Straciłem domenę w Onet.pl

wtorek, 20 kwiecień 04, 09:45

Cezary Grabski (oferuje.pl): "Dziś zobaczyłem, że straciłem kolejną domenę w wyszukiwarce Onetu. Nie byłoby tragedii, gdyby Onet nie miał takiej popularnosci w Polsce..."

Cezary Grabski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2004-04-20 20:32:47:

Własnie dzis zobaczyłem, że straciłem kolejna domene w wyszukiwarce Onetu.
Nie byłoby tragedii gdyby Onet nie miał takiej popularnosci w Polsce i nie dawej takich hitów na strone.

A domena wcale nie była zbytnio zaspnowana.. nawet 100 subdomen nie było. I nawet pilnowałem tego w stosunku do tej włansie domeny... Inne były bardziej zaspamowane pod inne wyszukiwarki i o dziwo wciąż w onecie sie utrzymuja. A ta jedna dopieszczona nagle straciła łaskawoścć <niestety> najpopularniejszej wyszukiwarki w Polsce.

I juz od dawna urosłe podejrzenie najbierą coraz większego prawdopodobieństwa - ktoś ręcznie tym streruje.
Bo dlaczego w ramach jednej domeny może być 300 subdomen, a w innej juz 80 wywołuje reakcję wyszukiwarki i zablokowanie całej domeny?

I konkretne pytanie do Onetowicza - jak mozna odblokować jakąś domenę dla wyszukiwarki Onetu - bo pisanie na adres podawany na waszych stroonach nie przynosi zadnego skutu, mimo, ze w takiej domenie jest 20 subdomen.

Moja konkluzja - podono Google ma zaawansowany system do blokady spamów domenowych.. a jednak Google nie zablokowało mi żadnej z moich domen. to jest w sumie pytanie primo.

I secundo - jak można SKUTECZNIE odblokować domene dla wyszzukiwarki Onetu...
I tertio - kiedy Onet splajtuje... będzie nam (od e-biznesu) łatwiej...
CG Czytaj na Forum Merytorium.pl