EKADEMIA.PL  (413)
 
BIZNES  (129)
DZIECI I MŁODZIEŻ  (13)
DOM  (16)
FINANSE OSOBISTE I INWESTOWANIE  (24)
GRY  (1)
INTERNET  (32)
KOMPUTERY  (6)
KULTURA I SZTUKA  (6)
MEDIA  (0)
NAUKA I EDUKACJA  (45)
PRACA I KARIERA  (12)
ROZWÓJ OSOBISTY I PSYCHOLOGIA SUKCESU  (83)
SPORT  (4)
WYPOCZYNEK I TURYSTYKA  (14)
ZAKUPY  (2)
ZDROWIE  (8)
ZWIĄZKI  (0)
HOBBY  (15)
MOTORYZACJA  (2)


Cena:


Typy produktów:

kurs
dvd
ebook
szkolenie
serwis
konferencja
ksiazka
cd
usluga
artykul

Dzieci i młodzież

kurs
Szkoła dla Rodziców - kurs online

To wielki pakiet wiedzy z aż 10 ważnych tematów: ?o wychowaniu, ? o emocjach, ❤️ o budowaniu dobrych relacji z dziećmi. 10-tygodniowy certyfikowany kurs dla lepszego rodzicielstwa.

764.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Rodzina w rozwodzie

Najważniejsze aspekty rozstania z perspektywy dziecka, rodziców i całej rodziny. Jak zadbać o dziecko i o siebie w czasie rozwodu? Jak powiedzieć dziecku o rozwodzie? Jak sprostać wyzwaniom wychowania dziecka w dwóch domach ale wciąż w jednej rodzinie?

300.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Emocje dziecka

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - jak nauczyć dziecko radzić sobie z silnymi emocjami? - jak przebiega prawidłowy rozwój emocjonalny dzieci i co do tego ma mózg i hormony? - dlaczego dzieci tracą panowanie nad sobą kiedy się złoszczą? I jak im wtedy pomóc?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Zamiast karania

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - co robić kiedy dziecko się nie słucha i łamie zasady? - jak prawidłowo (z szacunkiem i w dobrej relacji) reagować na trudne sytuacje i zachowania dziecka? - jak skutecznie zmieniać i eliminować złe zachowania i uczyć prawidłowych postaw?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Skuteczna komunikacja z dzieckiem

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - jak mówić, żeby dzieci słuchały? - jak słuchać, by dzieci chciały opowiadać i dzielić się swoimi emocjami? - jak skutecznie się dogadać i pokonać bariery komunikacji? - jak zbudować bliską relację? - jak uniknąć nieporozumień?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Poczucie własnej wartości

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - jak kształtować pozytywną i adekwatną samoocenę? - jak wspierać dziecko, by wierzyło we własne umiejętności? - jak wzmacniać zasoby i zdolności dziecka? - jak je chwalić, by nie przechwalić a budować poczucie własnej wartości?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Rozwiązywanie konfliktów

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - czy w dobrej rodzinie na prawdę nie powinno być kłótni i konfliktów? - jak przestać kłócić się i walczyć z dzieckiem? - jak przywrócić spokój i harmonię? - jakie są metody skutecznego i pokojowego rozwiązywania konfliktów?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Pomocne pochwały

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - jak chwalić dzieci, by wzmacniać ich wewnętrzną siłę i pozytywny obraz siebie? - jaki wpływ mają nasze słowa na samoocenę i poczucie własnej wartości? - jak konstruktywnie doceniać postępy dzieci? - jak za pomocą pochwały rozwijać motywację do działania?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Samoregulacja emocji i empatia

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - jak wspierać rozwój emocjonalny dzieci? - co pomaga w nawiązaniu empatycznego kontaktu? - jak rozwijać empatię u dzieci (i u siebie)? - jak zadbać codzienny dobrostan i zmniejszyć stres? - jak nauczyć dzieci zarządzania swoimi emocjami?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Samodzielność i odpowiedzialność

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - jak budować w dziecku poczucie kompetencji, sprawstwa i autonomii? - jak rozwijać jego zdolności i talenty a także systematyczność i zaangażowanie? - jak zachęcać dziecko do zdobywania nowych umiejętności?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Motywowawnie i zachęcanie do współpracy

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - jak skutecznie zachęcać dzieci do wykonywania zadań, na które niekoniecznie mają ochotę (np. sprzątanie pokoju, odrabianie lekcji)? - jak motywować dzieci, by chciały współpracować ze szczerych intencji a nie ze strachu przed karą lub dla nagrody?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Dobra dyscyplina

Kurs dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć: - jak i po co stawiać dzieciom granice? - jak ustalić dobre i zdrowe zasady? - jak znaleźć złoty środek między nadmiernymi wymaganiami a zbytnią pobłażliwością? - jak wprowadzić dobrą dyscyplinę? - jak nauczyć dzieci przestrzegania granic?

43.00 PLN Zapisy trwają
kurs
Wprowadzenie do Szkoły dla Rodziców

Zapowiedź kursu: Internetowa Szkoła dla Rodziców. Uchylamy rąbka tajemnicy o cyklu szkoleń udoskonalających kompetencje wychowawcze i relacje z dzieckiem. Opowiadamy o Certyfikowanym, 10-tygodniowym kursie. Obejrzyj zapowiedź i przekonaj się dlaczego warto do nas dołączyć :)

darmowy Zapisy trwają