Twin Flame i Soul MatePamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.”


Bratnia Dusza (Soul Mate) oraz Bliźniaczy Płomień (Twin Flames) - wyjątkowy związek dusz, niepojęta ludzka tęsknota za człowiekiem, który wydaje się być cząstką nas samych. Odwieczna miłość, która swój prapoczątek ma w pierwotnym Źródle Stworzenia. Przymierze Dusz. Miłość, do której wzdychali przez wieki artyści i ludzie o wielkich sercach. Czy takie uczucie miłość być prawdziwe, czy człowiek może doświadczać tak intensywnego połączenia z drugim człowiekiem, niemal na każdym poziomie zrozumienia? Do dzisiaj ten temat wzbudza dyskusję. Dlatego też wiedźma Anja postanowiła szerzej przybliżyć Wam ten intrygujący temat. Podczas szkolenia internetowego dowiecie się, jaka jest różnica między Bratnimi Duszami a Bliźniaczym Płomieniem. Czy każdy ma swojego Twin Flame i jak to jest naprawdę z Bliźniaczymi Duszami? 


Nasze spotkanie jak zwykle zakończymy mocnym rytuałem Anielskim, w którym przyciągniemy do naszego życia przyjaciół oraz partnerów, które nasze Dusze znają z niejednej ziemskiej inkarnacji. Jeśli jesteś gotowy, by otworzyć serce oraz zaprosić do swojego życia ludzi, którzy sprawią, że już nigdy nie będzie takie samo, a tego możesz być pewien, to zapraszamy już w najbliższą sobotę przed ekrany waszych komputerów. Przygotujcie się i zapnijcie pasy, to będzie niezwykła podróż! 


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 130 zł 99 zł


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!