Otwarcie Czakry Serca. Dowiedz się jak działa Najpotężniejsza Magia Świata!
Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


(fragment "Księgi Magii 2019")

Czym jest Serce?

Dotknij swojego Serca.

I poczuj jak wolno, oddech po oddechu, wypełnia się ono lśniącą energią Ciebie. Twoja dłoń dotyka Twojego Serca przez klatkę piersiową, możesz więc delikatnie poczuć, niemalże dotknąć palcami jego subtelnych, czerwonoróżanych mięśni, poruszających się miarowo zgodnie z Twoim oddechem. Skup się na przepływie energii Twoich rąk przez rzekę energii Serca. Energia Wolnej Woli przenika się z energią Mózgu Duszy. Dusza myśli Sercem. Płynąc spokojnie przez siebie, minuta po minucie, obydwie rzeki energii stają się mocniejsze i bardziej pełne Światła - molekuły wręcz fizycznie wyglądają na szczęśliwe! Kolor Twojego Serca tworzy nową barwę, otrzymując falę blasku prosto z Twoich dłoni. Zrelaksuj się i obserwuj to, co poczujesz. Twoja wiadomość może przejawić się jako konkretne kwiaty, przyjść pod postacią metafory, stać się dźwiękiem bądź jakimkolwiek innym impulsem, możliwym do rozczytania przez zestaw ziemskich zmysłów. Jeśli chcesz widzieć więcej i doznać bardziej intensywnego odczuwania, uśmiechnij się. Poczuj jednocześnie fizyczny dotyk swojej dłoni, zanurz się w tym odczuwaniu. Skup się wyłącznie na biciu Serca, na Oddechu, na głębokości tego kontaktu. Czy możesz sobie wyobrazić, że zaledwie kilku ludzi na świecie w pełni odkryło potęgę tej niezwykle prostej, lecz potężnej medytacji - a każdy z nas ma do niej naturalny akces! To nawet nie jest sekretne - choć wielu uzna pracę z Sercem za banał i poszybuje wzrokiem dalej po trudniejsze formułki - to właśnie na pierwszym planie, w sformułowaniu “Myśl Sercem” ukrywa się największa z dostępnych Człowiekowi Wiedz. Miłość i Moc mieszkają bowiem w jednym Miejscu.

Właśnie go dotykasz.

Odetchnij.

Dostrój się do częstotliwości otoczenia, rozpłyń się sobą w pomieszczeniu i pozwól sobie odczuć komfort z tego płynący. Poczuj odwieczną i nieskończoną Prawdę, żyjącą w Sercu.

Twoje Serce to odwieczne Sanktuarium, w którym wszystko to, co kochasz, znajduje się w jednym miejscu. Na jednym ołtarzu. W centrum potężnego, unikatowego Aktu Magii - Ciebie. Rytuał, nazwany Twoim imieniem i nazwiskiem, w którym to Światło zawezwało do wspólnej, harmonijnej koegzystencji atomy Wody, Ognia, Ziemi i Powietrza, jest nieustannie w tworzeniu. Każdego dnia dokonujesz wyborów, korzystając ze swojej Boskiej Struktury, Ziemskiej Natury i porozumienia pomiędzy nimi. Twoje Serce pamięta uczucie, gdy po raz pierwszy zaistniałeś w oznajmieniu swojej Przyczyny. Nie moment, gdy ktoś Ci o niej opowiedział - a uczucie, które wypełniło Cię, gdy Bóg zalśnił w Tobie Wiedzą o tym, co schodzisz na Ziemię realizować. Jeśli zrozumiesz, dlaczego i po co (z jakiej Przyczyny i w jakim Celu) żyjesz, staniesz się jednym z ludzi, o których opowiadają stare legendy Navajo, Wedy, druidzkie baśnie... Staniesz się Człowiekiem, pisanym z wielkiej litery. Alivest Alive, najbardziej żywy z żywych. Obecny i świadomy w każdym swoim geście, roztaczający Światło Wiedzy i Zrozumienia wszędzie, gdzie postanowisz być obecny. I każde Serce, które spotkasz na swojej drodze, obudzi się jeśli będzie miało w sobie dostatecznie wiele Odwagi, by osiągnąć Złotą, Mistrzowską Frekwencję Miłości Uniwersalnej**. “Czuć” oznacza “Wiedzieć Sercem”. Jeśli pozwolisz sobie na odczucie Mocy własnego Serca, ta Wiedza będzie uczyła Cię sama, lśniąc jak klejnoty w Twojej Świadomości pomiędzy sekundami dnia. Z każdym oddechem i każdym krokiem wejdziesz na nowy poziom istnienia siebie. Da Ci to możliwość inspirowania każdej osoby - nawet, jeśli spędzi z Tobą tylko kilka sekund ziemskiego Czasu.

*Jeśli znalazłeś już kogoś, kto mieszka w Twoim Sercu i ma do niego klucze, możesz dokonać tej medytacji z tą osobą. Możliwe jest osiągnięcie takiego poziomu telepatii i wewnętrznej ko-munikacji, że nawet opisując to teraz nie mogłabym liczyć na Twoje Zrozumienie lub Wiarę. Jest to niewyobrażalne bez własnego doświadczenia, niewytłumaczalne językiem logiki i zde-cydowanie bardzo intymne, nie oczekuj więc opisu w detalach. Zamiast tego znajdź własną definicję tego, co czujesz, z osobą której zaufałeś na tyle, by współstanowiła z Tobą tę piękną Magię. I pamiętaj - nawet jeśli Ty zagubisz się na życiowych Ścieżkach, trzy Miłości znają drogę do twojego Serca: Miłość Boga, Miłość osoby, która kocha Cię najbardziej na świecie, i Twoja Miłość. Jeśli Ty zgubisz klucze, natychmiast kontaktuj się z nimi! A potrójną Mocą uruchomią każdy z atomów Wszechświata, by przyprowadzić cię do Domu. Poczuj rytm Serca.Tak, właśnie tutaj.
**To Wiedza Jezusa i Marii Magdaleny w czystej formie.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Pamiętaj że dostajesz dostęp do nagrania przez 1 rok!

Cena:  99 zł


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***


Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!