Lepiej trzymaj się od niego z daleka. Próba stworzenia portalu nawet przy niebotycznych nakładach finansowych najczęściej kończy się fatalnie. Nie powtarzaj cudzych błędów.

Duch napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-08-09 11:55:49:

nie wiem czy to wlasciwe miejsce, ale jakby nie patrzec start nowego portalu to chyba tez info jak robic biznes Uśmiech

kopiujac z http://www.wirtualnemedia.pl/s2-2.htm

1 września planowany jest start nowego portalu internetowego

Pomysłodawcą całego projektu jest Marcin Furgała, który jest zarazem redaktorem naczelnym portalu.

"Chcemy, aby oferta naszego portalu była skierowana do jak najszerszej grupy odbiorców, dlatego znajdą się u nas serwisy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Będą dominować serwisy rozrywkowe, muzyczne, technologiczne, informacyjne jednak nie zapominamy o serwisach familijnych oraz podróżniczych czy przyrodniczych" - mówi zastępca redaktora naczelnego Michał Wierzbicki.

Portal seek.pl (bo tak będzie się nazywał) planuje już niedługo rozpocząć dużą kampanię reklamową, która obejmie popularne polskie serwisy.

Ekipa portalu seek.pl to grupa młodych, otwartych i kreatywnych ludzi, których celem jest stworzenie największego portalu w Polsce.

- co myslicie o tym ? maja jakies szanse powodzenia ? Ja podziwiam jak zawsze za checi i zapal, ale nie wroze nic ciekawego :/ Plany maja zeby byc "największym portalem w Polsce" - czyli przegonic wp, onet, interie ??? hmmm nierealne wg mnie przez conajmniej kilka (jak nie kilkanascie czy kilkadziesiat) lat... Czytaj na Forum Merytorium.pl