Jak Wydać Książkę Na AMAZON i AMAZON KindleFAKT 4 miliardy użytkowników Internetu w 2018 roku.

FAKT Amazon jest na ten moment największym sklepem internetowym na świecie.

FAKT W 2018 roku Amazon przekroczył 100 milionów użytkowników.

FAKT Liczba użytkowników Internetu i użytkowników Amazon stale rośnie!


 

Możesz sprzedawać swoją książkę na całym świecie, nawet jeśli jej w tym momencie nie masz

 

Wiesz dlaczego warto wydać swojego eBooka wraz z wersją papierową na Amazon?:

 

– Ponieważ raz wykonana przez Ciebie praca będzie przynosić Ci dochód pasywny do końca życia.

– Ponieważ masz dostęp do użytkowników Internetu z całego świata.

– Ponieważ możesz swoją publikację skalować w nieskończoność przy niewielkim nakładzie pracy.

– Ponieważ Internet jest najszybciej rozwijającym się medium na świecie i obecnie nie ma innego rynku zbytu, który by się rozwijał w tak zawrotnym tempie.

 

Dochód pasywny jest to dochód, który otrzymujesz bez aktywnego wykonywania pracy. Przez niektórych uważany za mityczny. Są opinie twierdzące, że taki dochód nie istnieje i jest niemożliwy do osiągnięcia.

Na Amazon poprzez wydanie swojej publikacji w postaci wersji papierowej i eBooka na Amazon Kindle wykonujesz pracę raz, czyli wgrywasz tam swoją publikację jako plik tekstowy, na którą poświęciłeś ileś czasu.

Robisz to raz, a ona jest w sprzedaży do końca Twojego życia i nawet bez wielkich akcji promocyjnych, marketingowych i reklamowych pojawia się sprzedaż, ponieważ Amazon o to dba.

Bo ludzie zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych szastają pieniędzmi, wydaję je na lewo i prawo. Nie mają tyle oporów przed zakupem co Europejczycy. Amerykanie po prostu kupują i nie zastanawiają się czy w ogóle tego potrzebują i czy ich stać na to.

Nie wiem czy wiesz, że w USA jest takie coś jak upadłość konsumencka.

Czyli mieszkaniec USA może się zadłużyć po uszy, kupić co mu się tylko żywnie podoba i w momencie, gdy stwierdzi, że nie daje rady ze spłacaniem swoich zobowiązań to ogłasza upadłość konsumencką.

Jego zobowiązania są umarzane i ta sama osoba może od nowa zacząć ten proces. Czyli kupować na kredyt do upadłego. Wiem, że to jest chore i nieroztropne pod względem finansowym. Ale w Stanach tak jest.

Z racji tego, że jest to bogaty i bardzo liczny Naród możesz mieć dla siebie kawałek tego tortu jakim są konsumenci amerykańscy.


Twój poziom znajomości języka angielskiego nie ma znaczenia


Nie musisz znać języka angielskiego, żeby zaistnieć na Amazon, czy żeby stworzyć swojego eBooka. Wiem, że na ten moment może Ci się to wydawać niemożliwe. Jednak ja Ci pokażę jak napisać swojego eBooka nie znając języka angielskiego, a nawet nie wiedząc o czym go napisać.

Na darmowe tłumaczenie jest sposób. Oczywiście będzie on wymagać trochę pracy z Twojej strony. Jednak warto.

Na zdobycie treści do Twojej publikacji jest również sposób, który Ci pokażę na przykładzie moich publikacji, które mam dostępne w sprzedaży na Amazon i Amazon Kindle.


Co to jest Amazon Kindle?


Amazon Kindle jest to czytnik książek elektronicznych czyli czytnik eBooków. Wygląda podobnie do tableta czy iPada lub dużego smartfona.

Czyli urządzenie z ekranem dotykowym. Jest to produkt firmy Amazon i mając go masz dostęp do Kindle Store czyli sklepu z książkami elektronicznymi.

Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju elektroniczna i wirtualna biblioteka w jednym. W Amazon Kindle możesz wypożyczać, kupować i oczywiście czytać eBooki.Nie musisz mieć Amazon Kindle


To urządzenie nie jest Ci w ogóle potrzebne. Ty stworzysz swojego eBooka i wgrasz go do Kindle Store czyli będzie on dostępny dla użytkowników Amazon Kindle.

Następnie ze swojego pliku tekstowego, w którym będzie Twoja publikacja zrobisz z tego wersję paperback czyli jest to wersja papierowa w postaci fizycznej książki.


Nie musisz być wydawcą, nie musisz mieć drukarni ani magazynu z książkami


Jeśli masz już w głowie pomysł lub nawet treść na własną publikację to super. Jeśli nie masz pojęcia jak się pisze eBook to się nie martw bo ja Ci pokażę skąd brać legalnie treści i jak opracować swojego eBooka, a następnie zrobić z niego książkę w postaci fizycznej.
Bo są ludzie, którzy korzystają z czytnika ebooków Amazon Kindle i są ludzie, którzy wolą wersję papierową publikacji. Dzięki temu zwiększasz rynek zbytu i zwiększasz liczbę swoich potencjalnych klientów.

Oczywiście nie musisz robić eBooka, a możesz od razu zrobić wersję papierową. Jednak robiąc najpierw eBook, a następnie wersję papierową niejako skalujesz swoje działania i działasz ze zdwojoną mocą.

Dzięki usłudze druk na żądanie, która udostępnia firma Amazon w dosłownie kilka minut ze swojego eBooka robisz książkę w wersji papierowej.


Wiesz dlaczego lubię usługi Amazona?


Ponieważ nie muszę mieć magazynu, nie muszę pakować, wysyłać swoich książek, nie muszę jej mieć nawet w ręku. Bo to wszystko robi za mnie Amazon.


Jest to na tyle piękna sprawa, że wystarczy Ci tylko komputer z dostępem do Internetu, aby prowadzić ten biznes.
Ponieważ nie muszę mieć magazynu, nie muszę pakować, wysyłać swoich książek, nie muszę jej mieć nawet w ręku. Bo to wszystko robi za mnie Amazon.Wolność i Swoboda w zasięgu Twojej ręki

Wyobraź sobie, że nie musisz dla nikogo pracować, nie musisz mieć szefa, ani być uzależnionym od kogokolwiek. Bo masz swój biznes książkowy na Amazon.Pracujesz gdzie chcesz, kiedy chcesz, ile chcesz i jak chcesz. I to jest właśnie w tym najpiękniejsze.

Internet daje ogromne możliwości ludziom, którzy potrafią go umiejętnie wykorzystać. A ja Ci pokażę jak zaistnieć ze swoją publikacją na Amazon i Amazon Kindle.


Aby wytłumaczyć Ci krok po kroku jak tam zacząć i od czego zacząć nagrałem instrukcje na wideo, żebyś mógł/mogła zapoznać się z tym instrukcjami w miejscu, które jest dla Ciebie najlepsze do nauki.


Czego dowiesz się z materiałów wideo?


Jak zacząć:

  • Gdzie i jak otworzyć konto walutowe.Założenie konta autora.
  • Założenie konta na Amazon.


Jak zrobić eBook na Amazon Kindle:

  • Jak napisać.
  • Formatowanie eBooka krok po kroku.
  • Jak i gdzie nadać numer ISBN za darmo.
  • Projekt okładki za darmo.
  • Gdzie i za ile można przetłumaczyć na język angielski.
  • Jak dodać eBook w języku polskim do Kindle Store.Dodanie eBooka do Kindle Store krok po kroku.


Jak z eBooka zrobić wersję papierową książki i sprzedawać ją w Amazon:

- Formatowanie wersji papierowej (paperback) od A do Z.
- Dodanie książki do sklepu Amazon krok po kroku.Skąd wiem jak tam zaistnieć? Bo sam tam jestem i mam kilka publikacji dostępnych w sprzedaży. Zobacz na zdjęciu poniżej niektóre moje publikacje.
Na podstawie dwóch moich najlepiej sprzedających się publikacji pokażę Ci krok po kroku jak zrobić i wydać eBook na Amazon KindleA także dowiesz się jak zrobić wersję papierową swojej publikacji i wydać ją na Amazon od A do Z
Nie jest to teoretyczny wykład, a całość zobaczysz na podstawie praktycznego case study moich publikacji. Jak je stworzyłem, jak sformatowałem i jak je wydałem na Amazon i Amazon Kindle.

 

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz 10 Wykładów o łącznej długości 1 godz. 51 min.
Kurs Stworzył:


Cześć jestem Michał Kata Uśmiech

Interesuję się finansami i inwestycjami finansowymi. Każdego dnia zastanawiam się jak zaciągnąć do ciężkiej pracy swoje pieniądze tak, żeby to one pracowały na mnie nie ja na nie.

Wszystko po to, ponieważ nie wierzę w państwowy, powszechny system emerytalny. Zdaję sobie sprawę, że nikt poza mną nie zadba o moje finanse, a także o przyszłość moją i moich najbliższych.

Na swoim koncie nie mam żadnych spektakularnych bankructw czy jednorazowych strzałów, które mnie obsypały milionami złotych. Moja historia jest nudna jak każda inna.

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.


GWARANCJA SATYSFAKCJIPamiętaj „Jesteś wolny/a od ryzyka – gwarancja zwrotu pieniędzy”. Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.Najczęściej zadawane pytania:1. Czy muszę mieć wkład finansowy na start?

Nie, nie musisz. Pokażę Ci gdzie i jak możesz korzystać z darmowych narzędzi.

Jeśli będziesz mieć pieniądze na start to będziesz mógł część prac zlecić i oszczędzisz wtedy czas.


2. Czy muszę znać język angielski?

Nie, nie musisz. Pokażę Ci jak przetłumaczyć swoją publikację za darmo bez znajomości języka angielskiego.

Ja znam język angielski na poziomie podstawowym.
3. Czy muszę mieć książkę?

Nie musisz mieć żadnych treści ani pomysłu o czym pisać. Pokażę Ci sprawdzone sposoby na znalezienie inspiracji i treści do Twojej publikacji bez naruszania jakichkolwiek praw autorskich.

Jeśli masz już treść lub pomysł o czym napisać to super, bo wtedy od razu przystąpisz do wgrania swoich treści do Amazon, oczywiście po odpowiednim sformatowaniu ich, co Ci pokażę krok po kroku.4. Czy mogę wydać swoją publikację po polsku na Amazon?

Tak i ja Ci pokażę jak to zrobić. Jednak rekomenduję Ci nie ograniczać się tylko do języka polskiego, ponieważ to mały rynek. Wydając swoją publikację w języku angielskim kolosalnie powiększasz liczbę swoich potencjalnych odbiorców, ponieważ język angielski jest niejako uznany za język międzynarodowy.


5. Czy muszę być pisarzem?

Nie, nie musisz. Pokażę Ci skąd brać treści i inspiracje. Jeśli uznasz, że to nie jest dla Ciebie to zawsze możesz zlecić napisanie dla Ciebie książki komuś za opłatą i pokażę Ci gdzie możesz to zlecić.


6. Czy muszę mieć firmę?

Nie, nie musisz mieć firmy. Możesz wydawać jako autor czyli osoba fizyczna bez działalności gospodarczej.

A nawet jak na którymś etapie pojawi się potrzeba, że musisz mieć firmę to nie musisz jej od razu zakładać, żeby uniknąć kosztów stałych w tej wstępnej fazie Twojej działalności to możesz się podpiąć pod kogoś kto już ma firmę.

Jak już Ci się rozhula ten interes i osiągniesz stabilne i regularne przychody to zawsze możesz zarejestrować swoją działalność.


Jeśli masz kogoś w rodzinie, w gronie przyjaciół lub znajomych co prowadzą firmę to zapytaj czy nie możesz się podpiąć pod jego działalność oczywiście na warunkach jakie Ci zaproponuje. Wszystko uzgodnicie między sobą.


Zacznij zarabiać przez Internet już DZIŚ