Transformacja Negatywnej Energii - Twoi Hejterzy Pracują... DLA CIEBIE!

Pamiętaj o tym, że Moc tych Rytuałów nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nich udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartych tu Rytuałów możesz użyć zawsze!


Witaj w świecie, w którym żadna energia, raz zrodzona do istnienia, nigdy nie zanika. W którym każdy rodzaj zaangażowania, kiedykolwiek zrodzony w Człowieku, krąży po Świecie pomnażając się o wszystko, co uczyni. W którym to, co wyślemy i to, co odbierzemy, dwa fundamentalne pływy Rzeczywistości, powodują wszystkim, co jesteś w stanie nazwać Życiem.

I witaj w świecie, w którym niektórzy zachowują się, jakby ta Wiedza ich kompletnie mijała. Snują się pośród ludzi, zostawiając za sobą przesiąknięte jadem cyniczne uwagi albo koronkową intelektualnie, ale żenującą wibracyjnie złośliwość. Witaj w Świecie, w którym ci, którzy wydają swój Czas na tworzenie niszczącej fali przeciwko drugiemu człowiekowi mają czelność dziwić się temu, że ich Życie nie wygląda jak baśniowa kraina. Witaj w świecie ignorantów, którzy - nie wiedząc, jak działa Świat - nieustannie psują go i doprowadzają do pleśni na każdym poziomie istnienia.

Na szczęście ten Świat ma również Jasną Stronę Mocy - czego najlepszym dowodem jest fakt, że to czytasz. Coraz częściej otwarte ludzkie Serca dają Odwagę otwartym ludzkim Umysłom, by pojąć, jak dokładnie działa Świat. Którędy decydować o sobie, którędy i w jaki sposób rozsyłać swoją Energię, by jej powrót nie generował strachu przed karmą, a zapewniał błogosławieństwa w trybie nieskończonym.

Jeśli kiedykolwiek byłeś zaatakowany przez ludzki akt nienawiści - czy miało to miejsce we wczesnym dzieciństwie, czy kilka chwil temu - Twoja Woda, a więc twoje fizyczne Ciało, jak i również twoja warstwa emocjonalna, pamiętają to już na trwałe. Jeśli takich trwale zakodowanych w człowieku potencjałów jest dużo, ich grawitacja powoduje przyciąganie do Twojego Życia okoliczności i wydarzeń zmagnetyzowanych przez tę frekwencję. Innymi słowy - jeśli nie przetransformujesz cząsteczki, którzy emanuje jakimkolwiek rodzajem Zła, będzie ona wciąż wołać ze Świata sobie podobne. W ten sposób ludzie będący w negatywnym pływie często zapadają się w niego, degenrują energetycznie pod wpływem jego masywnego oddziaływania i zostają w tej strefie bezradności, dopóki nie wyrwie ich jakiś specjalny, interwencyjny czynnik. Bądź - niestety często - do końca inkarnacji. Stąd później społeczeństwo zanurzone w depresji, niezrozumieniu, odrętwieniu i stanach psychicznego przemęczenia, ewoluującego w róznorakie choroby.

Metodą na pozbycie się takiego rodzaju haczyków, które przyciągają ze Świata cząsteczki wibrujące nisko i niszcząco, może być działalnie rytualne. Mam pewność, że dzięki temu, w jaki sposób przeprowadziłam Rytuał, jest on skuteczny i działający na każdym etapie i w każdej warstwie istnienia Ciebie. Ale tym razem szczególnie ważne jest również zapoznanie sie z wykładem, ponieważ - bez zrozumienia mechaniki takich działań w Życiu bieżącym - możesz zwyczajowo wpadać w stare pułapki, a tym samym - po odcięciu wszystkiego rodzaju nienawistnej energii w Twoim kierunku - zbudować nowe połączenia tego typu.


Upewnij się więc, że zapoznasz się z wykładem, w którym wyjaśniam między innymi:
* Jak konwertować negatywną energię w pozytywne potencjały
* Jak podziękować hejterom za to, że dzień i noc pracują na Moc Twojego Imienia!
* Jak umocnić swoją pozycję w Życiu i nie podejmować procesów z udziałem niszczących energii
* Jak działają Sojusznicy i Przyjaciele, jak Wrogowie
* Czym tworzymy Świat i jak napisać go dla siebie w Rzeczywistości takim, jakiego pragniesz

Oczywiście dopełnieniem teoretycznego wykładu jest praktyczny Rytuał, w którym na bieżąco przepisujemy każdy negatywny impakt wygenerowany w naszym kierunku na wspierającą falę Mocy, którą możemy zainwestować zgodnie z Wolną Wolą. Rytuał ten trwa nieco dłużej, jest bardzo szczegółowy i mocno skanuje całą amplitudę efektów i powodów NIenawiści w Twoim Życiu. Może sie więc okazać, że nie jest dla Cibeie możliwym przejść go bez wpadnięcia w fazę snu. Dlatego też jestem zobowiązana wyjasnić, iż nawet wówczas jego działanie obejmuje Ciebie i procesy w Twoim Życiu, jeśli taka jest Twoja Wolna Wola. Ponieważ działanie magiczne tego Rytuału jest dostępne dla każdego, kto wyraził w Materii (a więc kto dokonał wymiany energetycznej) Wolną Wolę, by energia nienawiści w jego Życiu została przetransformowana w energię Światła. Z racji tego, iż wiele osób będzie używało tego działania interwencyjnie i w sprawach nagłych, dynamika Rytuału jest ogromna, jego działanie wpuszcza nas bardzo głęboko w zakresy własnej Podświadomości i Nadświadomości zarazem. Jeśli chcesz zachować Rytuał kompletnie w Świadomości, przeprowadź go za dnia, najlepiej patrząc w kierunku Słońca bądź nagrzewając się słonecznym ciepłem. Wówczas będzie to możliwe - nawet dla niewprawionych w medytacji.

Jeśli macie pytania dotyczące tego Rytuału - zadajcie je pod tym wydarzeniem.

Jestem szczęśliwa, że wszystko, co zrobiłam do tej pory w Życiu, dało mi możliwość stworzenia dla siebie, dla tych których kocham i dla Was, ale przede wszystkim DLA ŚWIATA tego Rytuału. Dziękuję za Twoje zaufanie - jeśli jest w Tobie gotowość, by zmienić Życie - zróbmy to!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Cena: 99 zł

***


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: 
webinar@akademiaducha.pl


***


Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? 

Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!