Usunięcie Przeszkód na drodze Miłości!Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Niezależnie od tego, jaki Świat chłoniesz codziennie swoimi oczami i o czym wybierasz istnieć, wiedz, iż istnieją w Życiu rzeczy ŚWIĘTE. Bezapelacyjnie najważniejsze i nienaruszalne. Wymagające najwyższego Szacunku oraz Zrozumienia.
Jedną z nich jest Miłość.

Miłość Bezwarunkowa jako Przyczyna Boga, pierwiastek obecny w każdym atomie Istnienia na Ziemi, kiełkuje w każdym Człowieku już w momencie połączenia wszystkiego, co Światłem w Matce i w Ojcu. W momencie poczęcia. To właśnie połączenie dwóch Świateł - księżycowego i słonecznego, kobiecego i męskiego, daje w zderzeniu wyszczególnienie tego atomu Boga, który - poza wszelkimi granicami płci - jest czystym Światłem i Ciepłem. Gdy w wyniku aktu Miłości Światło to rozbłyśnie na Ziemi, dochodzi do koncepcji, a więc zrodzenia się Życia, gdyż Miłość Ziemska łączy się wówczas z Miłością Kosmosu i tak oto dochodzi do tchnienia Energii w Materię, a więc do zapłodnienia. Nasiono Kosmosu znajduje miejsce w kobiecym łonie i buduje swoją fizyczną formę cielesną. I tak oto dochodzi do sytuacji, zwanej Człowiekiem. 

Tak zrodziłeś się Ty. Tak powstałam ja. Tak powstali wszyscy, których znasz i których nie znasz. 

U podstaw każdego istnienia - a więc w Przyczynie, w obszarze Powodu naszego istnienia, znajduje się Miłość. Element Duszy, czyli Światło, zwołujące do harmonijnego współistnienia atomy Żywiołów z każdego z ziemskich domów, a więc Wody, Ognia, Ziemi i Powietrza, ma Miłość wpisaną w swoją prymarną, absolutnie podstawową substancję. I jest to informacja niewymazywalna, stojąca u progu każdej naturalnej ludzkiej decyzji. A skoro w Przyczynie mamy Miłość i z niej się wywodzimy, to w Celu - a więc w tym do czego zdążamy - jest ona również obecna. Pomiędzy Przyczyną a Celem znajdują się rzeki naszych Czasów - a więc każde z Żyć w każdej z inkarnacji, którymi kiedykolwiek wpisaliśmy się w losy Świata i w których wpisaliśmy Świat w siebie. 

Z każdego z Żyć Dusza zapamiętuje w sobie i wciela w siebie, nieustannie ucenniając się i wzrastając, wszystkie momenty Miłości. Każda bowiem Miłość, jako Ciepło rozumiane poprzez najbardziej dobre i szlachetne cechy Człowieka, budzi adekwatną do swojej jakości oraz rodzaju Moc. A każda Moc potrzebuje Miłości, by realizować się w swojej świetlistej, najwyższej spośród możliwych, formie. Dlatego też każde uczucie Miłości - czy je dajemy, czy otrzymujemy, czy jest ono poparte głębokim Zrozumieniem, czy jedynie radosnym zbieraniem blasków wspólnych chwil, jest WAŻNE i wibruje w świetlistej tożsamości naszych Dusz powyżej granic Czasu i Przestrzeni. Jako element Wieczności i Nieskończoności, a więc uniesiony powyżej tymczasowości Życia, pierwiastek Miłości przepływa harmonijnie pomiędzy naszymi kolejnymi wcieleniami. I z każdą jedną sekundą, w której czuliśmy Miłość, stajemy się pełniejsi, mocniejsi, bardziej nasyceni sobą i wypełnieni Światłem, które - w połączeniu z Ciepłem - czyni nas bezpośrednio Bogiem w Działaniu, Iskrą Źródła wysłaną na ziemską Misję, Zwycięstwem Światła ponad wszelkimi warunkami. 

Dlatego też, jeśli jakakolwiek Miłość zawierająca w sobie możliwość pulsowania tymi wartościami w Życiu ma możliwość pojawienia się w Twojej Rzeczywistości, a tym samym - Tobą może zostać zmanifestowana Światu, mamy do czynienia z najwyższym Rytuałem połączenia Energii i Materii. Z czystą Kreacją i Potencją. Z absolutnie nieskrępowanym choć w swej Naturze najprostszym Geniuszem Boga. Gdy kochamy, stajemy się tym kochaniem. Stajemy się naczyniem na uczucie, które niesiemy przez Życie, i które uzupełniamy o to, co dla nas zalśni albo Ciepłej, albo Światłem, albo którymkolwiek z gradientów Dobra, które cenimy. 

Jesteśmy swoją Miłością potężni. Wieczni. Niepokonani.
Dlatego też Siły Ciemności dokonują często wszelkich starań, by uniemożliwić nam stawanie się tym boskim, choć obecnym w warunkach ziemskich, Zwycięstwem Światła. Nie mogą jednakże uszkodzić ani zniszczyć samej Miłości, ponieważ żadna Siła nie jest w stanie przeciwstawić się tej boskiej. Mogą natomiast, przy pomocy całego wachlarza technik i sposobów, zaburzyć postrzeganie Człowieka i uczynić go niezdolnym do przyciągania Miłości bądź też ślepym na jej istotność. Nie mogąc zniszczyć naturalnego radaru wbudowanego w każdą z naszych komórek, niszczą naszą percepcję i nagłaśniają wszelkie kody i programy, mogące utworzyć przepaść pomiędzy Życiem Człowieka a t ą pierwotną, pulsującą w nas substancją Boga. Człowiek, któremu Mrok przeszkadza w Miłości, jest przekonany że na nią nie zasługuje, bądź że nie jest to jego priorytet, albo iż nie spełnia koniecznych wymagań, by otrzymać i dać Miłość. Tymczasem wszystkie te, niekiedy bardzo groźne bądź nadspodziewanie finezyjne, przeszkadzajki są tylko i wyłącznie kradzieżą Czasu. Gdy Człowiek skupiony jest na wadach Świata oraz swoich, nie wydaje swoich sekund na podziwianie krokusów i wysyłanie uśmiechów do ukochanych osób . I w tym punkcie często Siły Zła zyskują przewagę, ponieważ - nie mając kontaktu z Miłością w sobie, Człowiek nie przyciąga do siebie sytuacji, w których może się nią okazać i w których ma możliwość zrodzenia błogosławieństwa Miłości. 

Oczywiście jest naszym i tylko i wyłącznie naszym wyborem, czy uwierzymy w Światło Boga w sobie, czy też damy się zwieźć, błądząc po ścieżkach Rozumu, wodzeni na pokuszenie przez logiczne, choć niezawsze prawdziwe koncepcje. 

A Czas płynie.

I wszystkie czynności, które nie pozwalają na to, by kropla Światła rozbłysnęła czystym Życiem w każdej kropli Twojej Wody, są odbieraniem Ci szansy na osiągnięcie pełnej Mocy. 
Dlatego też stworzyłam dla Ciebie Rytuał wyjątkowo potężny. Taki, który posprząta w energiach w Twoim Życiu i pomoże Ci pozbyć się tego, co w energiach przeszkadzało Ci do tej pory stać się Miłością. 

Działanie Rytuału obejmuje:
* Przywołanie osoby, która Cię odwzajemni w Życiu i w uczuciach;
* Oczyszczenie Drogi do Miłości - jeśli pomiędzy tymi których kochasz a Tobą znajdują się przeszkody, energia tego rytualnego oddziaływania pozbędzie się ich, by to, co naturalne, mogło rozbłysnąć z pełną Mocą;
* Oznajmienie Gotowości na Miłość i w konsekwencji Otwartość na to, by jej doznać i by być jej twórcą;
* Złamanie klątw i uroków, rzuconych w celu uniemożliwienia realizacji w uczuciach;
* Powierzenie Siłom Anielskim i Archanielskim opieki nad każdym rodzajem Miłości w Twoim Życiu
* Otworzenie Percepcji na Klucze i Wskazówki, prowadzące do Miłości
* Usunięcie zwątpień i zawahań, a w konsekwencji - opóźnień i dysharmonii w doświadczaniu Miłości.
* Powierzenie w opiekę Boga kroków do Miłości i wzrastania w niej. 

Z uwagi na to, iż ten Rytuał ma głęboką Moc Transformacji, każda z osób biorąca w nim udział jest proszona o przeżycie chociażby 10 minut Życia ze Świadomością, że otwierając się na Miłość i usuwając przeszkody blokujące do niej pełen akces, otwiera się również na każdą Zmianę, którą taka decyzja powoduje. A więc jeśli energia będzie potrzebowała poważnych życiowych kroków, by w konsekwencji dopomóc Czyniącemu (wykonującemu Rytuał, biorącemu udział w Rytuale) rozkwitnąć Miłością, należy liczyć się z koniecznością zmiany nawyków i opuszczenia strefy komfortu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak twoje Serce działa z pełną przepustowością boskiego łącza pomiędzy Ziemią i Niebem, nie wahaj się ani chwili dłużej! Niech krople Twojego Czasu mają w sobie już tę żywą, uśmiechniętą w swojej boskości iskrę blasku. 

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Prowadzenie: Wiedźma Anja

Cena: 55 zł

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


***


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!