kurs - uprawnienia do usuwania azbestu (w tym eternitu)

szkolenie

Oferta wygasa za

120.00 PLN

SZKOLENIE USUWANIE AZBESTU 8 godzin edukacyjnych (szkolenie jednodniowe)

Temat szkolenia : Szkolenie dla pracodawców i osób kierujących pracownikami zatrudnionych przy bezpiecznym użytkowaniu, zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest.

Szkolenie jest przeznaczone dla właścicieli firm działających w branżach ogólnobudowlanych, rozbiórkowych i dekarskich a także dla osób kierujących pracownikami przy użytkowaniu, zabezpieczaniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest, oraz podmiotów które zamierzają prowadzić usługi usuwania i zabezpieczenia wyrobów zawierających azbest zgodnie z obowiązującym prawem w budynkach i instalacji przemysłowej.

Szkolenie specjalistyczne z zakresu usuwania azbestu wraz z poradami jak prowadzić firmę w której pracownicy mogą być narażeni na działanie pyłu azbestu. 

Materiał opracowany jest w postaci poradnika i odpowiada na pytania jak przygotować pracowników do pracy z azbestem, jakie wymogi pracownicy powinni spełnić aby mogli przystąpić do pracy oraz co powinien zrobić pracodawca i inwestor w przypadku prac przy azbeście.

Podczas szkolenia otrzymacie Państwo pomoc w uzyskaniu informacji jak zgodnie z prawem usuwać azbest.

W materiałach przygotowaliśmy również, gotowe instrukcje i wzory dokumentów stosowane przy pracach związanych z usuwaniem i zabezpieczaniem azbestu. 

Jesteśmy Instytucją szkoleniową - WUP Szczecin (2.32/00007/2012)

Zaświadczenie upoważnia do pracy przy azbeście na terenie całej Polski.


CENA SZKOLENIA ZAWIERA:

 • dostęp do szkolenia 24/h
 • zaświadczenie/certyfikat
 • egzamin
 • przesyłkę materiałów
 • pomoc techniczną
 • przykładowe instrukcje
 • przykładowa ocena ryzyka zawodowego na stanowisku dekarz
 • konsultacje w wykładowcą szkolenia i profesjonalne doradztwo w czasie szkolenia

Podczas wypełniania formularza  zamówienia prosimy o zwrócenie uwagi na wypełnienie prawidłowo wszystkich pól (imię, nazwisko, e-mail) oraz na zaznaczenie kwadracików np: Złożenie zamówienia oznacza, że akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności (bez tego zaznaczenia nie zatwierdzi się zamówienie) a także wypełnienie pola dodatkowe informacje: są to dane potrzebne do zaświadczenia, należy wpisać : datę urodzeniamiejscowość województwo urodzenia

aby zatwierdzić zamówienie należy kliknąć w przycisk "Zamawiam". Zgłoszenie dotyczy pojedynczej osoby, dla kolejnych osób każdorazowo należy wypełniać formularz wpisując inny adres e-mail i numer telefonu.

Ukończenie szkolenia wymaga rozwiązania testu dlatego każdy kursant zamawia szkolenie osobno otrzymując swój login i hasło. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia otrzymuje się nie wcześniej niż po zdanym egzaminie.

Po dokonaniu zamówienia system wygeneruje formę wpłaty opcjonalnie i dopiero po przeprowadzeniu wpłaty na konto czyli zaksięgowaniu wpłaty, na poprawnie wpisany w formularzu adres e-mail automatycznie przysyłany zostanie link aktywacyjny na który należy kliknąć kursorem myszki i kursant zostanie przeniesiony na stronę z materiałami szkoleniowymi.
Szkolenie jest sporządzone w postaci ponumerowanych kolejno tematów od góry do dołu, w temacie nr 12 znajduje się właściwy test.
Rozwiązanie pozytywne testu (min 75% poprawnych odpowiedzi, dopuszczamy możliwość powtórnego przystąpienia do testu)  potwierdzi przyswojenie wiedzy przez kursanta i upoważni nas do wystawienia zaświadczenia. Kursant otrzymuje skan zaświadczenia na podany w formularzu zamówienia na adres e-mail, w ciągu 3 dni od momentu poprawnego zdania testu. Pliki do pobrania  są w formacie PDF i znajdują się po prawej stronie ekranu w materiałach szkoleniowych. Czas na ukończenie szkolenia jest wyznaczony na 6 miesięcy od momentu aktywowania szkolenia.
Zaświadczenia można odbierać osobiście a także wybrać formę wysyłki za zwrotnym potwierdzeniem odbioru poprzez operatora pocztowego Poczta Polska SA, minipaczką na terenie Polski. Faktury za usługę są generowane w formie PDF i wysyłane na podany adres e-mail w zamówieniu z konta pocztowego noreply@fakturownia.pl.


Jak wyglądać będzie Twoja nauka?
 • zapisujesz się na szkolenie
 • poprzez komputer zapoznajesz się z materiałami
 • zdajesz testy
 • odbierasz swoje świadectwo (kopia przysyłana jest na maila)
 • pobierasz potrzebne dane

… tanio, szybko i skutecznie

.... wielu zadowolonych klientów


Informacje dodatkowe można uzyskać pod nr. tel. 504-721-992,  506537101, 663-875-368
można także pisać na marstate@wp.pl 

Podmiot odpowiedzialny
Marstate Service
ul. Wiśniowa 4/2
73-115 Dolice

Centralna ewidencja i informacja o działalności gospodarczej  (CEIDG).
Oferta sprzedażowa

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


data urodzenia, miejsce urodzenia i województwo

Złożenie zamówienia oznacza, że akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności w tym m.in.:
 • zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych podanych w zamówieniu w celach realizacji świadzenia oraz w celach marketingowych oraz na przekazanie ich organizatorowi oraz trenerom tego produktu do realizacji tych samych celów.
 • przyjmujesz do wiadomości, że zgodnie z prawem masz 14 dni na rezygnację i zwrot pieniędzy bez podania przyczyny - chyba, że usługa zostanie wykonana przed tym terminem za Twoją zgodą.

Inne gwarancje zaoferowane przez organizatora są niezależne od powyższych.

Następnie wybierzesz formę płatności

128-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.


© 2007-2016 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle