Sklep internetowy - możliwości i wycena

środa, 11 grudzień 02, 17:53

Michał Podsiadły: „zajmuję się teraz tworzeniem sklepu internetowego. Więc mam do Was pytanie: czy wymienione przeze mnie możliwości sklepu są wystarczające?”

mpodsiadly napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-12-11 16:53:56:

Witam,

zajmuję się teraz tworzeniem sklepu internetowego. Więc mam do Was pytanie: czy wymienione przeze mnie możliwości sklepu są wystarczające:
*możliwość tworzenia dowolnej ilości półek, towarów, podstron z opisami towarów
*newsletter/ezin czy co tam klient chce wysyłać
*możliwość umieszczania komentarzy przez klientów do danego produktu (opinie musi najpierw zatwierdzić właściciel sklepu)
*dostęp dla właściciela sklepu do wszystkich danych o klientach i ich zamówieniach
*w przypadku gdy klient zamawia jakiś produkt to właściciel sklepu dostaje informacje o jakich produktach wcześniej czytał klient (dzięki temu może do zamówienia dołączyć reklamówki tych towarów, które najprawdopodobniej najbardziej interesują klienta).
*możliwość tworzenia różnych rabatów, np. przy zakupie za taką kwotę tyle procent mniej, przy takiej kwocie tyle procent itd.
*możliwość tworzenia dowolnej ilości podstron z jakąś treścią (np.: nowości, promocje, informacje o sklepie itd.)
*pole do wpisywania treści podstron/produktów przez właściciela sklepu wygląda mniej więcej jak te z tego forum (phpBB) + ma jeszcze dodatkowe możliwości.
*możliwość ułożenia w dowolnej kolejności półek/produktów/podstron

Myślę, ale nic mi już nie przychodzi do głowy co jeszcze w sklepie powinno się znaleźć.
Program sklepu musi być uniwersalny, nie jest on pisany do konkretnego klienta, stąd więc mój kłopot w ustaleniu możliwości sklepu.

Aha, ile powinna kosztować taka aplikacja? Klient dostaje dostęp do całej aplikacji, hosting oraz indywidualną szatę graficzną.
Myślałem nad 999 zł w pierwszym roku oraz w kolejnych 499 zł (za sam hosting). Ale nie wiem czy to aby nie jest zbyt niska cena.

Z góry dziękuje za wszelkie uwagi, sugestie i propozycje.

pzdr.
Michał Czytaj na Forum Merytorium.pl