Nowe logo firmy autorstwa właściciela.

poniedziałek, 11 październik 04, 10:22

Właściciel firmy oferujacej usługi informatyczne pracyje nad logiem swojej firmy. Sprawdź efekty jego pracy, opinie forumowiczów i ocenę fachowców.

Maciej Firsowicz napisał/a na Merytorium.pl dnia 2004-10-11 10:26:39:

Witam Szanownych Forumowiczów,

Od jakiegoś czasu próbuję stworzyć logo mojej firmy. Moim głównym założeniem było stworzenie takiego tworu, który składałby się z prostego znaku graficznego + nazwa firmy. Co więcej, w zależności od sytuacji logo powinno dać się „skonfigurować” zarówno w poziomie jak i w pionie bez większych ataków na proporcjonalność poszczególnych elementów. Założyłem także, że znak powinien być na tyle prosty, by po jakimś czasie kojarzył się z moją firmą nawet, jeśli nigdzie nie byłoby jej nazwy.

Wydawać by się mogło, że udało mi się takie coś stworzyć, niestety, wciąż nie jestem pewien jak powinno ono wyglądać kolorystycznie, aby współgrało z jak największą ilością teł. Poniżej przedstawiam pierwszy projekt.

Logo AOstatnio wpadłem na stronę naszego znajomego z forum: , która zainspirowała mnie na tyle, że postanowiłem jeszcze raz podjąć się stworzenia znaku firmowego mojej firmy. Poniżej prezentuję wynik mojej pracy.

Logo B
Które logo A czy B bardziej do Was przemawia, jako znak firmy zajmującej się reklamą, webdesignem, usługami informatycznymi i Bóg jeden wie, czym jeszcze w przyszłości… Logo B miało zwracać uwagę na kreatywność i dynamizm firmy. Udało się? A może wersja A jest lepsza? Czytaj na Forum Merytorium.pl