TELEGONIA. Oczyść swoje biopole z informacji od byłych partnerów i partnerek!Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Pamiętasz jaki kolor włosów swojego pierwszego chłopaka? Jakie  miał oczy ? Pamiętasz co Cię w nim najbardziej interesowało? Pamiętasz co ciekawiło lub co denerwowało Cię w każdym z Twoich byłych partnerów? Możesz nie pamiętać ale Twoje ciało bardzo dobrze to pamięta, ponieważ każda komórka Twojego ciała jest poddana procesowi, który nazywamy Telegonią.

Telegonia następuje wówczas kiedy podczas zbliżenia seksualnego dwie osoby przepływają poprzez siebie na planie ciała poprzez seks, na planie umysłu poprzez wymianę energii i na planie ducha. W związku z tym Twoja energia nie będzie już taka sama jak była w momencie kiedy poznałaś daną osobę i kiedy zdecydowałaś się na zbliżenie. To samo dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn.

A więc, jeżeli chcielibyście pozbyć się ze swojego organizmu wszystkich informacji dotyczących byłych partnerów, Wiedźma Anja Anna przygotowała dla Was szkolenie – zapraszamy!


W programie kursu między innymi:

* TELEGONIA - psychologia, Magia, wierzenia dawne
* Jak oczyścić swoje biopole z informacji otrzymanych od byłych partnerów i partnerek? Metody oraz Rytuał Oczyszczania
* Połączenie Wody i Ognia - taniec Żywiołów w człowieku
* O.rgazm - jak najlepiej wykorzystać go do czynienia, jak uniknąć zagrożeń "przechwycenia" energii?
* Alchemia Tantry - na czym polega wypełnienie dwóch jedności?

Wykład kończy się Rytuałem Anielskim. Podczas Rytuału możesz wejść w głęboki stan wizyjny. Zgodnie z Wolą Duszy i najwyższym dobrem udasz się w głęboką podróż do samego siebie, aby poznać wskazówki, które będą dla Ciebie na ten czas najważniejsze.


Dzięki temu Rytuałowi zdejmiesz blokady energetyczne oraz oczyścisz czakry ,oczyścisz również swoje biopole z informacji otrzymanych od swoich byłych partnerów. Dowiesz się jakie zapisy energetyczne otrzymałeś "w spadku" po nich i ich rodzie. Przygotuj się do poznania prawdziwej istoty wymiany informacji na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha, tym czym w rzeczywistości jest stosunek seksualny.

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Cena: 72 zł zamiast 99 zł

Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!