Miłość i Związki [pakiet czterech webinarów]Pamiętaj o tym, że Moc tych Rytuałów nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nich udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartych tu Rytuałów możesz użyć zawsze!


Miłość to najpiękniejsze uczucie, którego możemy zaznać. Jeśli mamy go pod dostatkiem, cały świat będzie kwitł i da nam to, co najbardziej wartościowe, co najcudowniejsze. Kiedy otworzymy swe serce, pozwolimy mu przemówić i gdy damy mu otrzymywać miłość, poznamy pełną gamę kolorów życia. Zwłaszcza wtedy, gdy spotkamy na swej drodze właściwą osobę, które nas zrozumie i odwzajemni uczucie, które zapłonie jasnym, gorącym i pięknym płomieniem. A żeby Ci w tym dopomóc, by otworzyć szeroko serce na otrzymywanie i dawanie miłości oraz aby pomóc Ci przyciągnąć do życia odpowiednią osobę, stworzyliśmy pakiet czterech webinarów w promocyjnej cenie.


Oto webinary wchodzące w skład pakietu:


Co zyskasz dzięki zawartym tu wykładom oraz Rytuałom?

  1. Uwolnisz się od wdruków, pieczęci i programów, blokujących Ci dostęp do pełnej Miłości.

  2. Dowiesz się jak pokochać siebie i dlaczego to takie ważne.

  3. Dowiesz się o Twin Flames, czyli Bliźniaczych Płomieniach. Po czym poznać, że jesteśmy w tym szczególnym połączeniu? Jak odnaleźć Bliźniaczy Płomień?

  4. Usłyszysz o Soul Mates, czyli Bratnich Duszach i dowiesz się jak przywołać do swojego życia taką relację.

  5. Otworzysz swą Czakrę Serca.

  6. Weźmiesz udział w Rytuale przywołania osoby, która Cię odwzajemni w życiu i w uczuciach.

  7. Złamiesz klątwy i uroki, uniemożliwiające Ci spełnienie uczuć.

  8. Otworzysz percepcję na Klucze i Wskazówki, prowadzące do miłości.

  9. Oczyścisz drogę do miłości. Jeśli pomiędzy tymi których kochasz a Tobą znajdują się przeszkody, energia Rytuału pozbędzie się ich, by to, co naturalne, mogło rozbłysnąć z pełną mocą.


Te oraz wiele innych zagadnień, które pomogą Ci brać oraz dawać miłość, znajdziesz w naszym specjalnym pakiecie. Zapłacisz za niego teraz tylko 199 zł zamiast 383 zł!


Pamiętaj, że każdy z naszych Rytuałów wieńczących dany webinar możesz wykonać w dowolnie wybranym przez siebie czasie i miejscu. Nigdy nie stracą swej Mocy!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja

Cena: 383 zł 199 zł


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


***


UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!