100 zł za Twój pomysł

środa, 27 lipiec 11, 14:35

Chcemy Ci dać 100 zł za Twój pomysł na ulepszenie Ekademia.pl

Niedawno przekroczyliśmy 3 miliony zł sprzedaży i wprowadziliśmy kilka dobrze przyjętych zmian w wyglądzie Ekademii (zobacz na blogu).

Chcemy zrobić dla Was znacznie więcej. Chcemy, aby Ekademia była dla wiedzy tym, czym jest Google dla informacji - miejscem, gdzie zaczynasz poszukiwania i znajdujesz to, czego szukasz.

Potrzebujemy jednak Twojej pomocy.

Chcemy rozwijać Ekademię tak, aby podobała się przede wszystkim Tobie i pozostałym 50 tysiącom Użytkowników.

Zasady (i Regulamin) akcji "100 zł za Twój pomysł" są bardzo proste:

 1. Opublikuj do 3go sierpnia br. włącznie na tablicy (wallu) Ekademii na Facebooku (facebook.com/ekademia) swój KONKRETNY pomysł na ulepszenie Ekademii. To musi być samodzielny wpis, a nie komentarz do istniejącego wpisu. Jeśli masz odpowiednie zdolności, video, zrzut ekranu lub szkic wiele pomogą. Nie są jednak konieczne.

 2. Pomysł musi być konkretny. Im więcej szczegółów, tym większa szansa na wygranie. Jedno zdanie może być zbyt skromnym opisem.

 3. Pomysł nie musi być dużą modyfikacją, ale powinien w znaczący sposób usprawnić Ekademię.

 4. Do 15go sierpnia br. Piotr Majewski (właściciel Ekademii) wybierze samodzielnie lub z pomocą wybranych przez siebie osób, pierwsze 20 pomysłów, które wdrożymy.

 5. 15go sierpnia ogłosimy na blogu Ekademii oraz na naszej tablicy na Facebooku listę zwycięzców i skontaktujemy się z nimi przez Facebooka. Na odpowiedź zawierające pełne dane kontaktowe wraz z numerem NIP i PESEL (patrz pkt. 6) będziemy czekać maksymalnie do 30 sierpnia br.

 6. Zwycięzcom przedstawimy do podpisania umowę o dzieło na "opracowanie pomysłu na ulepszenie Ekademii", aby nie musieli płacić od tych 100 zł podatku. My go zapłacimy.

 7. Pomysłodawcy pierwszych 20stu pomysłów otrzymają od nas po 100 zł za każdy z 20 wybranych pomysłów. Łączna pula nagród to 2000 zł plus podatek dochodowy z tytułu umów o dzieło, który zapłacimy.

 8. Jedna osoba może otrzymać pieniądze za wiele pomysłów.

 9. W akcji nie mogą brać udziału pracownicy, ani rodziny pracowników MBC (właściciela Ekademii).

 10. Zastrzegamy sobie prawo wdrożyć również pozostałe pomysły w późniejszym terminie oraz ewentualnie wynagrodzić wedle własnego uznania, niezależnie od puli nagród, inne pomysły, które w późniejszym terminie uznamy za ciekawe.

 11. Jeśli kilka osób poda ten sam pomysł, wygra ta, która poda go pierwsza - pod warunkiem, że będzie on przez nią konkretnie opisany.

 12. Organizatorem akcji jest firma Majewski Business Consulting Piotr Majewski, właściciel Ekademia.pl, z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Łańcuckiej 12a/8.

Jeśli akceptujesz zasady i Regulamin tej akcji, opisz na tablicy (wallu) Ekademii na Facebooku (facebook.com/ekademia) swój KONKRETNY pomysł na ulepszenie Ekademii.


Komentarze (1)
Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 183 czytelników