AffiliateShowcase - nowy program partnerski

wtorek, 20 sierpień 02, 12:42

Kilka słów na temat AffiliateShowcase.com czyli nowym programie partnerskim, który działa jak "wyszukiwarka programów partnerskich" spersonalizowana dla każdego użytkownika.

Wojciech Spytek napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-08-20 19:02:29:

Ostatnio odkryłem nowy, znakomicie zapowiadający się program partnerski.

W dużym skrócie: jest to spersonalizowana dla każdego uczestnika wyszukiwarka programów partnerskich, w której można umieszczać swoje linki do wszelkich innych programów. Korzyści są oczywiste - wystarczy umiejętnie wypromować swoją wyszukiwarkę, aby automatycznie podnieść swoje zyski z umieszczonych w niej programów.

Program ten jest bardzo interesującą propozycją dla tych, którzy chcą zarabiać (lub już zarabiają) na współpracy w anglojęzycznych programach partnerskich. Członkostwo na poziomie podstawowym jest bezpłatne, po otrzymujemy link do własnej witryny.

Radzę się pospieszyć - program dopiero się "rozkręca", ale nietrudno przewidzieć, że niedługę będzie o nim głośno. oznacza więc niejako start z lepszej pozycji.

O programie dowiedziałem się od Boba McElwaina, e-biznesowego autorytetu, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Jego ocena była jednoznaczna - program jest bardzo dobrze opracowany i warto do niego przystąpić. Czytaj na Forum Merytorium.pl