szkolenie usuwanie azbestu 25 EDU

szkolenie usuwanie azbestu 25 EDU

Szkolenie wstępne ogólne dla pracodawców i osób kierujących pracownikami zatrudnionych przy bezpiecznym użytkowaniu, zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest.

SZKOLENIE USUWANIE AZBESTU - 25 godzin edukacyjnych  (dwudniowe) 

Szkolenie specjalistyczne z zakresu usuwania azbestu wraz z poradami jak prowadzić firmę w której pracownicy są lub mogą być narażeni na działanie pyłu azbestu.

Materiał opracowany jest w postaci poradnika i odpowiada na pytania jak przygotować pracowników do pracy z azbestem, jakie wymogi pracownicy powinni spełnić aby mogli przystąpić do pracy oraz co powinien zrobić pracodawca i inwestor w przypadku prac przy azbeście.

Temat szkolenia : szkolenie dla pracodawców i osób kierujących pracownikami zatrudnionych przy bezpiecznym użytkowaniu, zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest. 

Szkolenie jest przeznaczone dla właścicieli firm działających w branżach ogólnobudowlanych, rozbiórkowych i dekarskich a także dla osób kierujących pracownikami przy użytkowaniu, zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest, oraz podmiotów które zamierzają prowadzić usługi usuwania i zabezpieczenia wyrobów zawierających azbest zgodnie z obowiązującym prawem w budynkach i instalacji przemysłowej.

Podczas szkolenia otrzymacie Państwo pomoc w uzyskaniu informacji jak zgodnie z prawem usuwać azbest.

W materiałach przygotowaliśmy również, gotowe instrukcje i wzory dokumentów stosowane
przy pracach związanych z usuwaniem i zabezpieczaniem azbestu.

Jesteśmy Instytucją szkoleniowąÂ - WUP Szczecin

Podmiot odpowiedzialny:

Marstate Service
ul. Wiśniowa 4/2
73-115 Dolice

Centralna ewidencja i informacja o działalności gospodarczej  (CEIDG).

CENA SZKOLENIA ZAWIERA:

 • dostęp do szkolenia 24/h
 • zaświadczenie/certyfikat
 • egzamin
 • przesyłkę materiałów
 • pomoc techniczną
 • przykładowe instrukcje
 • przykładowa ocena ryzyka zawodowego na stanowisku dekarz
 • konsultacje w wykładowcą szkolenia i profesjonalne doradztwo w czasie szkolenia

W zależności od kraju w jakim Państwo zamierzacie pracować wystawiamy dodatkowo  poświadczenie w języku (jedno do wyboru. Inwestorzy w niektórych krajach chcą recertyfikować zaświadczenia, więc dla ułatwienia poświadczamy w urzędowych językach europejskich odbycie szkolenia z zakresu usuwania azbestu. ) ANGIELSKI, NIEMIECKI lub FRANCUSKI - w cenie szkolenia.

Podczas wypełniania formularza  zamówienia prosimy o wypełnienie pola dodatkowe informacje: potrzebne do zaświadczenia, należy wpisać : datę urodzenia, miejscowość i województwo urodzenia oraz jakie kursant chce otrzymać poświadczenie dodatkowe język: angielski, niemiecki lub francuski. 

Zgłoszenie dotyczy pojedynczej osoby, dla kolejnych osób każdorazowo należy wypełniać formularz wpisując inny adres e-mail i numer telefonu.

Ukończenie szkolenia wymaga rozwiązania testu dlatego każdy kursant zamawia szkolenie osobno otrzymując swój login i hasło. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia otrzymuje się nie wcześniej niż po zdanym egzaminie.

Po dokonaniu zamówienia system wygeneruje formę wpłaty opcjonalnie i dopiero po przeprowadzeniu wpłaty na konto czyli zaksięgowaniu wpłaty, na poprawnie wpisany w formularzu adres e-mail automatycznie przysyłany zostanie link aktywacyjny na który należy kliknąć kursorem myszki i kursant zostanie przeniesiony na stronę z materiałami szkoleniowymi.
Szkolenie jest sporządzone w postaci ponumerowanych kolejno tematów od góry do dołu, w temacie nr 14 znajduje się właściwy test.
Rozwiązanie pozytywne testu (min 75% poprawnych odpowiedzi, dopuszczamy możliwość powtórnego przystąpienia do testu) potwierdzi przyswojenie wiedzy przez kursanta i upoważni nas do wystawienia zaświadczenia. Kursant otrzymuje skan zaświadczenia na podany w formularzu zamówienia na adres e-mail, w ciągu 3 dni od momentu poprawnego zdania testu. Pliki do pobrania  są w formacie PDF i znajdują się po prawej stronie ekranu w materiałach szkoleniowych. Czas na ukończenie szkolenia jest wyznaczony na 6 miesięcy od momentu aktywowania szkolenia.
Zaświadczenia można odbierać osobiście a także wybrać formę wysyłki za zwrotnym potwierdzeniem odbioru poprzez operatora pocztowego Poczta Polska SA, minipaczkąÂ na terenie Polski. Faktury za usługę są generowane w formie PDF i wysyłane na podany adres e-mail w zamówieniu generowane z konta pocztowego noreply@fakturownia.pl.

Jak wyglądać będzie Twoja nauka?
 • zapisujesz się na szkolenie
 • poprzez komputer zapoznajesz się z materiałami
 • zdajesz testy
 • odbierasz swoje świadectwo
 • pobierasz potrzebne dane

...  bo się przydaje

… bo szybko, tanio i skutecznie

Więc jak zaczynamy ?

Informacje dodatkowe można uzyskać pod nr. tel. 504-721-992,  506537101, 663-875-368
można też pisać na marstate@wp.pl


 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Cena
  200,00
 • SUMA (PLN)
  200,00