Prawo Przyciągania - Sekret Wyjaśniony

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Jesteś autorem swojego Życia, bardziej lub mniej świadomie kreujesz własną Rzeczywistość. To, czym emanujesz, prędzej czy później zmaterializuje się w Twoim otoczeniu. Możesz jednak wziąć odpowiedzialność za własną kreację. Każde wydarzenie, każdy człowiek, każda porażka i każdy sukces to wynik myśli i wibracji, które wysyłasz do Wszechświata!

Wszystko, czemu poświęcasz uwagę, energię oraz zainteresowanie, rezonuje z Rzeczywistością na mocy Prawa Przyciągania. Przyciągasz wszystko – i dobre, i złe, pożądane i niepożądane. Wszystko to, z czym jesteś kompatybilny wibracyjnie. Głównym składnikiem są tutaj Emocje, to one pobudzają energię w ruch rozpoczynając proces manifestacji. Te świetliste, radosne, pełne wdzięczności sprowadzają przyjazne rozwiązania, wydarzenia, osoby i okoliczności.

Zasada jest prosta: im bardziej szczęśliwy człowiek, tym więcej, mocniej i szybciej przyciąga. Dowiedz się co możesz zrobić, aby Prawo Przyciągania zadziałało na Twoją korzyść, prowadziło Cię w górę Planu Duszy, ku najlepszym rozwiązaniom.

Z naszego szkolenia dowiesz się w jaki sposób wykreować najlepsze, najpiękniejsze i wymarzone Życie.

W planie zajęć między innymi:
- Twoje Emocje - diagnoza tego, co kreujesz codziennością
- Oczyszczanie Emocji - niezawodne techniki!
- Tworzenie pozytywnych Emocji - skąd one się biorą, jak je spowodować, którędy je wzbudzać w otoczeniu?
- Emocje wewnętrzne i uczestnictwo w emocjach globalnych - egregory emocjonalne własne i społeczne
- Autorskie metody tworzenia Emocji... Sztuką!
- Emocje a ich rola w Magii i w Energiach
- Jak przepracować trudne Emocje i przekonwertować je w piękne doświadczenia tak, by pracowały dla Ciebie?
- Tworzenie pozytywnych Emocji - skąd one się biorą, jak je spowodować, którędy je wzbudzać w otoczeniu?
- Najszybsze techniki wchodzenia i utrzymywania się na Wysokich Wibracjach

Jak zawsze całość domyka i podsumowuje Rytuał Anielski. UWAGA - możliwa bardzo głęboka praca z Emocjami! Prosimy o zapewnienie sobie komfortu do przeżywania Rytuału - niech będzie to wyjątkowe doświadczenie! Zapewnij sobie Wodę, komfortowe stanowisko do medytacji oraz białą świecę lub świecę z wosku pszczelego, którą odpalisz w momencie startu Czynienia. Niech ten proces będzie dla Ciebie czystym Uzdrowieniem, które przygotuje Cię do otworzenia się na całe błogosławieństwo Życia w Bogactwie, Szczęściu i Miłości do Świata i Ludzi!

Istoty Anielskie, które pomogą nam w tym procesie, zaopiekują się każdym z uczestników. Nie przejmuj się, jeśli Rytuał sprawi, że oddalisz się w sen - to również zadziała! Warunkiem pełnego działania Rytuału jest Twoja Wolna Wola, by zadziałał - i gotowość, by wszystkie intencje, które wnosisz, zmanifestowały się w Twoim Życiu!
Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!


***

UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!
Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.
Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Cena: 98 zł

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!