Pomysł na milion w rok... czy ten mailing pomoże ??

wtorek, 7 listopad 06, 00:00

Temat materiału to mailig, który ma wypromować nowy produkt promocyjny. Jaki może być odbiór wiadomości? Czy ten list zachęci klientów do zakupu? Forumowicze oceniają.

P. Mocek napisał/a na Merytorium.pl dnia 2006-11-07 17:49:14:

Witam.
Pracuję nad projektem, który jest moim pomysłem na milion ;) Aby to uzyskać muszę sprzedać GadgetsWare do 5000 firm na całym świecie (produkt jest w 4 językach) ... Czy się uda ;) ... szczerze mówiąć wątpię, ale nie zmienia to faktu że staram się z całych sił ;)

Pomóżcie proszę. Jak napisać skuteczny mailing ...

Temat: Pokaż klientom, że masz dla nich coś za darmo.

Dzień dobry
W związku z tym, że firma Siemaszko znajduje się na czołowych miejscach najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych, chciałbym zaoferować nowoczesną i skuteczną formę reklamy wykorzystującą ogromne możliwości, jakie daje Internet.

Produkt, jaki mam do zaoferowania to zupełnie nowy rodzaj gadżetu reklamowego. Jest to drobiazg, jakiego nie ma żadna inna firma z branży firm deweloperskich w Szczecinie. Drobiazg, który pomimo niskiej ceny oferuje możliwości, jakich nie daje żaden inny gadżet reklamowy.

Większość firm korzysta z gadżetów w postaci długopisów czy kalendarzy. Ale w dzisiejszych czasach długopis przegrywa konkurencję z klawiaturą komputera, a statyczna reklama na koszulkach czy kalendarzach wypierana jest przez interaktywne banery w sieci Internet, które można w każdej chwili zmienić informując klienta o nowej ofercie czy promocji. Standardowe gadżety mają jeszcze jedną poważną wadę: rosnące koszty. Każdy rozdany kalendarz, czy długopis to nowy wydatek.

Ja oferuje Państwu nowoczesną i oryginalną formę reklamy - jest to gadżet w postaci intuicyjnego i użytecznego terminarza komputerowego o nazwie MememTool (). Program ten będą Państwo mogli rozdawać w dowolnej ilości nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów ponad niewielki koszt rejestracji.

Użyteczność programu MemenTool dla klienta jest nieporównywalnie większa niż użyteczność długopisu czy kalendarza, a wykorzystanie Internetu do dystrybucji pozwoli na dotarcie do osób, do których nie sposób dotrzeć ze standardowym gadżetem.

Program oprócz swych zalet funkcjonalnych jest doskonałym narzędziem reklamy. W programie zamieszczony zostanie profesjonalny baner będący jednocześnie odnośnikiem do wskazanej przez Państwo strony internetowej (). To już znacznie więcej niż prosty nadruk loga na długopisie. Postaraliśmy się jednak, aby program ten stał się dodatkowym źródłem kontaktu z klientem. Za pośrednictwem prostego kreatora w dowolnym momencie będą Państwo mogli baner wymienić na inny (np. reklamujący nową inwestycję). Po jego aktywacji, baner poprzez Internet przesłany zostanie do wszystkich użytkowników programu ().


Zalet wykorzystania programu MemenTool jako gadżetu reklamowego jest znacznie więcej. Wszystkiego dowiecie się Państwo na stronie

Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że teraz mogą Państwo stać się właścicielami „komputerowego terminarza firmowego” taniej niż zwykle. Na miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem obniżamy cenę o 34 %. Oznacza to, że będą państwo mogli rozdawać program w dowolnej ilości przez cały rok, za jedyne 199 PLN. Co więcej zapewne będą Państwo jedyną firmą deweloperską w Szczecinie, która ma do zaoferowania dla swoich klientów taki drobiazg.

A klienci lubią dostawać prezenty…

Gorąco zachęcam do skorzystania z naszej oferty.


Z poważaniem
Piotr Mocek
zespół Gadgetsware Czytaj na Forum Merytorium.pl