Uwolnij się! Rytuał Ściągania Pieczęci

Uwolnij się


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


A gdyby tak zdjąć te wszystkie blokady, pieczęci, ograniczenia, odkodować programy i otworzyć się na Siebie i Wszechświat? Doświadczać bez żadnych wpływów, zobaczyć czego tak naprawdę pragniemy, co nas uszczęśliwia, co sprawia, że rozkwitamy? Brzmi dziwnie prawda? To na pewno. Ale także ODWAŻNIE. Bo trzeba posiadać dużo odwagi, aby rozpocząć życie na nowo. To duchowe i to materialne. Bo po otworzeniu się na siebie, Wszechświat, prawdę – nic już nie będzie takie samo.

Jeśli jesteś gotowy zapraszamy na wykład Anji o zdejmowaniu blokad, kodów i założonych programów.

We współczesnym świecie od samych narodzin narażeni jesteśmy na różnego rodzaju oddziaływania, które mają na celu ograniczenie naszej percepcji, świadomości, wolności. Organizacje religijne nakładają na nas pieczęci, blokady, a rodzina, przyjaciele, partnerzy podświadomie wgrywają nam programy, które dotykają tak naprawdę każdej dziedziny naszego życia i wpływają na nasze decyzje i wybory.
W efekcie, zamiast być w pełni świadomymi i żyć zgodnie ze swoją wolną wolą i celem duszy, popełniamy wciąż przedziwne błędy, wtłaczamy się w kolejne schematy, nie potrafimy wyjść z pewnych uzależnień - od konkretnych emocji, uczuć, zachowań, powiązań.

Chcemy być otwarci na Świat, chcemy się rozwijać, poszerzać percepcję, widzieć i czuć więcej ale ciągle coś nas blokuje. Nie umiemy wyjść spoza pewnych ram, po prostu „w głowie nam się nie mieści”, że można by było spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy - przecież nie tego nas uczono, nie to nam mówiono.

Więc jeśli jesteś gotowy, to zapnij pasy i zapraszamy na wykład o Uwalnianiu.

Wiedźma Anna Anja przekaże Tobie różne techniki uwalniania się od tego, co Cię krępuje i niszczy oraz nauczy Cię jak przekazać tę wiedzę innym. Pokaże jak utrzymywać się i dbać o wysokie wibracje oraz jak poszerzać percepcję. Przeprowadzi Cię przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe ścieżki rozwoju, kierunki, w których powinieneś się realizować zgodnie ze ścieżką Twojej Duszy.


W programie miedzy innymi:
* Wolność - czym jest i jak ją postrzega Wiedźma.
* Identyfikacja
nakładanych na nas programów, blokad i pieczęci.
* Techniki zdejmowania pieczęci i blokad i odkodowywania programów.
* Zagrożenia we współczesnym Świecie, mające na celu pozbawienie nas wolnej woli
* Budowa czakralna człowieka. Omówienie miejsc, w których lokują się poszczególne kody i programy.
* Zdejmowanie blokad energetycznych i oczyszczanie czakr – Niezwykle silny RYTUAŁ ANIELSKI.


***

UWAGA: Ten kurs nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy.

Każdy Rytuał przeprowadzony w sposób świadomy i w zgodzie z Wolną Wolą poszerza percepcję i zdejmuje blokady z postrzegania - jeśli nie jesteś gotów, daj sobie czas i wróć do tematu, gdy poczujesz, że to Tu i Teraz.

***
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 3 godz. i 30 min. 
Cena: 98zł zamiast 147 zł

Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?

Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.

Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.


Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.

Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 


Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?

Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.


Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 


Serdecznie zapraszamy!