*** PRZEZNACZENIE PRZYCZYNA i CEL DUSZY ***


*** PRZEZNACZENIE PRZYCZYNA i CEL DUSZY ***


Już Czas. 

Wielu Śpiących przebudziło się i nadszedł Czas na Pierwsze Kroki. Poprowadźmy ich. 

Całym Życiem. Sobą. Swoim Przykładem. Zmianą, którą wprowadzamy w Świat własnym Istnieniem. 

Wzmocnijmy również SIEBIE - na Każdym Kroku, nie tylko podczas pierwszych kilku, czeka na nas Życie CAŁOŚCIĄ WSZYSTKIEGO. My możemy wziąć z tego Życia tylko tyle i aż tyle, ile JEST NAM PRZEZNACZONE. Lecz przeważnie - nauczeni myślenia kodem “nie można mieć wszystkiego”, przyjmujemy tylko niektóre spośród dostępnych dla nas Błogosławieństw. W zależności od tego, z czym zarezonujemy swoją Częstotliwością Istnienia, Świadomością, Jakością Wibracji i Wyborem, ucenniamy się o to, lecz najczęściej bez własnej Kreacji w tym Procesie. 

Dlaczego? 

Zdanie się na Warunki wielu Osobom przypomina oddanie się w zaufanie Bogu, ale czy nie jest to, po prostu, zrzucanie Odpowiedzialności? 

Oto Alchemiczne Zrozumienie i Rytualna Praktyka na Drodze Ceremonii Anielskiej, dzięki którym lepiej zrozumiemy swoją NIESAMOWITĄ, BOSKĄ MISJĘ w Życiu. Oto Czas i Przestrzeń, w którym wyrażasz Wolę swoim Pytaniem o Przyczynę i Cel Duszy, a Odwagą Swojego Serca decydujesz, by żyć Odpowiedzią. 

Oto Magia, która - w Krokach - poprowadzi Cię na Szczyt Życia! 

A o to, którędy nasza Podróż wpisze się w Świat:

✨ Przyczyna Duszy, czyli Skąd i Z JAKIEGO POWODU jesteśmy, co stanowi Pierwszy Blask naszego Istnienia? 

✨ Cel Duszy, czyli Dokąd i PO CO zmierzamy, co nas spełni w tym Życiu, którędy to rozpoznać? 

✨ ŚCIEŻKA. Jak poznać, czy jesteś na WŁAŚCIWEJ DRODZE? Po czym rozpoznać, czy jest TWOJA? Którędy, przez jakie Wydarzenia, Emocje i Uczucia Twoja Dusza PISZE SIEBIE ŚWIATŁEM w tym Życiu? 

✨ SPRZYJANIE WSZECHŚWIATA - czyli kiedy Rzeczywistość krzyczy “Tak!!!”

✨ Klucze i Wskazówki od Boga, Aniołów i od…  CIEBIE! Powtórzone Numery, SZCZĘŚLIWE Symbole, Synchronizacja, Symetria i Koherencja oraz…  telepatyczne przekazy! 

✨ Rytuał Archanielski (Medytacja Prowadzona - AKTYWNA MAGIA!!! - miej przy sobie Intencje, które wnosisz na Ołtarz jako Zadania/Prośby/Kierunki dla Aniołów! 


Masz Pytania? Zadaj je tutaj lub na webinar@akademiaducha.pl

Niech Moc będzie Z Tobą, a Miłość w Tobie! 

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania i odpamiętajmy w Wodzie Świata wzór Przeznaczenia, czyli tego, czego każdemu z nas Bóg - Źródło Istnienia, obecne w każdej Kropli Istnienia - życzy nam w naszej Naturze! Tak, jak Przyszłość Roślin wpisana jest w ich nasiono i zostanie przekazana we wszystkich Nasionach później. 

Wam i Sobie - WSPANIAŁEGO Dojrzewania do Tematu. 

Na to nigdy nie jest ZA WCZEŚNIE. Ani ZBYT PÓŹNO. Póki masz Czas, Czas jest zawsze TERAZ. 

Niech Twoje TERAZ jest NAJBARDZIEJ PEŁNE TWEJ BOSKOŚCI! 


Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc! 


***


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadząca: Wiedźma Anja Anna


***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!


Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?
Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.
Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.

Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.
Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 

Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?
Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.

Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 

Serdecznie zapraszamy!