...bo ja jestem... strażak Sam!

wtorek, 5 maj 09, 13:35

Za sprawą nowelizacji kodeksu pracy, od 18 stycznia 2009 r. każdy pracodawca musi wyznaczyć pracownika do wykonywania czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Zmiana prawa - choć kontrowersyjna - sprawiła, że do jednostek szkoleniowych prowadzących kursy "ppoż" zgłasza się coraz więcej chętnych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, również Szkoła Główna Służby Pożarniczej przygotowała szkolenie Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej. Zajęcia mają być prowadzone w formie e-learningu.

Zdaniem organizatorów, pracodawca, który chce zwiększać kwalifikacje swoich pracowników, nie musi ich kierować na zewnętrzne szkolenia, bo sam model e-learningu (czyli prowadzenie szkoleń przez Internet), nie odciąga szkolącego od stanowiska pracy. Niesie to za sobą wiele korzyści zarówno dla pracodawcy jak również pracownika.

E-learningowa oferta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej skierowana jest do wszystkich posiadających co najmniej średnie wykształcenie, którzy chcą uzyskać zaświadczenie Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej SGSP do wykonywania czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Źródło: http://ppoz.edustacja.pl
Komentarze
Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 280 czytelników