O webinviting’u i link popularity.

poniedziałek, 29 lipiec 02, 10:45

Rozmowa o tym, jak wykreować wysokie jakościowo link popularity strony, a jednocześnie nie tracić czasu na tworzenie nic nie wartych linków.

dartu napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-07-29 8:45:58:

Jestem nowy jeśli chodzi o aktynwy udział, ale już pewien czas z zainteresowaniem czytam Wasze wypowiedzi. Myślę, że mółbym dodać coś co znalazłem na jednej ze stron webmasterskich. Cytuję więc

WebInviting

Czym jest WebInviting? Nie ma na to dokładnej definicji, jednak można to określić jako coś z pogranicza zapraszania/polecania swojej strony. Najczęstszymi obszarami działania są chaty i kanały IRC' owe. Można też skorzystać z ksiąg gości. Jedynym wymaganiem co do osób stosujących WebInviting jest posiadanie sporej dozy sprytu. Któż z was nie widział wpisów w księdze gości, jakże to zachwalających autora strony/księgi a zawierających wyrażenia typu "zapraszam na moją stronę - ***". Oprócz ciekawskich gości istnieje też inna, bardzo ważna korzyść. Po zostawieniu linka do naszej strony w księdze gości podnosi się nasza pozycja w wyszukiwarce. Księga też liczy się jako strona więc mamy kolejny link do kolekcji. A co do rozmów na chatach... na pewno każdy z was już tego próbował. Jest to bardzo intuicyjne więc nie będę tego dokładniej opisywał. Zdajcie się na swój webmasterski instynkt.

koniec cytatu

znalezione na stronie: http://www.webhelp.pl/artykuly/read.php?id=90

Troszkę to zalatuje amatorszczyzną, tu prośba do Pana Piotra o ewentualne wykasowanie tematu jeśli uzna go za niewłaściwy na tej liście.

Dziękuję
Dariusz Tupaj (dartu) Czytaj na Forum Merytorium.pl