Odmiana imion – kolejny plus u klienta.

czwartek, 15 maj 03, 14:43

Odmiana imienia w otrzymanym newsletterze z pewnością przychylniej nastawi do nas klienta. Jednak jak to zrobić?

Paweł Gruszecki napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-05-15 12:43:41:

"Pawle, czy były kłopoty z odebraniem pierwszego numeru MAGAZINu NEWS?"

Taki oto list znalazłem przed chwilą w skrzynce. Widząc ten mail wśród innych nie przyszło mi do głowy, że to korespondencja masowa do adresatów newslettera. Dlatego zabrałem się za lekturę natychmiast, podczas gdy lekturę newslettera w swoim zwyczaju zostawiłbym pewnie "na później". Dałem się nabrać, ponieważ wydawcy newsletterów nie przywyczaili mnie dotąd do stosowania odmiany imienia. Brawo!

Oczywiście dosyć szybko się zorientowałem, że to newsletter (mail był za długi jak na bezpośrednią korespondencję), co zmotywowało mnie do napisania tego posta Uśmiech.

A jeszcze odpowiadając na zadane pytanie - tak, były kłopoty z odczytem, numer bardzo mi przypominał prenumeratę BiznesNet.pl - bez grafiki, kolorów i z rozjechanymi tabelkami stylowo wygląda identycznie ;). Z tym, że moim zdaniem rzecz nie w tym, aby robić wersję TXT, ale żeby poprawić HTML. Przy okazji omawiana newsletterów ESCAPE pisaliśmy co robić, aby newslettery dobrze wyglądały w programach typu The Bat i Eudora (nie tak znowu rzadko używanych). Polecam lekturę. W każdym razie postawą jest przesyłanie grafiki razem z newsletterem.

P.S. Gratuluję wyśmienicie prezentującego się 3D cover magazynu na bannerze. Rewelacja! Jak cały serwis z resztą Uśmiech. Czytaj na Forum Merytorium.pl