Kto wygrał iPoda? Ogłoszenie wyników konkursu!

wtorek, 12 sierpień 08, 09:19

Przez miesiąc, od połowy czerwca do połowy lipca, bloggerzy na nowej platformie blogowej Ekademii walczyli o tytuł najlepszego bloga. W zorganizowanym przez Ekademię konkursie do wygrania był iPod touch i iPod nano:

Wygraj iPoda za najlepszego bloga

Jury

W roli Jury konkursu wystąpili:

Tomasz Karwatka

Tomasz KarwatkaTomasz jest Dyrektorem Operacyjnym w Divante, gdzie rozwija produkt umożliwiający firmom zarządzanie wiedzą. Tomasz prowadzi także bloga www.biznes20.pl. W latach 2004-2008 zajmował się promowaniem użytecznego projektowania
serwisów WWW. Stworzył bloga www.webusability.pl oraz jest autorem kursu usability i kursu mobile web. Jest też współtwórcą społeczności Lista Usability oraz cyklicznych imprez Grill IT.

dr Artur Lewandowski

Artur LewandowskiDoktor nauk ekonomicznych, trener i pasjonat NLP specjalizujący się w zaawansowanych modelach perswazji i wywierania wpływu oraz wdrażaniu tych modeli w zarządzaniu, sprzedaży, marketingu i codziennym życiu.

Autor e-booka Kod Umysłu i rosnącego w popularność bloga Kod Umysłu 2.0.

Współzałożyciel oraz Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce (STNLP), trener rekomendowany przez STNLP.

dr Dariusz Świerk

dr Dariusz ŚwierkByły dyrektor strategii w największym polskim sklepie internetowym, partner w międzynarodowej firmie doradczo – szkoleniowej od 6 lat pracuje z kadra największych firm w Polsce.

Pracował z kadrą min. Microsoft, Philips, BNP Paribas Bank, Hewlett-Packard, IBM, Lexis Nexis, TeliaSonera International Carrier, UPC, Masterfoods, TP S.A., Era GSM, DUNLOP, GOODYEAR, Generali TU S.A., Prumerica Financial S.A., TU Allianz, Pekao Financial Services, Bayer.

Autor bloga Niewidzialne Techniki Sprzedaży z postem, który otrzymał porażającą liczbę 190 komentarzy o długości 50 stron A4.

Piotr Majewski

Piotr Majewski Właściciel Ekademii. Od 8 lat uczy, szkoli i doradza firmom w zakresie prowadzenia biznesu i marketingu w Internecie.

Jest redaktorem serwisu CzasNaE-Biznes liczącego 60 000 czytelników i administratorem Polskiego Forum E-Biznesu. Napisał bestseller Czas na e-biznes. Stworzył najpopularniejszy system mailingowy w Polsce - FreeBot.pl, z którego korzysta kilkanaście tysięcy osób.

Swoją przygodę z blogami dopiero zaczyna publikując nieregularnie na Ekademii.

Wyniki

Ponieważ członkowie Jury mieli różne typy, potrzebna była dodatkowa tura głosowania. W rezultacie Jury wybrało:

Pierwsze miejsce oraz nagrodę iPod touch 8GB wygrał...

fanfary...

Mirek SzmajdaMirosław Szmajda za swojego bloga Sprzedawca Internetowy.

Mirosław o sobie: Pomagam sprzedawać przez Internet. Moim celem jest sprawienie aby ludzie zarabiali na swojej pasji, wiedzy i doświadczeniu. Pokazuję jak zacząć sprzedaż w Internecie i jak ją dalej rozwijać. Uczę jak wykorzystać do tego blog, jak zacząć od Allegro oraz jak prowadzić sklep internetowy.

Drugie miejsce oraz nagrodę iPod nano 4GB wygrał...

Dariusz SawickiDariusz Sawicki za swojego bloga: Czytałeś już czego nie mówią Ci w urzędzie o rejestracji samochodu?

Dariusz Sawicki od 2000 roku zajmuje się profesjonalną reprezentacją w urzędach firm i osób fizycznych. Głównie w zakresie obsługi pojazdów w szczególności w urzędach komunikacji, skarbowych i celnych.


Gratulujemy zwycięzcom. Skontaktujemy się z nimi osobiście w celu dostarczenia nagród.

Gratulujemy również i dziękujemy pozostałym uczestnikom, a zwłaszcza uczestnikom, którzy zakwalifikowali się do głosowania - Wasze blogi bardzo podobały się członkom Jury, nie było łatwo wybrać:


Komentarze (2)
Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 209 czytelników