Od Zera Do DJa

Jak Zostać DJem i Rozkręcić Każdą ImprezęW życiu codziennym jest praca, obowiązki, nauka. W tygodniu dzień w dzień to samo czyli pogoń za życiem. Non stop jest coś do zrobienia i nie zawsze lubisz to robić.


Kiedy nadchodzi upragniony czas wolnego od codziennych, nudnych obowiązków wtedy jesteś sobą. A kiedy w tym czasie masz zaproszenie na jakąś imprezę lub po prostu idziesz się od stresować do klubu to cieszysz się jak dziecko.


Czas na zabawę, spotkanie ze znajomymi, tańce, hulańce, swawole. Kto tego nie lubi?


Niekiedy czas zabawy to najpiękniejsze okresy i momenty życia. Wolność, swoboda, zabawa i dziewczyna młoda.


Gdy nadejdzie już ten upragniony czas zabawy to chcesz wyglądać, czuć i bawić się wyjątkowo.


Pewnie byłeś na niejednej imprezie i bawiłeś się doskonale. Zdarzyły Ci się w życiu również te gorsze imprezy. Na których czas ciągnął się jak flaki z olejem, nikt się nie bawił i Ty również nie byłeś zadowolony z tej imprezy.


Natomiast po udanej dla Ciebie imprezie. Masz co wspominać, opowiadasz znajomym, rodzinie jak było świetnie. Wszyscy w wyśmienitych nastrojach bawili się, tańczyli, skakali, śpiewali do samego końca. Była moc, energia i zaangażowanie.


Zastanawiałeś się od czego to zależy, że są imprezy fajne i gorsze? Nie, nie od ilości wypitego alkoholu J To zależy od osoby, która prowadzi tą imprezę czyli od DJa.


W każdy weekend w klubach na całym świecie odbywają się imprezy. Wszędzie gdzie odbywa się jakieś wydarzenie potrzebna jest oprawa muzyczna.


Dobry DJ porwie do tańca każdego


Byłeś na imprezie i wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że było nudno, impreza była słaba. Dlaczego tak się dzieje? To wszystko zależy od DJ prowadzącego imprezę.


Jak gra, co mówi przez mikrofon, w jakim rytmie prowadzi imprezę, jaką ma charyzmę i entuzjazm podczas grania.


Możesz stwierdzić, że do tego trzeba mieć smykałkę i do tego trzeba się urodzić. Ja Ci odpowiem, że nie. Tego się można nauczyć jak wszystkiego innego w życiu. Wystarczą Twoje chęci i zaangażowanie.


 Chcesz zostać DJem? Marzy Ci się kariera prezentera muzycznego?


Jeśli na imprezie ze zdumieniem i z podziwem przyglądasz się DJowi to pewnie zastanawiasz się. Co on tam kręci, ma tam tyle pokręteł, świecidełek, przycisków, na czym to polega?


Myślisz sobie jakim trzeba być wybitnym człowiekiem, żeby to ogarnąć. Gdzie się tego można nauczyć? Na czym to wszystko polega?


Ponadto DJ zawsze na każdej imprezie jest najbardziej oblegany. Ludzie do niego ciągną tłumami. Ustawiają się w kolejce, żeby zamówić pozdrowienia, dedykacje, piosenkę. W pewnym sensie mu zazdrościsz, że jest rozchwytywany na imprezie.


Po każdym dobrym występie DJ ma zaproszenia na kolejne występy niekiedy w innych miejscach. Podróżuje po różnych lokalach poznaje nowych ciekawych ludzi. Myślisz sobie, że to jest super zajęcie i chciałbyś to robić.


DJ to profesja, która jak każda inna rządzi się swoimi prawami oraz zasadami


Do tego będzie potrzebna Ci wiedza. Miksowanie, praca z mikrofonem, obsługa sprzętu, prowadzenie imprezy od początku do końca. Tego się możesz nauczyć.


Obsłużyłem w życiu setki imprez. Dyskotekowych, klubowych, plenerowych, okolicznościowych było tego cała masa. Każda inna, z każdej nauczyłem się czego innego, nabyłem nowe doświadczenie, rozwinąłem umiejętności.


Doszedłem do wniosku, że skoro ja potrafiłem się tego wszystkiego nauczyć od zera to może się tego nauczyć każdy kto tylko chce. Jeśli pragniesz zostać DJem, prowadzić imprezy to też możesz.


Kwestia poznania wszystkich zagadnień i tajników jakie występują w tej profesji.


Wiele osób mnie pytało podczas występów co takiego robi DJ za konsolą jak obsługiwać całe to centrum dowodzenia imprezy. Stąd też postanowiłem, że podzielę się tą wiedzą, ponieważ jest to przydatne.


Wszystko nagrałem kamerką z obszernym wyjaśnieniem i komentarzem jak to robić krok po kroku. Następnie zebrałem to w całość i zrobiła się z tego super dawka praktycznej wiedzy w skondensowanej postaci.


Czego się dowiesz z materiałów wideo?:

 • Budowa utworu muzycznego.
 • Jak miksować muzykę na żywo.
 • Jak miksować utwory disco polo i Dance.
 • Jak miksować utwory klubowe.
 • Jak miksować utwory old hits.
 • Jak miksować utwory RnB.
 • Jak prawidłowo ustawić mikrofon.
 • Jak ustawić efekt echo (tzw. pogłos) dla mikrofonu.
 • Co mówić przez mikrofon w trakcie imprezy.
 • Jak prowadzić urodziny.
 • Jak rozkręcić każdą imprezę.
 • Prawa i obowiązki DJa
 • Jak grać legalnie. Prawo autorskie.
 • Prawidłowa umowa z obszernym omówieniem, która zabezpieczy Ciebie jako DJa.
 • Jaki kupić sprzęt (bezawaryjny i bezproblemowy), żeby nie żałować.


Po tym kursie będziesz potrafić samodzielnie poprowadzić każdą imprezę muzyczną bez względu na miejsce i jej okoliczności czy to będzie klub, dyskoteka, bar, pub, sala weselne, festyn, czy to będzie studniówka, wesele, jubileusz (typu 18tka, 30tka, 50tka itp.), andrzejki, sylwester, dożynki. Rozkręcisz każdą imprezę zawsze i wszędzie.


Pierwsze dni kursu to szkoła miksowania

Poznasz krok po kroku jak miksować różne gatunki muzyczne


Na zakończenie tego modułu szkoleniowego poznasz jak stworzyć seta muzycznego od A do Z


Nauczysz się ustawiać mikrofon, żeby nic nie sprzęgało i dobrze brzmiało


Dowiesz się w jaki sposób ustawić efekt echo dla mikrofonu, aby porwać ludzi do tańcaCzekają na Ciebie również merytoryczne wykłady


45 minut wideo o formalnościach czyli PRAWA i OBOWIĄZKI DJa, aby wszystko było zgodnie z prawem


45 minut wideo o tym Jaki Kupić Sprzęt (bezawaryjny i bezproblemowy), żeby nie żałowaćOtrzymasz 29 wykładów wideo o łącznej długości ponad 13 godzin


To Nie Wszystko!


UWAGA BONUS!

BONUS


Jeśli się zdecydujesz na zakup kursu wideo dzisiaj to dodatkowo otrzymasz dostęp do transmisji wideo z imprezy karnawałowej.

Z tej transmisji wideo dowiesz się:

·         Jak rozkręcić publiczność.


·         Co robić, żeby tańczyli przez całą imprezę.


·         Jak zapełnić parkiet.


·         Jak rozgrzać publiczność do czerwoności tak, że po imprezie będą Ci bić brawo i nie odgonisz się od kolejnych zleceń.Kurs stworzył:

Dj Michał a.k.a. DJ Mike od ponad 10 lat za konsoletą. Grał w większości lokali na terenie województwa lubuskiego. Z muzyką związany od urodzenia. Prezentuje szeroko rozumianą muzykę rozrywkową, która poderwie do tańca każdego. W swoich setach przemyca perełki muzyczne, które od lat zdobywają parkiety taneczne.

Jego motto: DJ jest dla ludzi.
W swojej karierze grał w klubach i dyskotekach
Występował również na imprezach plenerowych i eventachPoprowadził całą masę imprez okolicznościowych
GWARANCJA SATYSFAKCJI


Pamiętaj “Jesteś wolny/wolna od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.


Dla kogo jest ten kurs?:


 • Dla początkujących, którzy nic nie potrafią i nic nie wiedzą w tym temacie.
 • Dla osób, które chcą zostać DJem lub Wodzirejem.
 • Dla DJi, którzy grają po klubach i chcą zacząć prowadzenie imprez okolicznościowych (urodziny, bankiety, wesela, jubileusze).
 • Dla osób, które coś tam wiedzą w tym temacie ale nie wiedzą jak zacząć.
 • Dla DJi, którzy grają w domu i nie mają zleceń, a chcą je mieć.
 • Dla DJi, którzy mają trochę zleceń i chcą wznieść się na wyższy poziom.
 • Dla osób, które chcą się dokształcić w prowadzeniu imprez.
 • Dla osób, które chcą podszkolić swoją technikę miksowania.
 • Dla osób, które nie boją się i chcą się rozwijać.
 • Dla osób, które chcą zostać profesjonalnym DJem lub Wodzirejem.
Poniżej opinie niektórych kursantów: