Serwis z bezpłatnymi, multimedialnymi kartkami dla klientów.

wtorek, 16 grudzień 03, 13:09

Firma multimedialna, jako element promocji udostepniła klientom serwis umożliwiający masową wysyłkę kartek z życzeniami. Czy istnieje zagrożenie spamu?

Grzegorz Łobiński napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-12-16 12:57:16:

Jakiś czas temu dostaliśmy zlecenie na świąteczną wysyłkę kartki multimedialne do klientów jednej z firm. Jako, że czasu bylo dużo pomyśleliśmy, żeby odrobić pracę na przyszłość i stworzyć wygodny i elastyczny mechanizm do rozsyłania tej i następnych przesyłek z multimedialnymi i personalizowanymi kartkami (Flash) Uśmiech. I tak zrobiliśmy. A skoro silnik został skończony pomyśleliśmy, dlaczego by nie udostępnić go mniejszym biznesom na zasadzie samoobsługowej. I tak zaczęliśmy konstruowac . Trochę się to przedłuża z braku czasu (swieta coraz blizej Uśmiech) i nie wiem czy zdążymy otworzyć usługę, bo nie wszystko jest jeszcze zapięte na ostatni guzik.

W skrocie aplikacja dziala tak, uzytkownik zaklada konto, przesyla nam swoje logo, buduje wlasna liste adresowa z adresow e-mail i opcjonalnie dodaje do kazdego adresu zwrot grzecznosciowy np. "SZ.P Marku", wybiera wzor kartki multimedialne, na jej podstawie tworzy swoj wlasny szablon, okreslajac naglowek, tresc zyczen, format podpisu i subject powiadomienia. Klika wyslij i juz. Uśmiech potem ma mozliwosc sprawdzenia kto i kiedy odebral jego kartke.

A teraz do rzeczy. W związku z obsuwą, jeśli wogóle uruchomimy aplikację w te świeta (na pewno nie zdazymy wyposarzyć jej w pełną funkcjonalność jaką ma docelowo mieć), jej uzywanie bedzie gratisowe. Chcemy wprowadzić jednak ograniczenie (nie do konca rygorysytczne), ilosc adresow na liscie mailingowej. Pointow eCards jest przeznaczone dla malych firm, najchetniej z sektora b2b, jak uważacie jaka liczba bedzie optymalna, taka, zeby nie byla za mala i nie byla za duza 100, 300 500 adresow?

Przy okazji z góry dziękuję za wszelkie uwagi na temat funkcjonalności aplikacji, nie wszędzie są już opisy takie jak powinny być, ale to co jest raczej powinno już działać Uśmiech. Demo uruchomione: login: demo@pointow.com.pl hasloL demo Czytaj na Forum Merytorium.pl