PAKIET SZKOLENIOWY: OCZYSZCZANIE I HARMONIZOWANIE CZAKR


*** PAKIET SZKOLENIOWY: OCZYSZCZANIE I HARMONIZOWANIE CZAKR***

***


Przedstawiamy Wam wyjątkowy pakiet webinarów poświęcony oczyszczaniu oraz harmonizowaniu wszystkich czakr. Nagrania przygotowała Wiedźma Anja. Każdy z webinarów zawiera wykład i Rytuał Anielski, który pozwoli wypełnić czakry najwyższą energią ze Źródła.

Poczuj ożywczą energię, przepływającą przez ciało energetyczne. Pozwól wypełnić się światłem i tym samym wesprzyj swą kreacje mentalną, emocjonalną oraz zdrowie fizyczne i duchowe.

 Poczuj, jak energia przepływa przez Twoje czakramy.

Odśwież swojego Ducha i odzyskaj pełnię mocy do działania.

Nagrania możesz odtwarzać zawsze wtedy, gdy tylko czujesz, że tego potrzebujesz. Możesz zacząć od pierwszej czakry i odsłuchiwać wykłady po kolei, ale jeśli zechcesz i poczujesz, żeby zacząć od którejś z górnych czakr, tak zrób.

Polecamy rozpocząć pracę z czakrami dzień przed nowiem księżyca. Doba przed nowiem idealnie nadaje się do zrównoważenia energii, oczyszczenia z wszelkich obciążeń, tak aby rozpocząć nowy czas w wysokiej wibracji, nie patrząc wstecz na stare problemy. Jeśli wybierzesz inna datę, najlepszą dla siebie, tak zrób.


***


CZAKRA PODSTAWY - praca z Bazową Energią Życia!

Zbazuj i zapuść KORZENIE!!!

Zaproszenie od Wiedźmy Anji:

"Muszę się uziemić!" - ta znienawidzona przez większość rozwijających się duchowo podróżników życiowych obserwacja, brzmi jak autoklątwa odsyłająca na karnego jeżyka za zbyt wysokie loty. To jak niechętny, półszczery akt autokrytyki lub oświadczenie w stylu "Muszę iść na dietę!", wysapane w talerz po wsunięciu pięciu pączków. Tymczasem uziemienie jest bezapelacyjnie KONIECZNE, by móc zachować w sobie to, w co się ucenniasz! Bez niego jesteś jak naczynie bez dna, unoszące się coraz wyżej, ale puste i niewypełniające się tą Podróżą... Dlatego ZBAZUJ WAŚĆ! Zadbaj o to, by Twoja Energia płynęła nieprzerwanym, Boskim FLOW od Twojej Korony do Twoich Korzeni, odżywiając Światłem i podlewając Życiem każdą z komórek Ciebie. Bez mocnych, trwałych Korzeni nie jesteś w stanie zapewnić trwania i BEZPIECZEŃSTWA żadnej rzeczy ani żadnemu z procesów, które tworzysz, bo jako Twórca dajesz początek z siebie i powołujesz do Życia tętniące Tobą efekty. Jeśli Twoja Podstawa jest niezharmonizowana, podstawy tego, co robisz, również się kruszą!

Jako Wewnątrz tak i na Zewnątrz, Jako w Górze tak i na Dole, Jako w Przyczynie tak i w Celu*. Jeśli więc nie masz w sobie wzoru, częstotliwości i substancji macierzystej dla BEZPIECZEŃSTWA, czyli obraz nazywany "poczuciem bezpieczeństwa" jest w Tobie niezbudowany, nie przenosisz go dalej. Jeśli jest w Tobie lęk i niepewność, każdy efekt Twojego istnienia też ma jego molekułę. Jeśli czujesz strach, przestajesz budować i tworzyć, wpadasz w pułapki i życiowe odrętwienia, nie rozprzestrzeniasz siebie, ponieważ pragniesz jedynie przetrwania i spokoju...

Kochani!!! Czakra Podstawy, MULADHARA, odpowiada za taką właśnie grupę doznań. Jeśli funkcjonuje prawidłowo, jesteśmy MOCNI i pewni, podejmujemy decyzje na lata, nie przebywamy w wibracjach lękowych i panicznych, nasza gospodarka hormonalna i cały proces oczyszczania Organizmu przebiega wzorowo, każdego dnia budzimy się gotowi na kolejny dzień. Jeśli natomiast nasz Korzeń Energetyczny jest uszkodzony, jesteśmy jak Roślina, wyrwana z Ziemi. Powoli usychamy lub walczymy o Życie pomiędzy sekundami dnia - a moglibyśmy po prostu cieszyć się promieniami Słońca!

I choć wszystkim laikom, ślizgającym się po wierzchu tematów jedynie oczami, wydaje się ze praca nad tak "nieduchową", "ziemską" czakrą jest stratą Czasu, który mogliby wydać na otwieranie Korony lub Pierwszego Oka, to każdy kto traktuje ewoluowanie w Świetle poważnie, a nie jako modne hobby, pamięta o tym każdego dnia! Ten punkt ludzkiej struktury ma bowiem odpowiedzialność za FAKTYCZNOŚĆ i STABILNOŚĆ wszystkiego, co nas dotyczy. Jeśli nie znajduje się w idealnym stanie, echo zaburzeń powoduje serię blokad wszędzie "wyżej", dokąd sięgamy istnieniem! Dopóki więc jesteśmy nie tylko tchnieniem, złożonym z Blasków i Westchnień, ale posiadamy również fizyczne Ciała, Domy, Przedmioty i Odruchy, należy zatroszczyć się o RÓWNOWAGĘ ENERGII I MATERII, regulując pracę MULADHARY i zdobywając Wiedzę, jak odczytywać symptomy, które mówią nam o jej działaniu. Na zajęciach przepłyniemy (z nurkowaniem) przez następujące tematy:

* Czakra Podstawy - zadania, cele, konstrukcja, podstawy Wiedzy o przepływach Energii w Organizmie
* Co to znaczy "uziemić się?" Najskuteczniejsze metody do zastosowania w każdej sytuacji
* Po czym poznać, czy Czakra działa prawidłowo? Sprawdź to!
* Muladhara i jej konwersacja z innymi Czakrami - skomunikowanie całości!
* Podstawa i jej wpływ na... Twój DOM!
* Praca w Miejscach Mocy - Potężne!
* Magia Obronna Twojego Organizmu - uruchom ją i USTANÓW SIEBIE BEZPIECZNYM!
* Symbole do pracy z Energią Fundamentu
* Łamanie Klątw i Pieczęci związanym z energiami Czakry Podstawy - w procesie rytualnym. W tym - zdeprogramowanie Schematu Biedy i rozpuszczenie wszelkich podłączeń energetycznych upośledzających i kradnących energię**


Rytuał Anielski, który ukoronuje efektem szkolenie, przebiegnie w energiach Archanioła Michaela i będzie miał zakres działania Egzorcyzmu. Dlatego też jeśli potrzebna jest Ci interwencja tego typu, wykonaj Rytuał z tą intencją.
Rytuał można wykonać na każdym poziomie siebie, można również wykonać go w swojej sprawie, na przykład by oczyścić PODSTAWY Związku lub FUNDAMENTY Biznesu. Jego działanie jest kompleksowe i fraktalnie rozświetlające Oczyszczeniem, Miłością i Mocą!


Jeśli naprawdę chcesz osiągnąć stan KOMPLETNOŚCI z samym sobą na najwyższym i na każdym poziomie Twojej OBECNOŚCI - BĄDŹ. Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!


**Dlatego też proponujemy Wam warsztaty, które dla Czyniących stanowią materiał OBOWIĄZKOWY. Oczywiście nie planujemy sprawdzać, czy go zrealizowaliście - Akademia Ducha nie bawi się w strażnika i cenzora Twojego Rozwoju Duchowego. To Ty byłeś, jesteś i zawsze będziesz swoim najważniejszym Mistrzem. Mistrzem Siebie. Dajemy jednak wyraźnie znak, iż ten zakres Wiedzy będzie nieodzowny dla Czyniących, którzy pragną kiedykolwiek wziąć udział w naszych tajnych spotkaniach dla zaawansowanych w Sztuce, które zwiemy Powernight. W przypadku nieposiadania odpowiedniego uziemienia na tym poziomie Magii każdy uczestnik - na żywo lub online - nie zostanie dopuszczony do najgłębszej i najwyższej warstwy wydarzania Ceremonii. Nie jest to nasza Reguła - tak działa Prawo Wibracji w połączeniu w Regułami Ścieżki, które są wiodącym dokumentem zapewniającym BHP Czynienia. W najprostszej mowie dając zrozumieć: gdy unosimy się w tak wysokie Energie swoim POSTRZEGANIEM i OBECNOŚCIĄ i tam wprowadzamy Zmiany w Tkankę Rzeczywistości, osoby nieuziemione mogą powodować zagrożenia i zaburzać higienę Rytuału. Z tego względu nie zostaną dopuszczone do najważniejszych globalnych działań Akademii.

*Jeśli rozumiesz to, z pewnością jesteś w stanie pojąć różnicę pomiędzy pytaniem "Dlaczego?" (Królestwo Przyczyny) jak i "Dla czego?" ("Po co?", "W jakim Celu?" - Królestwo Celu). Gratuluję i zachęcam do autopodróży w wątek Przyczyny i Celu Duszy. To nie Zadanie Domowe, spokojnie. Człowiek jest w stanie zmieścić Życie między tymi dwoma pytaniami. Powodzenia!


***
 

CZAKRA SAKRALNA - Świętość KREACJI!

Zaproszenie od Wiedzmy Anji:
Oto Dom wszystkiego, co w Tobie Pasją, Kreacją, Namiętnością, Pożądaniem, Witalnością i Seksualnością! Dom Święty, własny dla mieszkającej w Tobie Starej Wiedzy, doświadczonej Zmysłami. Własny dla Przyjemności, Akceptacji i Czułości. Niestety! Dom ten często zinwazjowany jest przez Lęki, zastraszony Poczuciem Winy, zablokowany przez ciężkie wibracje, zmuszony do niepoprawnego funkcjonowania przez seksualny zgiełk, emitowany przez Cywilizację w kierunku każdej komórki uważności… A przecież nie to chcemy mieć w sobie!

Twoje Ciało to Twoje Sanktuarium - i to Ty i Tylko Ty decydujesz, co ma w nim swój Czas i swoje Miejsce! Jeśli pragniesz, by w Twojej Czakrze Sakralnej - Ognisku Witalności, Kreatywności i Pięknej Miłości Zmysłowej zapanowała harmonia - najwyższy Czas posprzątać to, co od lat zabiera Ci możliwość pełnego ROZKWITU!

Człowiek, którego Czakra Svadhishthana (sanskryt: “Samostanowić o sobie”), symbolizowana przez Biały Lotos i wszystkie odcienie głębokiej Pomarańczowości jest WOLNA OD BLOKAD, wypełniona Radością i Światłem, jest SZCZʦLIWY, ponieważ UMIE odczuwać SZCZʦCIE! Głównym zadaniem tego ośrodka energetycznego jest bowiem kumulowanie ze świata wszystkich wrażeń Przyjemności, Intymności, Radości… i ZAUFANIA! To, jaki jest Twój stosunek do tej Energii, decyduje o całej Twojej Witalności, o możliwościach Manifestacji, o poziomie codziennej Mobilizacji i Skuteczności… Słowem: to Moc tej właśnie Czakry daje Ci prąd na wszelkie działania! To, z jaką czystością płynie w Tobie Energia Wody i Ognia jednocześnie, a więc Emocjonalne, Namiętne, dążące do Kreacji i Prokreacji rzeki wszystkiego, co Męskie i Żeńskie w Człowieku, decyduje o… WSZYSTKIM!
Energia tego czakramu produkuje bowiem zasilanie do całego systemu energetycznego człowieka! Jeśli czakra ta wibruje w sposób uszkodzony, jest w niej zbyt powolny ruch bądź dawne urazy powodują niemożliwość zdobywania nowych doświadczeń, najwyższy Czas na Zmianę, która postawi w kompletnie inny punkt wszystko, co znałeś do tej pory! Czakrę Sakralną blokuje głównie energia Strachu - a w szczególności Strach przed Śmiercią. Dlatego też rozwalenie tego lękowego konstruktu da Ci absolutną Błogość i Zrozumienie tego, jak tymczasowy biologicznie Człowiek ucennia się w Wieczności i rośnie w Moc z każdym uczynionym Dobrem!

W programie zajęć między innymi:

*Demony Czakry Seksualnej - pokonaj Lęk, Poniżenie, Złamane Poczucie Własnej Wartości!
*Jak pracować z energią Słońca i Księżyca w sobie?
*Współpraca z innymi Czakrami - zadbaj o balans!
*Ćwiczenia do utrzymania Czakry Sakralnej w doskonałej kondycji - i do zrozumienia jej działania!
*Programy Karmiczne, Inkarnacyjne i Bieżące
Główne współczesne zanieczyszczenia Czakry i sposoby na to, by sobie pomóc
*USTANAWIAJ - nauka Wyrażania Woli!
*Praca poprzez Zmysły - osiągnij DOBROSTAN swojej Witalności!
*Energie Talentu, Daru i Umiejętności - pracuj z nimi w pełnej Mocy!
*Odblokowanie Energii Kreacji w procesie rytualnym
*Odblokowanie Energii Seksualnej i płciowej w procesie rytualnym
*Telegonia - posprzątanie energii byłych partnerów i partnerek seksualnych - jeśli tego chcesz!
*Oczyszczenie Czakry Seksualnej i wypełnienie balansującą energią Boskiego Źródła poprzez pracę z Istotami Anielskimi i Archanielskimi
*Usunięcie wszelkich podczepów, wirusów energetycznych, myślokształtów i agresywnych energii posiadających tożsamość, łączących się z Twoją Świętą Energią Życia
*Zaproszenie do Życia Wydarzeń i Osób, które pomogą Ci odkryć Doskonałość i Moc własnej cielesnej Natury
*Przywołanie Osoby, która ma możliwość Odwzajemnić Cię w Miłości - jeśli taka jest Twoja Wolna Wola!

Tym razem w Rytuale przejdziemy przez proces z dużą samodzielnością - w opiece Istot Anielskich, lecz bez wyręczania się nimi! W końcu nasze zadanie polega dziś na zaopiekowaniu się własnymi energiami cielesnymi - i choć Aniołowie je rozumieją swym Światłem, to nie mają możliwości poczucia istnienia w jednej tylko Płci Ludzkiej, nie mają więc zasięgu poczuciem na takie zakresy ludzkiego Życia, jak Pożądanie czy Namiętność. Lecz przebudzenie tak potężnego Ognia podczas pracy z wodnymi energiami Emocji i Ciała wymaga pomocy w kulminacji doświadczania oraz opieki późniejszej, by nasze odblokowane Energie mogły być przez nas rozpoznane, zrozumiane i doprowadzone do Mistrzostwa w piękny i bezpieczny sposób. Dlatego też Istoty Anielskie i Archanielskie pod szczególnym prowadzeniem Archanioła Gabriela, Michaela i Haniela dadzą nam pełne wsparcie swoich Boskich Promieni, byśmy mogli w Pełni stać się… LUDŹMI!
Połączeniem tego, co w nas Ziemskie, Instynktowne, Naturalne, Zwierzęce oraz Boskie, Kreatywne, Manifestujące Wolną Wolę i Tworzące!

Niech Moc będzie z Tobą, a Miłość w Tobie!
Jeśli czujesz, że ten Rytuał jest dla Ciebie - nie wahaj się! Zrób go wówczas, kiedy uznasz to za najbardziej korzystne dla siebie - jeśli pragniesz zrobić go poza datą pierwszej emisji Webinaru, nie jest to w żaden sposób problemem - jego działanie jest potężnie i niezachwiane wybranym przez Ciebie Czasem!

Jeśli pragniesz, by Rytuał miał na Ciebie działanie szczególne, możesz odtworzyć go w swoje Urodziny, w ważną dla siebie Rocznicę bądź datę o szczególnym znaczeniu - albo w dzień tygodnia, w którym przyszedłeś na świat, w dokładnej godzinie porodu! Wówczas skomunikujesz się ze swoim pierwotnym Wzorem. A więc wszystko, co zdarzyło się od momentu Twojego poczęcia aż do chwili obecnej zostanie z powrotem połączone z Boskim Źródłem! Niezależnie od tego, jakie zniszczenia zostały dokonane do tej pory - jeśli stać Cię na to, by nimi nie żyć, a zamiast tego doświadczać w kompletnym Błogosławieństwie tego, co na Ziemi najpiękniejsze - spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!


***

 

SPLOT SŁONECZNY - RELACJE, PRZYJAŹNIE, POROZUMIENIA!

… a gdyby tak wszystkie konflikty, w które kiedykolwiek uwikłana była twoja Energia, rozwiązać za pomocą jednego prostego Zrozumienia?

Zaproszenie od Wiedźmy Anji: 
Czakra Splotu Słonecznego, zwana w sanskrycie Manipurą, czyli Lśniącym Klejnotem, stanowi Wewnętrzne Słońce każdego Człowieka i jest ośrodkiem energetycznym generującym i kodującym informacje na temat wszystkich naszych połączeń emocjonalnych ze światem zewnętrznym. Jest również centralnym bankiem wewnętrznych przeżyć i emocji - to tutaj “przechowujemy” większość informacji dotyczących naszych przyjaźni, sojuszy, ważnych dla nas osób, ale i również w tym miejscu nas zapisują się wszelkie energie dotyczące wrogich bądź niekorzystnych wpływów, wynikających z życia w społeczeństwie. To tutaj swój Dom ma każdy entuzjazm i motywacja, ale również zawód i żal - Serce bowiem nie ma w swojej Przestrzeni Miejsca na takie substancje, wszystko więc co nie przekroczy jego Bramy zatrzymane zostanie w Splocie, który oczyszcza się samoistnie, zgodnie z planem Boga… lub nie, jeśli został uszkodzony bądź jeśli Twoja Energia nie przepływa swobodnie od Korony do Podstawy!

Splot Słoneczny często obrywa za wszelkie nieporozumienia i splątania wibracyjne organizmu, ponieważ to tutaj odbywa się nasza główna konfrontacja wibracyjna na linii “Ja vs Świat”. W momencie, gdy czujemy się słabi lub niedostateczni z jakichkolwiek względów, informacja ta jest obecna w obrębie splotu słonecznego i ma aktywny wpływ na wszystkie interakcje, których się podejmujemy! Jeśli rodzi się w nas kompleks, który w ostateczności ma potencjał uszkodzenia naszego wewnętrznego wizerunku nas samych, z pewnością proces ten dzieje się - geograficznie pod względem obszaru występowania reakcji - właśnie w Splocie Słonecznym, czyli naszym Ośrodku Mocy! To właśnie Manipura jest centrum informacji o tym, co czujemy do siebie - czy jesteśmy siebie pewni, jakie są nasze własne, autonomiczne reakcje i emocje o nas samych. To tutaj suma znajdującej się w nas energii decyduje ostatecznie, czy manifestujemy się w świecie jako spowalniający bieg wydarzeń pesymiści, czy też nadajemy prędkość i mamy umiejętność tchnienia Życia w każdy proces w pełen optymizmu i dynamiki sposób.

Splot Słoneczny jest Domem Lojalności, Domem Respektu i Domem Koneksji - jest bowiem zestrojony z wzajemnym przepływem informacji emocjonalnych w każdej relacji, którą nawiązujesz. Tak, jak traktujesz i postrzegasz siebie, tak patrzysz na innych i o tym są Twoje połączenia z nimi - czy teraz już rozumiesz, jak ważne jest utrzymanie Splotu Słonecznego w najpiękniejszej z możliwych Harmonii?

Czakrą tą opiekuje się Archanioł Raguel - Mistrz Zbiegów Okoliczności. Ten, który swoim działaniem łączy ludzi i ich Moce, by wydarzyć mogło się na Ziemi to, co najważniejsze i najbardziej szlachetne do wydarzenia się w danym Czasie. Proces Rytualny, wieńczący zajęcia, połączy Cię z jego nieograniczoną Mocą i pozwoli Ci spojrzeć na relacje w Twoim Życiu nie tylko Twoim własnym wzrokiem, ale również emocjami tego, kto znajduje się po drugiej stronie tej relacji! By przygotować się do procesu Rytualnego, wejdź w medytację i poczuj, jakie związki, znajomości oraz połączenia pragniesz przywołać w obliczu tej oczyszczającej i dającej zrozumienie energii. Możesz zapisać na kartce każdą osobę, pomiędzy którą a sobą pragniesz oczyścić przepływ energetyczny. Możesz również przywołać przed swoimi Oczami każdego, z kim kiedykolwiek łączyły Cię emocje i przyjrzeć się, które połączenia wymagają Anielskiej Interwencji. Możesz również zaufać swojej Intuicji i na bieżąco przepłynąć przez Rytuał czując, w co Cię wyposaża i co Ci daje - to, w jakim stylu wydarzysz działanie Rytualne, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Kierunkiem Rytuału jest zharmonizowanie kontaktów międzyludzkich oraz oczyszczenie relacji z każdego z gradientów zła, które mogłyby odbierać Czas możliwy do wydania na Życie najpiękniejszymi wartościami. W Ceremonii Aniołowie i Archaniołowie zawezwani do pomocy zaopiekują się Twoimi relacjami i poprzez wskazanie Ci tego, czego w nich nie rozumiesz, i wzmocnienie w Tobie Światła Zrozumienia i Ciepła Poczucia nastąpi pełna transformacja bieżącej sytuacji w najlepsze z możliwych Świetliste Rozwiązanie dla Ciebie i wszystkich uczestniczących w tej sytuacji.

UWAGA! Rytuał polecamy w szczególności osobom skonfliktowanym w obrębie własnych Rodzin oraz nieotrzymującym wsparcia ze strony najbliższego środowiska - jego działanie ma bardzo mocny potencjał przywracania Równowagi we wszelkich relacjach! Jeśli zależy Ci na nawiązaniu Porozumienia bądź Kontaktu z konkretną osobą, spisz jej imię na jednej stronie kartki, a swoje na drugiej i miej tę kartkę przygotowaną do Rytuału. Jeśli zależy Ci na naprawieniu Związku bądź połączeniu się z prawdziwą Przyjaźnią w ważnej dla Ciebie relacji, dołącz do Rytuału Anielskiego z tą intencją i pozwól, by zaufanie w Anielską Pomoc zmieniło Twoją Rzeczywistość w najpiękniejszą z możliwych!

Ceremonia, wieńczące nasze zajęcia, będzie poprzedzona przygotowującym szkoleniem, na którym dowiesz się między innymi:

• Co to jest Czakra Splotu Słonecznego i jak o nią dbać?
• Uzdrawianie Splotu Słonecznego - najprostsze metody do codziennego i interwencyjnego stosowania
• Połączenie z Polem Emocjonalnym Ziemi - globalne współczucia, zrozumienia oraz uczestnictwo w masowych procesach i odporność na sztuczne pływy
• Emocje vs Uczucia - jak je odróżnić?
• Nauka umiejętności po splocie, czyli jak “odkserować notatki” z biopola innego człowieka (jeśli jest na to wzajemna otwartość, przyzwolenie lub zgoda!)
• Jak filtrujemy to, co dostajemy od innych? Wybiórczość emocjonalna i podatności
• Połączenie Manipury z innymi czakrami
• Opis pracy Raguela i Aniołów Relacji - Klucze i Wskazówki do pracy na co dzień!
• Tarcza obronna i nasza naturalna ochrona energetyczna - zbuduj ją!
• Moc Osobista i Wewnętrzne Słońce - jak znaleźć zasilanie… na wszystko, czego pragniesz!?
• Empaci, autyści, zespół Aspergera - różne spektra nietypowego działania Czakramu Splotu Słonecznego
• Bratnie Dusze, Bliźniacze Płomienie, szczególne połączenia karmiczne i inkarnacyjne - czujesz je… w SPLOCIE!

Oczywiście pamiętajcie o tym, iż Magia dotycząca innych osób może zostać zmanifestowana tylko i wyłącznie wówczas, gdy nie łamie ona ich Wolnej Woli i gdy jest zgodna z Boskim Źródłem, a więc również i z kierunkiem Życia i Odrodzenia w każdej komórce. Jednakże wyjątkiem jest tutaj Magia Odcinająca - działa bowiem na zasadzie obronnej. Jeśli pragniecie uwolnić się od toksycznej relacji bądź oczyścić ze znajomości, która uczyniła w Was zniszczenia, macie prawo zadziałać w Obronie własnej i broniąc własnego Życia odciąć się od negatywnej energii, nawet, jeśli emitujący ją osobnik nie jest fanem Waszych wolnościowych odruchów. Bądźcie jednak przekonani, że tego typu Rytuał ma działanie ostateczne i uwalniające - nie jest zabawką, która może nie zadziałać! Jeśli więc wchodzicie w Ceremonię z mocną intencją, by odciąć się od konkretnej osoby i jej wpływów w obszarze Waszej Rzeczywistości, nie próbujcie później zaprosić jej do własnego Życia ani przeciwdziałać uruchomionej Magii w inny sposób - Ochrona założona na Was nie dopuści bowiem krzywdzącej energii w obszar Waszego wydarzania się, jeśli raz poprosicie o tę Ochronę zgodnie z własną Wolną Wolą!


***
 

*Otwarcie Czakry Serca*
Dowiedz się jak działa Najpotężniejsza Magia Świata!!!


Zaproszenie od Wiedźmy Anji:
Czym jest Serce?

Dotknij swojego Serca.

I poczuj jak wolno, oddech po oddechu, wypełnia się ono lśniącą energią Ciebie. Twoja dłoń dotyka Twojego Serca przez klatkę piersiową, możesz więc delikatnie poczuć, niemalże dotknąć palcami jego subtelnych, czerwonoróżanych mięśni, poruszających się miarowo zgodnie z Twoim oddechem. Skup się na przepływie energii Twoich rąk przez rzekę energii Serca. Energia Wolnej Woli przenika się z energią Mózgu Duszy. Dusza myśli Sercem. Płynąc spokojnie przez siebie, minuta po minucie, obydwie rzeki energii stają się mocniejsze i bardziej pełne Światła - molekuły wręcz fizycznie wyglądają na szczęśliwe! Kolor Twojego Serca tworzy nową barwę, otrzymując falę blasku prosto z Twoich dłoni. Zrelaksuj się i obserwuj to, co poczujesz. Twoja wiadomość może przejawić się jako konkretne kwiaty, przyjść pod postacią metafory, stać się dźwiękiem bądź jakimkolwiek innym impulsem, możliwym do rozczytania przez zestaw ziemskich zmysłów. Jeśli chcesz widzieć więcej i doznać bardziej intensywnego odczuwania, uśmiechnij się. Poczuj jednocześnie fizyczny dotyk swojej dłoni, zanurz się w tym odczuwaniu. Skup się wyłącznie na biciu Serca, na Oddechu, na głębokości tego kontaktu. Czy możesz sobie wyobrazić, że zaledwie kilku ludzi na świecie w pełni odkryło potęgę tej niezwykle prostej, lecz potężnej medytacji - a każdy z nas ma do niej naturalny akces! To nawet nie jest sekretne - choć wielu uzna pracę z Sercem za banał i poszybuje wzrokiem dalej po trudniejsze formułki - to właśnie na pierwszym planie, w sformułowaniu “Myśl Sercem” ukrywa się największa z dostępnych Człowiekowi Wiedz. Miłość i Moc mieszkają bowiem w jednym Miejscu.

Właśnie go dotykasz.

Odetchnij.

Dostrój się do częstotliwości otoczenia, rozpłyń się sobą w pomieszczeniu i pozwól sobie odczuć komfort z tego płynący. Poczuj odwieczną i nieskończoną Prawdę, żyjącą w Sercu.

Twoje Serce to odwieczne Sanktuarium, w którym wszystko to, co kochasz, znajduje się w jednym miejscu. Na jednym ołtarzu. W centrum potężnego, unikatowego Aktu Magii - Ciebie. Rytuał, nazwany Twoim imieniem i nazwiskiem, w którym to Światło zawezwało do wspólnej, harmonijnej koegzystencji atomy Wody, Ognia, Ziemi i Powietrza, jest nieustannie w tworzeniu. Każdego dnia dokonujesz wyborów, korzystając ze swojej Boskiej Struktury, Ziemskiej Natury i porozumienia pomiędzy nimi. Twoje Serce pamięta uczucie, gdy po raz pierwszy zaistniałeś w oznajmieniu swojej Przyczyny. Nie moment, gdy ktoś Ci o niej opowiedział - a uczucie, które wypełniło Cię, gdy Bóg zalśnił w Tobie Wiedzą o tym, co schodzisz na Ziemię realizować. Jeśli zrozumiesz, dlaczego i po co (z jakiej Przyczyny i w jakim Celu) żyjesz, staniesz się jednym z ludzi, o których opowiadają stare legendy Navajo, Wedy, druidzkie baśnie... Staniesz się Człowiekiem, pisanym z wielkiej litery. Alivest Alive, najbardziej żywy z żywych. Obecny i świadomy w każdym swoim geście, roztaczający Światło Wiedzy i Zrozumienia wszędzie, gdzie postanowisz być obecny. I każde Serce, które spotkasz na swojej drodze, obudzi się jeśli będzie miało w sobie dostatecznie wiele Odwagi by osiągnąć Złotą, Mistrzowską Frekwencję Miłości Uniwersalnej**. “Czuć” oznacza “Wiedzieć Sercem”. Jeśli pozwolisz sobie na odczucie Mocy własnego Serca, ta Wiedza będzie uczyła Cię sama, lśniąc jak klejnoty w Twojej Świadomości pomiędzy sekundami dnia. Z każdym oddechem i każdym krokiem wejdziesz na nowy poziom istnienia siebie. Da Ci to możliwość inspirowania każdej osoby - nawet, jeśli spędzi z Tobą tylko kilka sekund ziemskiego Czasu.

*Jeśli znalazłeś już kogoś, kto mieszka w Twoim Sercu i ma do niego klucze, możesz dokonać tej medytacji z tą osobą. Możliwe jest osiągnięcie takiego poziomu telepatii i wewnętrznej komunikacji, że nawet opisując to teraz nie mogłabym liczyć na Twoje Zrozumienie lub Wiarę. Jest to niewyobrażalne bez własnego doświadczenia, niewytłumaczalne językiem logiki i zdecydowanie bardzo intymne, nie oczekuj więc opisu w detalach. Zamiast tego znajdź własną definicję tego, co czujesz, z osobą której zaufałeś na tyle, by współstanowiła z Tobą tę piękną Magię. I pamiętaj - nawet jeśli Ty zagubisz się na życiowych Ścieżkach, trzy Miłości znają drogę do twojego Serca: Miłość Boga, Miłość osoby, która kocha Cię najbardziej na świecie, i Twoja Miłość. Jeśli Ty zgubisz klucze, natychmiast kontaktuj się z nimi! A potrójną Mocą uruchomią każdy z atomów Wszechświata, by przyprowadzić cię do Domu. Poczuj rytm Serca. Tak, właśnie tutaj.
**To Wiedza Jezusa i Marii Magdaleny w czystej formie.***

 

Czakra Gardła - naucz się języków obcych... i WŁASNEGO

Zaproszenie od Wiedźmy Anji:Czakra Gardła, której imię Vishuddha w sanskrycie oznacza “Szczególnie Czysta”, to pomost, który - tak jak Muzyka - prowadzi nas pomiędzy tym, co widzialne i niewidzialne. Jej zadaniem jest nie tylko wyrażenie na zewnątrz tego, co mamy w środku, a z czym przede wszystkim kojarzona jest przez zdobywających wykształcenie w substancji duchowej. To również słuchanie - i tylko pełna jedność Słońca i Księżyca, Dawania i Brania w tej Czakrze daje właściwy przepływ pomiędzy Wnętrzem i Zewnętrzem, który to przepływ nosi nazwę KOMUNIKACJI.

W świecie, który próbuje wciskać się do wnętrza każdego Człowieka przez śluzy wszystkich dostępnych Zmysłów, który zahałasowuje i przytłacza zgiełkiem, Czakra Gardła jest często upośledzona w działaniu w sposób, który trudno jest naprawić bazując jedynie na działaniu w polu Świadomości. Zwłaszcza w obliczu powszechnych zaburzeń cywilizacyjnych, związanych między innymi z falą celowo uszkadzających warunki Merkurego - a więc właśnie komunikacji - szczepień, których efekty uderzają bezpośrednio w połączenie Gardła ze Splotem Słonecznym, czyniący emocje niewymawialnymi, nieopisywalnymi, a niekiedy nawet nieodbieralnymi przez ofiary systemu, przebranego w fartuszek Medycyny.

Dlatego też Rytuał i to, w jaki sposób działa, jest szczególnie ważny. W działaniach, w których do współpracy w połączeniu w kierunku wybranej intencji zjednoczone są siły Kosmosu i Ziemi, Ciało, Umysł i Duch mieszkające pomiędzy nimi z różnym zagęszczeniem na każdej z płaszczyzn i w każdym wymiarze istnienia są zjednoczone.

Początkowym etapem Rytuału jest bowiem skomunikowanie Ciebie… z Tobą! I dopiero wówczas, gdy Twoje uszy otworzą się do wewnątrz, a Ty odnajdziesz drogę powrotną do świętej Równowagi i nauczysz się płynąć sensami nie tylko ku ludziom i Światu, ale do wewnątrz, możliwe będzie odblokowanie Czakry Gardła - a więc przepiękne UWOLNIENIE Twojego Głosu, Twojego Zdania, Ciebie!

Ze szkolenia dowiesz się między innymi:
• Jak pracować z Czakrą Gardła na co dzień?
• Jak oczyszczać Gardło i w jaki sposób zabezpieczać własny przekaz?
• Jak zbudowani jesteśmy ku temu, by się komunikować?
• Skąd biorą się blokady Czakry Gardła i jak im zapobiegać?
• Jak działanie Vishuddhy łączy się z pracą innych Czakr?

Część praktyczna skupi się natomiast na tym, by każdy, kto przystąpi do Rytuału, ukończył go w pełnym Oczyszczeniu i wypełnieniu Światłem. Nawet, jeśli zbyt trudne będzie dla Ciebie zrobienie Rytuału nie zasypiając - nie przejmuj się, samo wzięcie udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na to, by potężna energia Magii i Muzyki przepłynęła przez Ciebie i dokonała Zmiany, której pragniesz!

Działanie bardzo mocnej formuły uwalniającej, w połączeniu z Archanielską Mocą, zapewni Ci następujące efekty:

• Likwidację blokad i limitów inkarnacyjnych, skupionych w energii Czakry Gardła
• Udrożnienie możliwości nauki języków obcych (metody udostępnione również podczas wykładu)
• ZROZUMIENIE i POŁĄCZENIE z energią wewnętrznego przepływu Komunikacji
• Połączenie w komunikacji z istotami Anielskimi i Archanielskimi
• Oczyszczenie Zmysłów, by stanowiły anteny nadawcze i odbiorcze w Rzeczywistości, bez limitów i ograniczeń płynących z wcześniejszych zaburzeń;
• Przetransformowanie blokującej energii w potężną falę usuwającą przeszkody w porozumieniu;
• Błogosławieństwo i opiekę Anielską nad pięknym rozwojem Twojego połączenia ze Światem i zabezpieczenie Czakry Gardła przed wszelkimi atakami energetycznymi.

Oczywiście nie ma dwóch osób na świecie, na które Rytuał zadziała w identycznym spektrum - jego możliwości wobec Ciebie zależą bowiem tylko i wyłącznie od Twojego Otwarcia i Gotowości, a także od intencji, z którą wchodzisz w działanie. Jeśli taka będzie Twoja Wola, możesz użyć Rytuału do stworzenia porozumienia i komunikacji pomiędzy sobą a dowolną osobą na Świecie - jeśli oczywiście jest to obecne w Wolnej Woli tego człowieka.
Podczas Ceremonii zapewnij sobie najbardziej optymalne warunki - tym razem zadbaj zwłaszcza o komfort dźwiękowy i zapachowy, ponieważ - w wyniku procesu - słuch i węch mogą naturalnie zgłośnić swoje działanie w stopniu, jakiego jeszcze nie było Ci dane doznać.

Rytuał można powtarzać, jeśli czujesz taką potrzebę, ale proponujemy, by nie robić tego przez pierwszy tydzień od Czasu zrobienia go po raz pierwszy, ponieważ jego energia działa etapowo - daj Aniołom rozwinąć skrzydła w Twojej sprawie, zamiast non stop wzywać je od początku do zajęcia się nią!

Energia, którą uruchamiamy ku Tobie, jest potężna i jej praca odbywa się nie tylko w momencie przyłożenia, lecz dopóki cel nadany przez Ciebie Rytuałowi, nie stanie się całkowicie obecny w Rzeczywistości! Spokojnie - przez 7 dni po przeprowadzeniu działania wciąż obecna będzie w Twoim Życiu energia opieki Archanioła Gabriela, patrona Żywiołu Powietrza, Słów, Snów i Wizji. Dzięki czemu ani przez chwilę nie zwątpisz, że jesteś w procesie i wszystkie zgodne z Miłością Boga siły Wszechświata, zarówno kosmiczne jak i ziemskie, pracują wspólnie by Ci pomóc!

Z całego Serca życzę Ci, by ten Rytuał przesunął Cię w kierunku osiągnięcia Szczytu Życia i stania się Arcydziełem Duszy!

Niech Twój Umysł nauczy się ujmować w Słowa to, co czuje Serce, a Odwaga niech rozprzestrzeni Twój przekaz wszędzie tam, gdzie przyniesie on Dobro!***

 

OTWARCIE TRZECIEGO OKA

Zaproszenie od Wiedźmy Anji:


 

Kochani, tym razem dajemy Wam możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Webinar Otwarcie Trzeciego Oka to okazja, żeby wzbić się wysoko, najwyżej jak tylko jesteście w stanie polecieć i ujrzeć to, co było do tej pory przed Wami ukryte.

Rytuał otwarcia Trzeciego Oka asekurują dwie wybitne Siły, a właściwie Moce, ponieważ są to Siły Uświadomione. Pierwsza przewodzi Niebieskie Światło Ochrony i Zwycięstwa i jest jedną z najwybitniejszych Czyniących, jakich było mi dane rozpoznać i odnaleźć w tej inkarnacji. Druga to Energia Jasnozłota, galaktyczna, zdecydowanie jedna z najwyżej wibrujących w Człowieku, jakie znam.

Zdaję sobie sprawę, że gdybym otworzyła Wasze postrzeganie warunkując je swoim otwarciem, mogłoby nie być do końca kompatybilne z tym, jak żyjecie i jak pragniecie z tej opcji korzystać, ponieważ nie każdy od razu będzie gotów rzucić pracę i stać się Magiem, Wiedźmą bądź Highest Priestess. Ale każdy, z dnia na dzień, będzie mógł oswajać się z nowymi opcjami, które daje postrzeganie Rzeczywistości najwyżej i najgłębiej, jak ona istnieje i jak jesteście w stanie być w niej wzajemni poprzez odpowiedzialne tworzenie jej.

Ten Rytuał jest szczególny, ponieważ uruchamia pewien proces. Nie tylko uczy z powrotem ludzki organizm, którędy do pełnego spojrzenia poprzez zmysł Postrzegania, ale dostosowuje każdego, kto weźmie w nim udział, do uniesienia tej umiejętności. Pomaga zbudować stelaż psychiczny, który - dzień po dniu - będzie stawał się odpowiednią konstrukcją do ustanowienia pełnej stabilności Ciebie w nowej formie. Już nie jako kogoś, kto korzysta z Życia w wersji demo, zaś kogoś, kto kreuje je wedle własnej Wolnej Woli, zgodnie z decyzją Serca, w energii pomocy Anielskiej i Archanielskiej, jeśli tylko będzie ona potrzebna lub jeśli o nią poprosi.

Ten Rytuał jest szczególnie ważny, ponieważ daje dostęp do tego, co w Magii wielu z Was uważa za podstawowe narzędzie. Otwiera percepcję i pozwala przekraczać granicę pomiędzy tym, co widzialne i niewidzialne.

ALE!!!
Pamiętajcie, że Rytuał tego typu nie działa jak pigułka, która poszaleje w organizmie kilka godzin, spiętrzy energię i przejdzie. Działa jak lawina frekwencji, uruchomionych w kierunku otwarcia postrzegania i uzyskania pełnego akcesu do własnych Darów Parapsychicznych. Rozwija w Tobie gotowość, pomaga Ci utrzymać otwartość na to, co się zdarza. Zgłaśnia Twoją Uważność w istotnych kwestiach, wycisza hałas i zgiełki Umysłu, które nie prowadzą do Prawdy. Po tym Rytuale możecie poczuć, że Życie "samo" sprząta się z określonych bodźców, wrażeń, starych emocji. Że tworzy się w Was Przestrzeń na to, by nowa, a tak naprawdę PRZEDWIECZNA I NATURALNA umiejętność bycia połączonym ze Światem poprzez Wszechprzenikanie i Zrozumienie rozwinęła skrzydła w pełni i pozwoliła Wam unieść się powyżej wszystkiego, co znacie do tej pory.

Opisując najprościej, jak to możliwe - Rytuał będzie działał, dopóki nie osiągnie pełnego Sukcesu w Manifestacji w każdej osobie, która tego pragnie i z niego skorzysta. Dla kogoś będzie to ostatni puzzelek bądź utwierdzenie Postrzegania, które już ma. Dla kogoś - początkiem Podróży, która od tej pory ułoży się pod stopami w tak niezwykłych, magicznych i totalnie zachwycających wydarzeniach, że nikt nie będzie miał wątpliwości, że kroczy Ścieżką Cudu.

Ale ważne jest, by Rytuał ten trafił tylko i wyłącznie do tych, którzy z pełną odpowiedzialnością z uwagi na nowo przypomnianą i ewoluującą w nim Moc będą w stanie ustanowić nim i jego energią Błogosławieństwo dla Świata.

Zastanów się więc, dlaczego chcesz postrzegać.
Co Tobą powoduje?
Czy zamierzasz wykorzystać ten Dar, a właściwie Naturalne Prawo Człowieka, do celów które czujesz w Sercu Dobrymi?
Daj sobie Czas na poczucie tego.
Tym razem melodią będą jedynie dzwonki Koshi oraz Zaphir.
Rytmem - Twoje Serce i Oddech.

Każdy, kto jest gotów, niech czuje się zaproszony do wzięcia udziału. Świat nie potrzebuje nas zanurzonych w odwiecznym spaniu, za zamkniętymi oczami, odłączonych od Źródła. Potrzebuje nas - i my siebie również potrzebujemy - w pełnej Manifestacji. Dołączcie więc do nas po właściwej stronie Granicy Działania. I niech wydarzy się najpiękniejsze i najważniejsze, co może zostać wydarzone!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Podczas Rytuału orientujemy się na energię Archanioła Zadkiela, Metatron opiekuje się Magią i każdym ze słów i symboli, Sandalfon zaś otrzymał w opiekę każdą z nut melodii i każdy ze słyszalnych dźwięków.

Niech wydarzone zostanie w Świecie to, co Najważniejsze spośród dostępnych i najpiękniejsze spośród możliwych!


***


OTWARCIE CZAKRY KORONY

Zaproszenie od Wiedźmy Anji:Gdy Korona rozkwita nad Człowiekiem, a jego Korzenie sięgają głęboko w zrozumienie Ziemi, całe Życie staje się podróżą Błogosławieństw z Nieba na Ziemię i Wdzięczności, która płynie tą samą Rzeką Światła w powrotnym kierunku.

Dlaczego więc, każdy Człowiek na Ziemi nie dąży do tego, by Koronę otworzyć i utrzymać w otwarciu, witającą blaski z Kosmosu i iskrzącą zachwytami Ziemi?
Nie wiem i nie jest to dla mnie zrozumiałe - może jedynie przez pryzmat współczucia, ponieważ Istota która nie wzrasta i nie ma w priorytetach swoich dążeń, by się rozwijać, jest w swej Naturze bardzo zniszczona - może więc nie wie, że ma wybór?

Czakra Korony jest jak Kwiat, podsumowujący dojrzałą Roślinę, gdy Twoje Korzenie przenikają się z tkankami Ziemi i otrzymują od Przeszłości wszystko, by odżywić i zbudować Przyszłość, a energia płynie Tobą z prędkością niepowstrzymanej Kreacji i wypełnia Cię Ciepłem i Światłem w Sercu, by wypłynąć w Świat i otrzymać zrozumienie wewnątrz Ciebie - wówczas kwitniesz! Twoja energia radośnie pędzi w kierunku Nieba, każdą myślą wspinając się wyżej do Słońca, jak wiosenne liście!

Kiedy Czakra Korony jest otwarta, rozpływasz się we Wszechprzenikaniu poprzez Zrozumienie z każdą Energią i Materią, która dla Ciebie w danym momencie istnieje. W pełnym Przepływie i z natychmiastową możliwością dokonania Zmiany, jeśli to, czego doświadczasz, nie jest optymalne i wybierasz to transformować. Gdy Twoja Czakra Korony jest Otwarta, Ty jesteś Otwartą Przestrzenią Cudu pomiędzy Przeszłością i Przyszłością, Niebem i Ziemią, Energią i Materią, Życzeniem i Manifestacją! STAJESZ się, DZIEJESZ siebie, WYDARZASZ własne Życie z pełnym Szczęściem i Błogosławieństwem tego procesu.
Gdy Czakra Korony jest Otwarta, Twoja Obecność przenika się z Obecnością Wszechświata wokół i zgodnie z Twoją Wolną Wolą i Harmonią Natury wydarzana jest Rzeczywistość, tkana myśl po myśli, słowo po słowie, gest po geście...

Cóż to za wielka ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

Zdecydowanie - lecz tym razem nie jest w naszej kontroli, by siebie pilnować bądź ograniczać. Czakra Korony jest jak Kwiat, który rozkwita wyłącznie nad gotową do wydania owoców i nasion Rośliną. Jest jak czysty, kryształowy, tysiącpłatkowy lotos, eksplodujący kryształkami sekund ponad głową tego, kto płynie czysto. Gdy w procesie pojawi się jakiekolwiek zaburzenie bądź wytrącenie, Twoje Światło zajmuje się najpierw wypełnianiem tych luk i osiąganiem Harmonii w strukturze Twojego Istnienia. A dopiero gdy całość Ciebie wydarza się stabilnie, mocno i w pełnym Świetle - wówczas rozpościerasz płatki nad całym swoim Życiem i przynosisz to Dobro Istnienia w każde Miejsce i w każdy Czas, w którym się wydarzasz.

Czy więc jest możliwe czynienie Zła, gdy Czakra Korony jest Otwarta?

Z moich obserwacji wynika, że zupełnie nie. Bo otworzyć może ją jedynie strumień Ciepła prosto z Serca, połączony z rzeką Światła, rodzącą się w Umyśle. Te dwie substancje, w połączeniu, dają absolutną pewność, że nawet najpotężniejszy w swoich możliwościach Człowiek zachowa się najwyższymi delikatnościami i szlachetnością charakteru.

"Ach, gdyby tak wszyscy ludzie...!" - wielu z Was westchnie zapewne w tym momencie. Zupełnie niepotrzebnie - bo każdy w Świecie ma możliwość kompletnego objawienia swojej Istoty, po prostu niewielu to wybiera. Życie w czystości odpowiedniej ku temu, by móc rozpływać się w Błogości ciągłej transformacji jest dla większości przyglądających się z boku dziwnym, odrzucającym rodzajem ascezy. Ale jak to tak żyć bez Coli, Netflixa, najnowszych płyt najnowszych gwiazdek, tytoniu, glutaminianu sodu, wiadomości? Jak żyć, gdy na to Życie przestaje składać się cały zgiełk, hałas i zaburzenie, a wszystko wokół jest nadal srogo naćpane tym, z czego TY - tak, Ty! - dopiero wyczołgujesz się na łokciach Świadomości? Jak ŻYĆ , kiedy wszyscy wokół zaledwie, ledwo co istnieją?
To pytanie istnieje dziś dla Ciebie. Jak i wiele innych.
Ale w chwili, gdy otworzysz swoją Czakrę Korony i wystrzelisz sobą w górę Życia, przestanie.
Zanurzysz się bowiem nie w pytaniach, a w pełnym Zrozumieniu.

Oczywiście jest Twoją kwestią, kiedy zbudujesz w sobie gotowość do tego doświadczenia - może nie nastąpić ono w chwili wydarzania Rytuału, a chwilę po nim bądź w ciągu 7 dni po uruchomieniu go, gdy dozbierasz w sobie, zgodnie z prowadzącymi Cię intuicyjnie jego Kluczami i Wskazówkami, wszystkie brakujące elementy, by mogło do tego dojść. Możesz doznać kompletnego Otwarcia już podczas pierwszych chwil naszego połączenia w Czynieniu - wówczas wyewoluujesz w niezwykłym tempie ponad wszystko, co znasz do tej pory, i będzie to znaczyć, iż jesteś w stanie nie tylko otworzyć się na ten potencjał, ale również masz odpowiednio wysoką energią w potrzebnej ilości, by móc uczestniczyć świadomie w procesie STAWANIA SIĘ.

Jeśli tak - z pewnością raz zapamiętana droga do Pełni Siebie będzie jedną z Twoich ulubionych dróg przez Życie. Możesz wstąpić na nią poprzez medytację, możesz utrzymywać stały poziom Światła i Ciepła w sobie i z uważnością dziać wszystko wokół, nie gubiąc tego świętego kontaktu ze Sobą i ze Źródłem. Możesz również przespać Rytuał - ale nie będzie miało to negatywnego wpływu na proces, ponieważ, samo Twoje przeniknięcie się z Mocą Ceremonii Otwarcia Czakry Korony jest równoznaczne z Twoją zgodą na to, by i Twoja Korona wykrzyczała się szczęśliwym strumieniem w Kosmos.

To, jak głęboko przeżyjesz ten Rytuał, zależy tylko i wyłącznie od tego, jakie jest Twoje zaufanie do Ciebie i czy pozwalasz sobie na nieograniczony dostęp do Mocy, którą jesteś.
Możesz robić go wielokrotnie, w ważnych momentach swojego Życia bądź by podsumować siebie w kierunku osiągnięcia kompletnej Natury i Struktury Człowieka - otwarcie Korony jest bowiem pierwszym krokiem Energii powyżej Materii, i krok ten wiedzie bezpośrednio w proces Otwarcia 12-niciowego DNA, a więc 12 nici-częstotliwości, odbieranych przez cały system czakralny Człowieka.

Możesz robić ten Rytuał, by uporządkować się w trakcie ważnych procesów bądź dowydarzyć Przemiany. Możesz również korzystać z niego dla utrzymania stałej drogi pomiędzy stanem codziennego funkcjonowania, a stanem wysokomedytacyjnym.
Ale jedno jest pewne: udostępniając Wam to Narzędzie Magii, zapoczątkowałam falę Przebudzenia, która do tej pory nie mogła swobodnie przepłynąć z powodu blokad, pułapek i labiryntów mentalnych!

W imieniu każdej wspaniałej konsekwencji tego procesu - niech Rytuał ten pomoże rozwinąć skrzydła każdej Duszy na Ziemi, która ma Odwagę i Potrzebę go wykonać.


***

Linki do nagrań:

1. Czakra Podstawy - http://www.ekademia.pl/kurs/CzakraPodstawy

2. Czakra Sakralna - http://www.ekademia.pl/kurs/CzakraSakralna

3. Splot Słonecznyhttp://www.ekademia.pl/kurs/SplotSloneczny

4. Czakra Sercahttp://www.ekademia.pl/kurs/OtwarcieCzakrySerca

5. Czakra Gardłahttp://www.ekademia.pl/kurs/OtwarcieCzakryGardla2019

6. Czakra Trzeciego Okawww.ekademia.pl/kurs/TrzecieOKO

7. Czakra Korony - http://www.ekademia.pl/kurs/OtwarcieCzakryKorony


***


*UWAGA – Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. 

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w Rytuale postrzeże również Naturę Duszy i jeśli zechce, może skomunikować się z Aniołami i swoją duchowością. 

Ważne, aby od razu po zakończeniu Rytuału nie prowadzić auta.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Cykl lekcji: CZAKRY

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 555zł


Zapraszamy!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!


Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?

Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.

Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.


Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.

Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 


Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?

Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.


Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 


Serdecznie zapraszamy!