Opis produktu CMS dla sklepów internetowych "Web Kameleon". Firma oferuje też program partnerski.

P.Majewski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-06-08 9:57:32:

Cytat informacji prasowej.

666666; padding-left:5px;">Firma gammanet z Poznania poinformowała o rozpoczęciu budowy sieci partnerów handlowych. Tworzony kanał ma służyć zwiększeniu sprzedaży i dystrybucji kluczowego produktu firmy - systemu CMS - web kameleon.

Rynek MSP powoli dojrzewa do stosowania zaawansowanych narzędzi internetowych. Firmy coraz częściej zauważają potrzebę szybkiego aktualizowania informacji prezentowanych na serwisach firmowych - tego wymagają od nich partnerzy i klienci. Rozwiązania content management pozwalają osiągnąć ten cel i dlatego stają się coraz bardziej popularne.

Jak powiedział Marcin Springer - marketing manager w gammanet "Nasz produkt kierowany jest do firm o różnym profilu i skali działalności. Ze względów finansowych rozwiązania CMS długo dostępne były tylko dla ograniczonego grona klientów. Elastyczność systemu web kameleon i różne formy jego licencjonowania sprawiają, że profesjonalny system zarządzania treścią dostępny jest teraz dla szerokiego kręgu odbiorców."

Celem gammanet jest stworzenie sieci partnerów przygotowanych do wdrażania systemu web kameleon dla klientów w całym kraju. Program kierowany jest do przedsiębiorstw branży internetowej i agencji reklamowych chcących poszerzyć dotychczasową ofertę o sprawdzony i atrakcyjny produkt.

W ramach Programu Partnerskiego oferowany jest specjalny pakiet usług obejmujący między innymi dwie licencje systemu web kameleon, instalację i wdrożenie systemu na potrzeby Partnera oraz promocję na łamach serwisu produktowego http://www.webkameleon.com.

System web kameleon spotyka się z coraz większym zainteresowaniem użytkowników i potencjalnych klientów i to właśnie skłoniło nas do zainicjowania takich działań mówi Marcin Springer. Naszym partnerom oddajemy do dyspozycji platformę zweryfikowaną pozytywnie przez rynek i docenioną przez klientów. Dotychczasowe wdrożenia dla Scan Holiday Travel, TUI Polska, Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania czy Akademii Ekonomicznej pokazują, że system z powodzeniem może konkurować z zachodnimi produktami tego typu.

Zgłoszenia do programu Partnerów można dokonać korzystając bezpośrednio ze strony http://www.webkameleon.com/

źródło: Gammanet sp. z o.o.
osoba kontaktowa: Marcin Springer
e-mail: springer@gammanet.pl
www: http://www.gammanet.pl
tel./fax: 61 842-55-80


Ceny: roczna licencja dla 2 użytkowników: 1500 PLN Czytaj na Forum Merytorium.pl