Wortal ubezpieczeniowy

wtorek, 20 sierpień 02, 00:18

Uczestnicy dyskutują nad vortalem jednego z forumowiczów – wykazują jego słabe strony i radzą co zrobić, by serwis lepiej spełniał swoje zadanie.

Tomas napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-08-19 22:18:21:

Witam,
w niedzielę uruchomiłem pierwszy w Polsce portal zajmujący się ściśle sprzedażą ubezpieczeń (sklep). Jak na razie oferuję 3 ubezpieczenia, tj. podróży, „Zielona kartę” i następstw nieszczęśliwych wypadków (nnw). Od września będzie dostępne również ubezpieczenie mieszkania i domu.
Jeśli chodzi o sposób promowania portalu, aktualnie próbuję nawiązać współpracę z portalami motoryzacyjnymi i podróży. Polegała by ona na wymianie buttonów. W dziale ubezp. podróży mam zamiar promować portale travel, w ubezp. komunikacyjnych - motoryzacyjne. Również reklama na newsach dotyczących ogłoszeń, później w prasie.
Jakie proponujecie inne formy wypromowania portalu?

W portalu powstaje również Ogólnopolska Baza Agentów i Agencji Ubezpieczeniowych. W początkowej formie wpis do bazy będzie bezpłatny.

Jak myślicie, czy Polacy w dobie recesji będą chcieli ubezpieczyć się on-line?
Zapraszam do odwiedzenia http://www.printpol.pl i do oceny, a szczególnie uwag i wskazówek. Czytaj na Forum Merytorium.pl