Otwarcie Czakry Gardła

***  Czakra Gardła - naucz się języków obcych... i WŁASNEGO ***

[webinar]

***Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Czakra Gardła, której imię Vishuddha w sanskrycie oznacza “Szczególnie Czysta”, to pomost, który - tak jak Muzyka - prowadzi nas pomiędzy tym, co widzialne i niewidzialne. Jej zadaniem jest nie tylko wyrażenie na zewnątrz tego, co mamy w środku, a z czym przede wszystkim kojarzona jest przez zdobywających wykształcenie w substancji duchowej. To również słuchanie - i tylko pełna jedność Słońca i Księżyca, Dawania i Brania w tej Czakrze daje właściwy przepływ pomiędzy Wnętrzem i Zewnętrzem, który to przepływ nosi nazwę KOMUNIKACJI. 


W świecie, który próbuje wciskać się do wnętrza każdego Człowieka przez śluzy wszystkich dostępnych Zmysłów, który zahałasowuje i przytłacza zgiełkiem, Czakra Gardła jest często upośledzona w działaniu w sposób, który trudno jest naprawić bazując jedynie na działaniu w polu Świadomości. Zwłaszcza w obliczu powszechnych zaburzeń cywilizacyjnych, związanych między innymi z falą celowo uszkadzających warunki Merkurego - a więc właśnie komunikacji - szczepień, których efekty uderzają bezpośrednio w połączenie Gardła ze Splotem Słonecznym, czyniący emocje niewymawialnymi, nieopisywalnymi, a niekiedy nawet nieodbieralnymi przez ofiary systemu, przebranego w fartuszek Medycyny. 


Dlatego też Rytuał i to, w jaki sposób działa, jest szczególnie ważny. W działaniach, w których do współpracy w połączeniu w kierunku wybranej intencji zjednoczone są siły Kosmosu i Ziemi, Ciało, Umysł i Duch mieszkające pomiędzy nimi z różnym zagęszczeniem na każdej z płaszczyzn i w każdym wymiarze istnienia są zjednoczone. 


Początkowym etapem Rytuału jest bowiem skomunikowanie Ciebie… z Tobą! I dopiero wówczas, gdy Twoje uszy otworzą się do wewnątrz, a Ty odnajdziesz drogę powrotną do świętej Równowagi i nauczysz się płynąć sensami nie tylko ku ludziom i Światu, ale do wewnątrz, możliwe będzie odblokowanie Czakry Gardła - a więc przepiękne UWOLNIENIE Twojego Głosu, Twojego Zdania, Ciebie!


Ze szkolenia dowiesz się między innymi:

 • Jak pracować z Czakrą Gardła na co dzień?
 • Jak oczyszczać Gardło i w jaki sposób zabezpieczać własny przekaz?
 • Jak zbudowani jesteśmy ku temu, by się komunikować?
 • Skąd biorą się blokady Czakry Gardła i jak im zapobiegać?
 • Jak działanie Vishuddhy łączy się z pracą innych Czakr?


Część praktyczna skupi się natomiast na tym, by każdy, kto przystąpi do Rytuału, ukończył go w pełnym Oczyszczeniu i wypełnieniu Światłem. Nawet, jeśli zbyt trudne będzie dla Ciebie zrobienie Rytuału nie zasypiając - nie przejmuj się, samo wzięcie udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na to, by potężna energia Magii i Muzyki przepłynęła przez Ciebie i dokonała Zmiany, której pragniesz! 


Działanie bardzo mocnej formuły uwalniającej, w połączeniu z Archanielską Mocą, zapewni Ci następujące efekty:


 • Likwidację blokad i limitów inkarnacyjnych, skupionych w energii Czakry Gardła
 • Udrożnienie możliwości nauki języków obcych (metody udostępnione również podczas wykładu)
 • ZROZUMIENIE i POŁĄCZENIE z energią wewnętrznego przepływu Komunikacji
 • Połączenie w komunikacji z istotami Anielskimi i Archanielskimi
 • Oczyszczenie Zmysłów, by stanowiły anteny nadawcze i odbiorcze w Rzeczywistości, bez limitów i ograniczeń płynących z wcześniejszych zaburzeń;
 • Przetransformowanie blokującej energii w potężną falę usuwającą przeszkody w porozumieniu;
 • Błogosławieństwo i opiekę Anielską nad pięknym rozwojem Twojego połączenia ze Światem i zabezpieczenie Czakry Gardła przed wszelkimi atakami energetycznymi. 


Oczywiście nie ma dwóch osób na świecie, na które Rytuał zadziała w identycznym spektrum - jego możliwości wobec Ciebie zależą bowiem tylko i wyłącznie od Twojego Otwarcia i Gotowości, a także od intencji, z którą wchodzisz w działanie. Jeśli taka będzie Twoja Wola, możesz użyć Rytuału do stworzenia porozumienia i komunikacji pomiędzy sobą a dowolną osobą na Świecie - jeśli oczywiście jest to obecne w Wolnej Woli tego człowieka. 


Podczas Ceremonii zapewnij sobie najbardziej optymalne warunki - tym razem zadbaj zwłaszcza o komfort dźwiękowy i zapachowy, ponieważ - w wyniku procesu - słuch i węch mogą naturalnie zgłośnić swoje działanie w stopniu, jakiego jeszcze nie było Ci dane doznać. 


Rytuał można powtarzać, jeśli czujesz taką potrzebę, ale proponujemy, by nie robić tego przez pierwszy tydzień od Czasu zrobienia go po raz pierwszy, ponieważ jego energia działa etapowa - daj Aniołom rozwinąć skrzydła w Twojej sprawie, zamiast non stop wzywać je od początku do zajęcia się nią! Energia, którą uruchamiamy ku Tobie, jest potężna i jej praca odbywa się nie tylko w momencie przyłożenia, lecz dopóki cel nadany przez Ciebie Rytuałowi, nie stanie się całkowicie obecny w Rzeczywistości! Spokojnie - przez 7 dni po przeprowadzeniu działania wciąż obecna będzie w Twoim Życiu energia opieki Archanioła Gabriela, patrona Żywiołu Powietrza, Słów, Snów i Wizji. Dzięki czemu ani przez chwilę nie zwątpisz, że jesteś w procesie i wszystkie zgodne z Miłością Boga siły Wszechświata, zarówno kosmiczne jak i ziemskie, pracują wspólnie by Ci pomóc!


Z całego Serca życzę Ci, by ten Rytuał przesunął Cię w kierunku osiągnięcia Szczytu Życia i stania się Arcydziełem Duszy!


Niech Twój Umysł nauczy się ujmować w Słowa to, co czuje Serce, a Odwaga niech rozprzestrzeni Twój przekaz wszędzie tam, gdzie przyniesie on Dobro!


Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 100 złW razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Zapraszamy!Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!