Ocena funkcjonalności i nawigacji serwisu Budapest City Guide

środa, 28 styczeń 04, 00:00

W materiale 'na warsztat' wzięto internetowy serwis turystyczny o Budapeszcie. Forumowicze ocenili i poprawili elementy usability i estetyki, a także rozmieszczenia elementów nawigacyjnych serwisu.

franckey napisał/a na Merytorium.pl dnia 2004-01-28 19:05:28:

serwisu http://cityguide.budapestrooms.com/
Strona razem z serwisami hotels.budapestrooms.com i http://www.budapestrooms.com/ tworzy spory serwis (ponad 200 podstron). Szczegolnie ciekawi mnie Wasza opinia dotycząca http://cityguide.budapestrooms.com/. Proaktycznie stowrzona zostłała strona tylko w celach SEO, ale jak już jest i wchodzą tu ludziki, to niech przynajmniej sobie po niej wygodnie chodzą. Dwa takie poddziały, to info o Budapeszcie i samych Wegrzech.

Też muszę zanaczyć, że serwisy cityguie i hotels były tworzone w tym samym czasie, wydaje się mi wieć, że udąo się zachować względną spójność. http://www.budapestrooms.com powstał znacznie wsześniej i odstaje od reszty, na razie nie chcę jej zminiać bo po pierwsze ma jako takie pozycje w wszukiwarkach a po drugie nie jestem pewien czy to tak istotne, wydzielona oferta prywatnych apartamentow do wynajęcia.

Z góry dziękuję... Czytaj na Forum Merytorium.pl