Moc Osobista. Poszerzanie percepcji

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Gotowy, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? Wkraczając na ścieżkę rozwoju duchowego, z każdym krokiem dostrzegamy i odczuwamy więcej, sięgamy wyżej, doświadczamy głębiej i mocniej. Niestety, w pewnym momencie stajemy przed ścianą naszej percepcji i często mamy poczucie, że nie możemy pójść dalej, mimo że wiemy, że jest jeszcze tyle do odkrycia. Doświadczamy nadal, ale nie jesteśmy w stanie ogarnąć tego, zrozumieć, wytłumaczyć, poskładać w całość. Czujemy się wtedy zagubieni, odczuwamy bezsens dotychczasowych działań, mamy moment zawahania i zadajemy sobie pytanie, czy to, czego dotknęliśmy istnieje faktycznie, czy to tylko wytwór naszej wyobraźni. Dzieje się tak, ponieważ nasza percepcja nie jest wystarczająco rozwinięta, nie jest gotowa na informacje i zdarzenia, jakich doświadczamy. To tak, jakbyśmy spotkali w dżungli obce plemię, które próbuje się z nami skomunikować, pokazać jak żyje, wytłumaczyć swoje postrzegania świata. A my nie jesteśmy w stanie nic zrozumieć… widzimy, ale nie rozumiemy … i czujemy się tym bardziej zagrożeni i skonfundowani.


Dotykając takiej płaszczyzny trudno nam obudzić swoją moc osobistą. Jednak pamiętajcie, że nie ma rzeczy niemożliwych – jeśli nasz wewnętrzny imperatyw jest na tyle silny, to żadne ograniczenia nie mają szans. Zastanawiacie się czym jest moc osobista? Moc osobista to jakość własna każdego człowieka. To ona pozwoli Ci wykonać każdy czar i każde działanie skutecznie. To jest to, co nas różni od innych ludzi - nasza moc osobista, która jest sumą tego, co stanowi o naszej jakości. Jest sumą substancji, które nas wspierają, sumą muzyki, która nam pomaga, sumą tańca, który lubisz uprawiać. Jest to wszystko — każdy element z domu żywiołów, który składa się na istotę zwaną ''Ty''. Jeżeli składowe Twojego dnia codziennego, czyli wszystko, co jesz, czym się otaczasz, ma niską jakość, to Twoja jakość osobista nie może być na tym zbudowana, lub tez nie może być wysoka. Ale uwaga, to niesamowite! Możesz już w tej chwili zadecydować o sobie – przejąć stery i uwolnić kreację! Poznaj sposoby na wzrost swojej mocy osobistej. Naucz się zarządzać sobą w sposób właściwy. Stań się jakością samą w sobie. Stań na szczycie życia! Pozwól, aby światło MOCY przebiegało przez Twój dzień, budząc absolutną inspirację, zachwyt życiem, wdzięczność oraz Miłość i Moc!


Zatem, jeśli pragniesz dowiedzieć się, czym jest Moc Osobista oraz chcesz nauczyć się nad nią pracować, to ten warsztat jest specjalnie dla Ciebie! To nasza propozycja dla każdego, kto ma Odwagę przejść przez Granicę Działania i stać się Czyniącym. Niezależnie, czy planujesz realizować się jako Mag, Wojownik Światła, Alchemik, Druid czy Wiedźma — zadbaj o to, by Twoja MOC OSOBISTA, a więc Twoja unikatowa, zbudowana poprzez praktykę wewnętrzną i zewnętrzną JAKOŚĆ była jak najwyższa! A, co za tym idzie, by gwarantowała Ci skuteczność każdego działania, którego się podejmiesz.


Gotowy na podróż, która nigdy się nie kończy? Stań się Człowiekiem w pełnej objętości tego słowa. Stań się odpowiedzialny za każdy z gestów i każde ze słów. Stań się pomocą dla potrzebujących, cierpliwością dla zagubionych i przewodnikiem dla szukających. Jeśli jesteś gotów — ZAPRASZAMY. Ten świat już długo czekał na Ciebie w Twojej pełnej formie. Jeśli czujesz, że czasy lenistwa i demotywacji się dla Ciebie kończą — dowiedz się, jak z punktu, w którym jesteś, dotrzeć na Szczyt Życia. Załóż wygodne buty i pamiętaj — jesteś tu, bo masz coś do zrobienia. Odnajdź to coś i bądź przygotowany, by wypełnić swoją Misję najlepiej jak to możliwe! Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania! Miłość i Moc!

Wykład zakończymy niezwykle mocnym Rytuałem Anielskim, który zaprowadzi pozytywne zmiany w Twoim życiu.


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - Zapraszamy!


***


Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Prowadzi: Wiedźma Anja Anna

Cena: 130 zł


Zapraszamy!

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!