli współczesną medycynę. A wystarczy zrozumieć, co się w nas dzieje, pod jakim kątem i dlaczego. Podczas naszego szkolenia będziecie mieli możliwość stworzenia miejsca psychicznego, czyli miejsca, w którym codziennie, niezależnie od tego, gdzie będziecie, w jakim miejscu na świecie niezależnie od warunków będziecie mogli zasnąć bardzo spokojnie. Zregenerować się oraz przeżyć połączenie ze sobą, ze swoim najwyższym jestem, na swoim najwyższym poziomie w sposób harmonijny i taki który sami ustalicie.

Rytuał Anielski, który jest częścią praktyczną zajęć, jest Rytuałem prowadzonym przez Archanioła Gabriela i Archanioła Rafaela. Ten Rytuał możecie odbyć z dzieckiem, które ma koszmary senne, tak aby oczyścić przestrzeń senną. Będzie również doskonałym antidotum na bezsenność. Rytuał można porównać do anielskiego skanu, który zaprowadzi porządek w waszym sennym świecie. Będzie oczyszczeniem oraz swoistym uspokojeniem waszych lęków, oraz obaw z tym związanych. 
Nie pozwól więcej, aby twój sen był twoją zmorą. Poznaj siebie w śnieniu! 

***


Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 88 zł


Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!