case study: prawo-pracy.pl

poniedziałek, 19 kwiecień 04, 23:00

Ocena atrakcyjnego serwisu skupiającego się na polskim prawie pracy.

Dobry eBook napisał/a na Merytorium.pl dnia 2004-04-19 16:32:39:

Witam serdecznie

To mój pierwszy wpis na forum. Jak dotąd byłam tylko czytelniczką artykułów i forum. Postanowiłam w końcu dołączyć aktywnie do „forumowiczów”.

Aktualnie prowadzę serwis dotyczący prawa pracy, komentujący Kodeks pracy http://www.prawo-pracy.pl

Chciałabym zasięgnąć Waszych opinii o tym serwisie. W szczególności chodzi mi o nawigację, przystępność tekstów, wygląd a także elementy marketingowe.

Serwis powstał niedawno i dlatego nie jest jeszcze we wszystkich działach wypełniony treścią. Założeniem jest uzupełnianie komentarzy na tematy powtarzalne, zgłaszane przez zainteresowanych internautów.

Serwis obecnie jest dość dobrze wyszukiwany przez Google, natomiast w przyszłości mam zamiar zgłosić go do katalogu Onet-u i WP po zapełnieniu treścią wszystkich działów.

Chciałabym prosić o ocenę, czy na dłuższą metę taki serwis ma komercyjne prawo bytu? Obserwuję bowiem, że większość ludzi ma konkretny problem związany z prawem pracy i po uzyskaniu odpowiedzi przestaje interesować się serwisem.

Zastanawiam się nad możliwością wprowadzenia płatnych e-booków z fragmentami komentarzy Kodeksu pracy, opartymi na praktycznym wyjaśnianiu stosowania określonych przepisów.

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze.

Serwisy zainteresowane wymianą banerów zapraszam do współpracy. Czytaj na Forum Merytorium.pl