Miłe zaskoczenie w procesie sprzedaży

piątek, 17 styczeń 03, 23:18

Piotr Majewski: „Zdecydowanie można się uczyć od tej firmy. Zauważcie, że każdy element graficzny na tej stronie ma jakieś znaczenie w procesie sprzedaży.”

zupa napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-01-17 22:18:19:

Witam

Nie wiedzialem gdzie napisac tego posta, wiec ostroznie umieszczam go tutaj. Chce powiedziec o dwoch sprawach zwiazanych z e-biznesem.

Pierwsza: Kupilem sobie ksiazke w na stronach robomatic.pl i jak wielkie bylo moje zdziwienie gdy rozpakowujac paczke zobaczylem 2 ksiązki :!: wewnątrz zamiast jednej. Sam nie wiem czy to pomylka czy promocja. Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony. Dodam tylko ze cena bonusowej ksiazki to 50% ceny tej którą zamawialem. Jesli to nie pomylka to musze przyznac ze takie UCO firmy Robomatic robi na mnie ogromne wrazeni. (BTW ksiazka bonusowa jest dopasowana tematycznie do zamawianej, co tez sie liczy).

Druga: Wpadlem dzis przypadkiem na serwis http://www.cpc.pl - poswiecony wodnym coolerom do procesorow, ktore mozna tam kupic. Jednak nie to jest najwazniesze, ale strona marketingowa serwisu. Pisze o nim tutaj bo moim zdaniem jest to doskonaly przyklad to "wykladow" Piotra. Po pierwsze serwis oferuje 30 dniowy okres zwrotu produktu. Po drugie zapewnia 100% gwarancje bezpieczeństwa na piśmie:

666666; padding-left:5px;">Jeszcze nie zdarzył się przykry wypadek a prawdopodobieństwo jego wystąpienia, pomimo prawidłowego montażu jest na tyle znikome, że w ramach pisemnej gwarancji zobowiązani jesteśmy do naprawy ewentualnej szkody powstałej na skutek zalania.

Co jest ogromnie ważne w przypadku tego typu urządzenia. Wiekszość z nas trzyma swojego PrzyjaCiela jak najdalej od wody i trudno jest przelamać stereotyp. Nawet jak orientujemy sie w temacie to myslimy "to nie dla mnie" (mowie tu o sobie i moich znajomych). Jednak po przeczytaniu wszystkich zalet doskonale wyeksponowanych - mysle "czemu nie".
Realizacja zamowienia trawa 12 godzin - w innych sklepach mozemy tylko o takiej pomarzyc.

Ogolnie rzecz biorac strona wywarla na mnie bardzo pozytywne wrażenia. Skladajac nowego kompa kupuje wodny cooler w tej firmie ;) Czytaj na Forum Merytorium.pl