Telegonia 2016

  Telegonia


* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Zdecydowaliśmy się na to, żeby w jednej z czwartkowych lekcji Akademii Ducha przybliżyć ten wyjątkowo kontrowersyjny temat, ponieważ nawet osoby zawodowo zajmujące się Magią i energiami starają się unikać go jak ognia. A skąd ludzie, którzy nie wiedzą, gdzie znaleźć właściwe informacje, mają zdobyć Wiedzę na temat roli seksu, o której się nie mówi?


W programie kursu między innymi:

  • TELEGONIA - psychologia, Magia, wierzenia dawne
  • Jak oczyścić swoje biopole z informacji otrzymanych od byłych partnerów i partnerek? Metody oraz Rytuał Oczyszczania
  • Połączenie Wody i Ognia - taniec Żywiołów w człowieku
  • O.rgazm - jak najlepiej wykorzystać go do czynienia, jak uniknąć zagrożeń "przechwycenia" energii?
  • Alchemia Tantry - na czym polega wypełnienie dwóch jedności?


Wykład kończy się Rytuałem Anielskim, w którym dowiesz się, jakie informacje energetyczne otrzymałeś "w spadku" po byłych partnerach i... ich byłych partnerach! Dokładnie tak. Przygotuj się do poznania prawdziwej istoty wymiany informacji na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha, jak można nazwać stosunek seksualny.

Telegonia - box

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Nagranie audio czwartkowej lekcji Akademii Ducha
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 3 godz. 37 min.
Cena: 130 zł

***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

ďťżUwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".

Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!