RYTUAŁ UWOLNIENIA NA CAŁYM ŚWIECIE* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Niewolnikiem nie jest się tylko wtedy, gdy ma się założone na nadgarstki stalowe kajdany. One nie muszą być widoczne w materii. Mogą być założone na nasz umysł w formie kodów percepcyjnych, a także zniewalać ciało poprzez choroby czy blokady. Mogą również zniewalać naszą Duszę. Na szczęście każde jarzmo można z siebie zrzucić. Wystarczy tylko wiedzieć jak.

We współczesnym świecie od samych narodzin narażeni jesteśmy na różnego rodzaju oddziaływania, które mają na celu ograniczenie naszej percepcji, świadomości, wolności. Organizacje religijne nakładają na nas pieczęci, blokady, a rodzina, przyjaciele, partnerzy podświadomie wgrywają nam programy, które dotykają tak naprawdę każdej dziedziny naszego życia i wpływają na nasze decyzje i wybory. W efekcie, zamiast być w pełni świadomymi i żyć zgodnie ze swoją wolną wolą i celem Duszy, popełniamy ciągle te same błędy. Wtłaczamy się w kolejne schematy, nie potrafimy wyjść z uzależnień – od konkretnych emocji, uczuć, zachowań, powiązań.

To nie musi tak wyglądać. Jeżeli czujesz się gotowy, aby zakończyć to doświadczenie i rozpocząć swoje życie podejmij decyzję – teraz! Jesteś odważny i świadomy. Nie potrzebujesz już dłużej doświadczać z zamkniętymi oczami, tę lekcję masz za sobą. Przygotuj się na nowy strat, pozbywając się swoich ograniczeń. Zdejmij wszystkie blokady, pieczęci i programy. Otwórz się na cud życia!

Rytuał Uwolnienia to silny rytuał oczyszczający, podczas którego wejdziesz w głęboki stan wizyjny. Rytuał uwolni Cię on od poczucia winy — zgodnie z Wolą Duszy i najwyższym dobrem. Podczas tej głębokiej podróży głos Anji przeprowadzi Cię bezpiecznie przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe drogi i kierunki rozwoju, w których powinieneś się realizować zgodnie ze ścieżką Twojej Duszy. Podczas tego niezwykle silnego Rytuału Anielskiego zdejmiesz blokady, pieczęci i ograniczenia. Odblokujesz programy oraz otworzysz się na siebie i Wszechświat, abyś mógł doświadczać piękna życia, bez żadnych wpływów. Zobaczysz, czego naprawdę pragniesz, co Cię uszczęśliwia i sprawia, że rozkwitasz. Otwórz się na prawdę – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!


***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Cena: ̶1̶4̶7̶z̶ł̶ 99zł!

Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem uczestniczenia w Webinarze jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


  Pomoc techniczna: webinar@akademiaducha.pl