Jakiej Wiedzy Potrzebuje Człowiek E-Biznesu?

piątek, 16 sierpień 02, 12:27

Co powinni wiedziec ludzie związani z e-biznesem aby skutecznie pracować? Odpowiedź na to pytanie w kontekscie charakteru naszej działalności rodzi kolejne pytania.

Michał napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-08-16 13:11:46:

Daję ten temat na forum bo jestem ciekawy waszych opinii. Tyle teaz mówi się o szkoleniach np. technikach sprzedaży produktów -a czy nie lepiej było by nauczyć się projektować produkty-usługi? Tandetny lub niedostosowany do potrzeb rynku produkt trudno sprzedać- teraz przekonują się o tym boleśnie agenci ubezpieczeniowi.
Dużo mówi się o zarządzaniu wiedzą ale elektronika tego nie załatwi. To ludzie są twórcami wiedzy i od ich kreatywności i chęci wspólnego działania zależy sukces firmy - więc wypadało by się tego nauczyć. W końcu marketing partnerski też jest popularny - tylko czy jest użyteczny. Nie każdy klient chce być partnerem firmy. Co z tym zrobić?
Te kwestie to tylko moja prowokacja słowna aby pobudzić was do wyrażania swoich opinii. Obecnie tworzę ofertę szkoleniową dla swojej firmy i prawdę mówiąc chciałbym poznać jakie macie potrzeby z dziedziny wiedzy aby sprawnie działać na rynku. Jakie tematy szkoleniowe mogą być przydatne pracownikom/ menedżerom firm działających w e-biznesie?


Liczę na waszą aktywność w tym temacie.
Michał Czuba Czytaj na Forum Merytorium.pl