e-sklep z laptopami

piątek, 4 lipiec 03, 17:42

Jak wypromować w sieci sklep internetowy przy tak dużej konkurencji? Czy w ogóle tworzenie nowego e-sklepu w tej sytuacji jest dobrym pomysłem?

internet napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-07-04 15:42:01:

[mam nadzieję, że to jest właściwe miejsce do umieszczenia tego wątku - jeśli nie, proszę moderatora o wyrozumiałość i przesunięcie go w bardziej odpowiednie miejsce]

No i stało się Uśmiech Przymierzałem się do e-biznesu na poważnie, a tu e-biznes przyszedł do mnie. Zgłosiła się do mnie firma, która chce handlować nowymi laptopami. Chce żebym zrobił im sklep internetowy i prowadził sprzedaż w Internecie. Od każdego laptopa oddadzą mi 50% swojego zysku, czyli ok. 300 zł.

Zrobienie sklepu, to żaden problem, lecz co dalej? Oto jest pytanie ;) Jak tu wypromować swój sklep, gdy konkurencja w sieci taka duża? I tu liczyłbym na wszelaką pomoc (także polegająca na odradzeniu wejścia w taki interes, jeśli ma on niewielkie szanse na powodzenie).

Myślałem o wprowadzeniu programu partnerskiego (to ostatnio mój ulubiony temat). Podział zysków lub "klikany" taki jak Sisco. Osobiście wolałbym klikany, gdyż jest on prostszy dla partnerów (co przekłada się na to, że więcej osób w niego wejdzie - Sisco i Allegro bardzo się na tym wypromowały...), a wbrew pozorom nie taki znów drogi (wysokie progi wypłaty mogą tu wiele zdziałać...), ale może się mylę. Czytaj na Forum Merytorium.pl